2 Ekim 2017 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

2 Ekim 2017 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

günlük burç yorumlarıTERAZİ

Maddi anlamda kendinizi çok tedirgin hissedebilirsiniz. Önceden hazırladığınız bazı işlerin ve projelerin ters gitmesi canınızı sıkabilir. Kendi değerinizi sorguluyor olabilirsiniz. Özellikle dış görünüş hakkında tedirginlikler yaşıyor olabilirsiniz. Bir çok Terazi burcu bu dönem güzelliği için neşter altına yatmayı düşünebilir.

AKREP

Akrep burçları bugün çok güzeller/yakışıklılar. Gökyüzünün güzellik iksiri bugün sizlerin üzerinize yağıyor. Özgüveninizin yükseldiğini hissedebilirsiniz. Duygusal anlamda daha güçlü olduğunuzu farkedeceksiniz. Maddi anlamda bazı beklenmedik sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Ancak yine beklenmedik kazanç kapıları da ortaya çıkabilir. İletişimizin kuvvetlendiği bu dönemi yeni anlaşmalar yapmak için kullanabilirsiniz.

YAY

3 Ekim gecesi gördüğünüz rüyalara dikkat, size bir mesaj var. Bu mesaj özellikle gelecek hayallerinizi şekillendirmekle alakalı olabilir. Yine yatarken hayallerinizi ve isteklerinizi bir kağıda yazabilir ve öyle uyuyabilirsiniz. Maddi anlamda eliniz güçleniyor. Kaynaklarınızı sağlamlaştırmak üzere fırsatlar yakalayabilirsiniz.

OĞLAK

Kendinize olan güveniniz giderek sağlamlaşıyor. Hayat size yeni bir sayfa açmaya hazırlanıyor. Oğlak burçları ciddi bir değişim-dönüşüm sürecinde. Detaylar değişkenlik gösterse de eminim siz bu değişimi farkındasınızdır. Şimdi bir de Mars’ın gücünü arkanıza aldınız. Artık aksiyon zamanı sizin için. Yeni ilişkiler kurabilirsiniz.

KOVA

Kariyeriniz konusunda derin endişeler duyabilirsiniz. Yaptığınız her şeyi o kadar ince ayrıntılı ve güzel yapmaya çalışıyorsunuz ki bu durum hedeflerinize ulaşmada sizi bir miktar yavaşlatıyor. Yine de sorun yok. Güzel gelişmeler sizi bekliyor. Adım adım, derinden derinden de olsa siz hedeflerinize ulaşacaksınız, hiç merak etmeyin.

BALIK

3 Ekim ‘de canınız hiç çalışmak istemiyor. Kaçmak, çok uzaklara gitmek istiyorsunuz. Belki çok uzun süre olmadı tatil yapalı ve haftasonundan da yeni çıktınız. Evet, olabilir. Demek ki ihtiyacınız var. Çalışmak zorunda olduğunuzu biliyorum ya da yapacak işlerinizin olduğunu ama en azından iş çıkışı veya işleriniz bitince, siz yüreğinizin götürdüğü bir yere gidin ve biraz kendinizi dinleyin.

KOÇ

Sevgili Koç burçları, sizler kindar insanlar değilsinizdir. Anlık patlamalar yaşarsınız ve biter. Ancak bugün bazı insanlara içten içe bilendiğinizi ve kin duyduğunuzu hissedebilirsiniz. Mistik konulara ilgi duyabilir, görünen her şeyin arkasındaki gerçeği sorgulayabilirsiniz. Hiç hissetmediğiniz duygular hissedebilirsiniz.

BOĞA

Boğa burcu bugünü ısrarla partneriniz ile beraber geçirmek isterseniz şaşırmayın. Gökyüzü neredeyse böyle emrediyor. İlişkinizin derinleşmesini isteyecek, partnerinizin size derinden bağlı olduğunu hissetmek isteyeceksiniz. İşleriniz normal zamanlara göre bir miktar daha fazla olabilir ancak günü planlamakta hiç zorlanmayacaksınız.

İKİZLER

İkizler burcu günlük işlerinizin sizi ruhsal anlamda sıkıştırdığını hissedebilirsiniz. 3 Ekim ‘de eski konuları düzenleyebilirsiniz. Çalışmayı seven biri olarak, çalışmaktan pek de haz etmeyeceğiniz bir gün sizi bekliyor. İş yerinizde sizi huzursuz edecek olaylar yaşanabilir. En güzeli iş çıkışı arkadaşlarınız ile değişik bir yerlere gitmeniz olacaktır.

YENGEÇ

3 Ekim bebek bekleyen Yengeç burçlarının özellikle dikkatli olmaları gereken bir gün. Fazla ağır kaldırmaktan, gereksiz efor sarfetmekten kaçınmalısınız. Diğer bir tema ilişkiler üzerine. Bugün partneriniz ile hiç yakınlaşmadığınız kadar yakınlaşabilir, birbirinizin çok özel konularını paylaşabilirsiniz. İş hayatınız bugün sizi biraz zorlayabilir.

ASLAN

3 Ekim ‘de kimse ile konuşmak, size ait hiçbir konuyu paylaşmak istemeyebilirsiniz. Dışa dönük bir insan olmanıza rağmen, bugün ortalıkta olmak, iletişim kurmak ve sosyalleşmek istemeyeceksiniz. Bir an önce evinize gitmek isteyebilir, kendinize ait bir zaman yaratmak isteyebilirsiniz. Masaja gitme şansınız varsa, size çok iyi gelecektir.

BAŞAK

Bugün kurduğunuz cümlelere çok dikkat etmelisiniz sevgili Başak burçları. Bugün dilinizden zehir akabilir. İstemeden eski konuları gündeme taşıyabilir, istemediğiniz halde sevdiğiniz ve önemsediğiniz insanlara kırıcı cümleler kurabilirsiniz. Aşk hayatınız giderek sağlamlaşıyor. Yeni başlayan ilişkiler boyut değiştiriyorlar.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı