25 Temmuz 2019 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 05.09.2020 16:41

Günlük Burç Yorumları25 Temmuz 2019 Perşembe Günlük Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık Burç Yorumları

25 Temmuz 2019 Perşembe TERAZİ Burcu Yorumu:
Ailenizin her türlü hareketlerinden etkileneceğiniz bir gün. Ay yuva evinizde ilerliyor. Bugün onların istekleri ön planda olacak. Uzun süredir, sizden beklediği bazı aksiyonlara daha fazla yer vermenin planlarını yapacak ve onlarla yaptığınız işbirliklerinden, siz de memnun kalacaksınız.Partneriniz ihmal edilmiş olabileceğini düşünüyor.

25 Temmuz 2019 Perşembe AKREP Burcu Yorumu:
Ketum yapınızı saklama ihtiyacı içindesiniz. Çevrenizi yaratıcılığınızla etkilemesini biliyorsunuz. Bugün bazı yakınlarınızla ilginç fikirler paylaşabilirsiniz. Sizin çevrenize kapalı kalışınız, onların da size açılmalarını ve paylaşımlarını geciktiriyor. Onlarla ortak çalışmalar girecek ve fikirlerinizi onlara kabul ettirebilirsiniz. Sizden destek bekliyorlar.

25 Temmuz 2019 Perşembe YAY Burcu Yorumu:
Maddi konularda talepleriniz çok fazla. Bugün alış veriş konusunda aklınıza ilginç fikirler gelecek.Bazı istekleriniz konusunda kendinizi yetersiz hissedeceksiniz. Ay bugün para evinizi etkiliyor ve sizi huzursuz kılıyor.. İsteklerinizi yeniden gözden geçirin ve gerekli şeylerin dışında masraf yapmamaya çalışın. Daha sonra zor durumda kalabilirsiniz.

25 Temmuz 2019 Perşembe OĞLAK Burcu Yorumu:
Ay burcunuzda ilerliyor. Bugün romantik ve yaratıcısınız. İlişkinizle ilgili düşüncelerinizde daha çok yoğunlaşacaksınız. Askıda kalmış sorunlarınızı ve geçmişle ilgili pürüzlerinizi yeniden yumuşak bir biçimde ele alabilirsiniz. Bugün çok derinlere gideceksiniz. Eski anılarınız tekrar aklınıza düşecek. Yaşantınıza yeni girecek dostlara şans tanımalısınız.

25 Temmuz 2019 Perşembe KOVA Burcu Yorumu:
Bilinç altınız olumlu etkileşim içinde. Bugün farklı ve sizi mutlu edecek düşüncelerinizi geliştirmeli ve yaşantınıza yenilik katmalısınız.Görüştüğünüz kişilerle aranızda farklı bir elektrik oluşacak. Huzursuz fakat bunu çevrenize hissettirmeyen yapınızla, bulunduğunuz ortamlarda istemeseniz de, ilgi çekmeyi başarıyorsunuz.

25 Temmuz 2019 Perşembe BALIK Burcu Yorumu:
Çevrenizde ilginizi çekecek yeni dostlar ve karşı cins ilişkileri mevcut. Kalbi boş olanlar için uygun bir gün. İleriye dönük yeni ilişkiler için yeni bir başlangıçlar yapılabilir. Tek sorun, bulunduğunuz ortamların, çok çabuk etkisine giriyor, sonra da vazgeçebiliyorsunuz.Bugün şartlarınıza daha mantıklı yaklaşmalısınız. Küçük hatalar sizi bekliyor.

25 Temmuz 2019 Perşembe KOÇ Burcu Yorumu:
Bugün Ay tepe evinizde ilerliyor.Kariyerinizle ilgili yapacağınız konuşmalar karşınızdaki kişileri etkileyebilir.Düşüncelerinizi karşı tarafa iletme konusunda, temkinli davranmalısınız. Aşırı istekleriniz, olayların yanlış anlaşılmasına ve gecikmesine neden olabilir.Bazı olaylara daha farklı bir yönden bakmasını biliyor, fakat sabırlı olamıyorsunuz.

25 Temmuz 2019 Perşembe BOĞA Burcu Yorumu:
Ortak burcunuz Oğlak’ta yer alan Ay, yollarla ilgili yeni kararlar almanıza neden olacak. Bugün kendinizi yeniliğe açık ve coşkulu hissediyorsunuz. Yakın çevrenizle birlikte yapacağınız ortak çalışmalarda, bazı pürüzleri de beraberinde getirebilir. Kendinizi gereksiz bir disipline sokmamalı, ve olaylara ılımlı yaklaşmalısınız. Tepkilerinizi hemen belirtmeyin.

25 Temmuz 2019 Perşembe İKİZLER Burcu Yorumu:
Bugün maddi konularda kendinizi tatminkar hissetmiyorsunuz. Yeni arayışlar içine girdiniz. Ortak iş yapacağınız kişilerin davranış biçimleri sizin için önem kazanacak. Size yardım edecek gerekli kişilerle görüşmek için, çevre ilişkilerinizi kullanabilirsiniz.Atılımlarınız için, fazla sabırsız davranıyorsunuz. Beklemek için zamanınız var.

25 Temmuz 2019 Perşembe YENGEÇ Burcu Yorumu:
İkili ilişkilerinizi belli bir dengede tutma savaşı veriyorsunuz. Partnerinizi sizinle sessiz bir savaş içine girebilir. Onun talepleri karşısında bocalamak istemiyorsanız, kendinizi onun şartlarına göre belirleyici bir konuma getirebilirsiniz. Partnerinizin yaratıcı yönünü beğenmenize rağmen, istekleri karşısında çekimser kalışınız, onu şaşırtabilir.

25 Temmuz 2019 Perşembe ASLAN Burcu Yorumu:
Ay sizin inatçı yönünüzü ortaya çıkarıyor. Bugün altıncı evinizde ilerliyor ve , yanınızda çalıştığınız kişilerle birlikte pasif ve yüzeye çıkmayan fikir çatışması yaşayabileceğinizi söylüyor.Onların yaratıcı fikirlerinden yararlanabilirsiniz. Bazı kişilere, kendilerini ifade etme özgürlüğü tanımalısınız. Bugün keskin davranmaktan vazgeçmelisiniz.

25 Temmuz 2019 Perşembe BAŞAK Burcu Yorumu:
Ortak burcunuz Oğlak’ta ilerleyen Ay’dan, olumlu etkileşim alıyorsunuz. Partnerinizle olan beraberliğiniz ön plana çıkacak ve onunla daha fazla ilgileneceksiniz. Çocuklarınızın bazı isteklerini yerine getirme çabası içinde olacaksınız. Enerjinizi olumlu ve yaşantınızdaki aksiyonlar sizin için oyalayıcı bir tablo oluşturacak. Bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir