20 Ekim 2017 Cuma Günlük Burç Yorumları

20 Ekim 2017 Cuma Günlük Burçlar

günlük burç yorumlarıKOVA:
Bugün işinizle ilgili yapmayı planladığınız projelerinizi girişimlerinizi uygulamaya sokmadan önce iyi düşünün ve mümkünse bir sonraki gün boyuya erteleyin bu karar sizler için çok daha olumlu neticeleri beraberinde getirecektir. Birlikte çalıştığınız insanların baskıcı tutumları sert tepkiler vermenize neden olabilir. Aman dikkat Rüzgar eken Fırtına biçer sözünü aklınıza getirin ve sakinliğinizi muhafaza etmeye çalışın. Çarşamba gününden itibaren finansal olarak ta şartlarının iyileşmeye başlaması ile iş ilişkilerinizi güçlendirmek için iletişime önem verin. Özel yaşamınızda ise siz bekar bir insansanız işiniz gereği tanışacağınız bir insanla ilişkiniz özel bir ilişkiye dönüşebilir. Evli ya da uzun süredir beraberliği devam eden Kova lar sorunları kabullenmek yerine birlikte olduğunuz insanın üzerine düşen fedakarlığı yapması için taleplerde bulunacaksınız.

OĞLAK:
İşinizle ilgili konularda disiplinli davranışlarınızla hakimiyeti elinize alacak kendinize yüksek hedefler belirleyerek kararlı adımlarla ilerleyerek kısa süre içinde başarınızla adınızdan söz ettireceksiniz. Gün boyunın zorlayıcı etkisi Kendi yakınlarınızdan kaynaklanacak finansal sorunlar olacaktır. Onlara karşı duygusal yaklaşımlarda bulunmak yerine son derece adil haksızlığa uğramayacak kadar da zekice davranarak doğru davranışlarla hiç kimsenin duygularınızı suiistimal etmesine izin vermeden zarar görmeden kendinize yeni bir yol çizerek ilerleyeceksiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizle daha da yakınlaşacak geçmişte ona karşı haksız tutumlarınızın pişmanlığı ile adeta günah çıkartacak kendinizle yüzleşebilmenin hafifliği ile aşkınızı yeniden yapılandırırken ona kendisini çok özel ve değerli hissettireceksiniz.

BALIK:
Bugün iş hayatınızda ekip çalışması yaparak isteklerinize ulaşmaya başlayacak düşündüğünüz fakat uygulamaya geçmekte zorlandığınız konularda yardım göreceksiniz. İş ve yakın çevrenizdeki insanların desteği ile karşılaştığınız tüm problemleri aşabileceksiniz. Ailenizi ilgilendiren konularda aşırı duygusal yaklaşımlarla olayları gereğinden fazla büyütmemeli ve ben merkezli düşünmekten kaçınmalısınız. Özel hayatınızda ise beraberlikleri devam eden Balık burçları karşı tarafın haksız davranışları karşısında gergin günler geçirebilirler.. Hiçbir ilişkide fedakarlık tek taraflı olmayacağından sizde değiştiremeyeceğiniz olayların üzerine gitmekten vazgeçerek ilişkinizle ilgili keskin kararlar alabilirsiniz. Beraberliği olmayanlar ise sosyal çevrenizle daha fazla ilgilenmeli ve size ilgisi olan insanların yaklaşmasına izin vermelisiniz.

YAY:
Bugün finansal konularda istediğiniz gelişmelerin gecikmesi sebebiyle gergin ortamları yönetmek zorunda kalabilir, Sizin dışınızda gelişen olaylara müdahale etmekte zorlanabilirsiniz. Özellikle ortaklaşa yapılan işlerde kararlı tavırlarınızla hakkınızı aramalı gerekirse yasal yaptırımlara başvurmalısınız. Çarşamba gününden itibaren finansal konularda nakit akışınızda rahatlamalar söz konusu. Salı gününden itibaren işinizle ilgili önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz, Bu süreçte işinin uzmanı ve güvendiğiniz dostlarınızın da görüşüne başvurmanız yararınıza olacaktır. Girişimci ruhunuz şimdi iş başında dır. Yeter ki kendinize ve yeteneklerinize güvenerek hareket edin. Özel yaşamınız da ise bencilce davranışlar sergilememeli kurguları bir yana bırakıp gerçekleri görüp aşka el uzatmalısınız.

AKREP:
Gökyüzü Bugün iş hayatınızda yaşanan gelişmelerle yoğun bir temponun içinde olacağınıza işaret etmekte. İşiniz gereği seyahatler toplantılar oldukça yorucu olabilir. Gizliliğe fazlasıyla önem vermeli ve birlikte çalıştığınız insanlardan da bu konuda sizin gösterdiğiniz duyarlılığı göstermelerini beklemelisiniz. Bunun getirdiği yorgunlukla yakınlarınızla ilişkilerinizde sizden kaynaklanan problemler yaşamamaya özen gösterin. Onların desteği sizin için bu kadar önemliyken özellikle dikkatli olmanız faydanıza olacaktır. Gün boyu boyunca özel hayatınızda fazlası ile önem kazanacak birlikte olduğunuz insana olan duygularınız daha da kuvvetlenerek bir birinize olan bağınızı kuvvetlendireceksiniz. Bu dönem çocuk isteyen çiftler için oldukça uygun bir zamandır. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde ise yanlış anlaşılmalar huzurunuzu kaçırabilir.

TERAZİ:
Bugün iş hayatınızda yaşanan gelişmelerle rahatlayacak ve ruh haliniz enerjiniz yükselecek ayrıca ailenizle olan problemlerinizi de ortadan kaldıracaksınız. Ev ve iş yaşamınız arasında ki dengeyi sağladıkça kendinize olan güveniniz artacak. Sizler duygularıyla yaşayan insanlarsınız, İhmal ettiğiniz konularda daha duyarlı davranarak bu açığı kapatacaksınız. Özel yaşamınızda ise yeni kararlar alabilirsiniz. İlişkinizde bir takım konular ne kadar özverili davransanız da düzelmiyorsa ciddi anlamda bir yüzleşme ile ayrılık kararı alabilir yola tek başınıza devam edebilirsiniz. Gün boyu sonu ise kendinize zaman ayırarak sağlığınız başta olmak üzere fiziksel bakımınıza da zaman ayırabilirsiniz. Saç cilt bakımı için oldukça uygun zamanlardır. Özel hayatınızda bekar Teraziler için Aşk zamanı, Uzun zamandır tanıdığınız birinin ilanı aşkıyla kendinizi bir anda güzel bir ilişkinin içine bulabilirsiniz.

BAŞAK:
Bugün eşinizden işinizden sevgilinizden isteklerinizin gerçekleşmesi için mücadele edecek ve başarılı sonuçlar elde edeceksiniz. İş arkadaşlarınızla ilişkileriniz bir hayli önem kazanacak eleştirel durumlara karşı sakin bir tavır takınmalı öfkeli davranışlardan uzak durmalısınız. Her konuda siz haklı olamazsınız karşınızda ki insanları anlamaya çalışarak hareket etmelisiniz. Uzun zamandır beklediğiniz terfiiniz Bugün gerçekleşebilir. Yaşanan bu olumlu gelişmelerle var olan şartları bir adım ötesine taşımak için yapmayı düşündüğünüz yatırımları bir sonra ki gün boyuya ertelemeniz sizin için daha iyi olacaktır. Özel hayatınızda ise var olan sorunları aşacak ve ilişkinizi yeni bir boyuta kavuşturarak huzur bulacaksınız. Bekar Başak’lar ise hayatınızın aşkıyla karşılaşabilirsiniz. Yine ilişkisi devam eden Başak’lar ilişkinizi resmiyete dökme kararı alabilirsiniz. Biraz cesaretli olun ve keyifli günlerin tadını çıkarın.

ASLAN:
Gün boyunın ilk gününden itibaren zamanı doğru kullanabilmeniz için gerekli düzenlemelerde bulunmalı ve öncelik sıranızı belirlemelisiniz. Bunu yaptığınız takdirde daha az yorulacak daha verimli olacak istediğiniz sonuçları alacaksınız. Sağlığınızla ilgili konularda duyarlı olmanız her hangi bir rahatsızlık hissettiğiniz anda dikkate alarak uzman bir doktora başvurmanız olası bir problemin önüne geçmenize neden olacaktır. Ortaklaşa iş yapan Aslan’lar ise emeklerinin karşılığını almaya başlayacak. Kanuni konularda olumlu gelişmelerle hakkınız olanı alacak zorlukların üstesinden başarı ile gelecek dostu düşmanı ayırt edebilmiş olmanın güzelliklerini deneyimleyeceksiniz. Perşembe gününden itibaren yeni iş anlaşmaları başvuruda bulunduğunuz iş görüşmesinden gelecek olumlu cevap yaşamınızda yeni bir sayfa açılmasını sağlayabilir. Özel hayatınızda ise eş ya da sevgiliyle ortaklaşa kararlar alabilir ilişkinizde var olan problemleri sevgiyle aşabilirsiniz. Bekar ve ilişkisi devam eden Aslan’lar ise ilişkilerine resmiyet kazandırmak için kararlar alabilirler.

YENGEÇ:
Gökyüzü Bugün işinizle ilgili konularda girişimleriniz de yaşanacak engellerle paniğe kapılarak yanlış kararlar almaktan kaçınmanız yönünde uyarıyor sizleri. Finansal konularda ayrıntılara önem vermeli ve başkalarının sizi yönlendirmesine izin vermemelisiniz. Her türlü fikir alışverişine açık olun ama son kararı ve gerekli düzenlemeleri kendiniz yapın. Bu ay boyunca gerek özel hayatınız gerekse iş hayatınızda ilişkileriniz önem kazanacak. Ailenizi ilgilendiren konularda geri planda kalmamalı gördüğünüz yanlışı uygun bir dille ifade ederek engel olmaya çalışmalısınız. Özel hayatınızda ise devam eden beraberliğinizde tartışmaları büyütmemeye çalışmalı fikir ayrılığı yaşadığınız konularda uzlaşmacı tutumunuzla olayları yumuşatmalısınız. Bekar Yengeçler sizlerde korkularınızın içinde boğulmayı mı? Yoksa aşkın yolunda yürümeyi mi seçeceksiniz?

İKİZLER:
Gökyüzü Bugün sizleri maddi konularda sınavlardan geçirecek. Finansal konularda oldukça dikkatli olmalısınız. Verilen sözler yerine getirilmeyeceği gibi başkalarının yüzünden siz sorumlu tutulabilir ve maddi bir külfetle karşılaşabilirsiniz. Ortak iş yaptığınız insanlarla yeni düzenlemelerde bulunarak tüm idareyi onların yetkisine bırakmamalısınız. Temkinli olur ve hesaplamalarınızı dikkatle yaparsanız bu sorunları aşabilir ya da tamamen yaşanmasının önüne geçebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili’ de ihmalkar davranmamalı, Bedeninize gerekli özeni göstermeyi öğrenmelisiniz. Öğrenci İkizler gün boyu boyu öğrenme isteğiniz artacak ve hangi alanda bilgi sahibi olmak istiyorsanız o alana yönlenerek bilgi sahibi olabileceksiniz. Bir eğitim programı ya da kurs için uygun zamanlardır. Özel hayatınızda ise aile ile olan ilişkilerinizi daha samimi bir hale getirmek sizin elinizde. Eş ya da uzun süredir devam eden bir beraberlik içindeyseniz yeni bir arayış hevesi bir anlık öfke ile sonrasında büyük pişmanlık duyacağınız bir ilişki deneyimleyebilir ve var olan ilişkinizin kötü bir şekilde bitmesine sebep olabilirsiniz.

BOĞA:
Gökyüzü gün boyuyı yüksek bir enerji ile karşılayacağınıza işaret etmekte. Yaşamı değerlendirme tarzınızın çok daha olumlu ve farklı olacağı bir gün boyusınız. Gün boyunın ilk gününden itibaren sahip olduğunuz maddi ve manevi değerler üzerinde önemli kararlar alarak haklarınıza sahip çıkacaksınız. Deneyimlediğiniz zorluklar sizleri güçlendirdi şimdi, Köklü değişiklikler yapmak için kolları sıvayacağınız sizi engelleyen tavırlarınızdan insanlardan uzaklaşacak ve herkese hak ettiği gibi davranarak bilgeliği güce gücü başarıya çevireceksiniz. Ailenizi ilgilendiren konularda her zamankinden daha hassas olacak ve sıkıntı yaratan hemen her şeyi hayatınızdan ayıklayacaksınız. Kariyerinizle ilgili hiçbir şeyi ertelememeli ve yeteneklerinizi ortaya koymakta tereddüt etmemelisiniz. Ruhtan bedene enerjiniz tazelenerek yenilecek özel hayatınızda yapmış olduğunuz fedakarlıkların anlayışınızın ödülünü fazlasıyla alacaksınız. Yaptığınız işte hedeflerinizi yüksek tutmalı ve cesur adımlarla ilerlemelisiniz popülaritenizin oldukça yükseleceği bu şanslı süreci iyi değerlendirmelisiniz.

KOÇ:
Aşk hayatınızda gerginliklerin sona ermesi ile rahat bir nefes almaya başladığınız bir gündesiniz. İş hayatınızda 3ncü şahıslardan kaynaklanabilecek problemlere karşı temkinli davranmalı ve diplomatik bir tutum içinde olmalısınız. Kimsenin sizi değerlerinizden uzaklaştırmasına fırsat vermemelisiniz. Özel yaşamınızda gerçeklerden kaçan bir tutum içinde olursanız ilişkiniz işin içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Salı gününden itibaren iş hem de özel hayatınızda rahatlayacaksınız. Pozitif düşünün geçmişte kalması gereken düşüncelerinizden arının. Yeni başlangıçlar için içinizde ki enerjiyi doğru yönlendirin. İşinizle ilgili konularda önemli fırsatlarla karşılaşabilir büyük bir çıkış gerçekleştirebilirsiniz. İlişkisi olmayan Koç’lar ise arkadaşları aracılığı ile romantik bir birlikteliğe adım atabilirler.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı