2 Aralık 2016 Cuma Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 16.09.2020 09:30

gunluk-burc-yorumlari2 Aralık 2016 Cuma Günlük Burç Yorumları

Balık 20 Şubat – 20 Mart

İlişkinizde, işbirliklerinizde bugün koşullar değişkenlik içermekte. İçinde bulunduğunuz koşullar arzu ettiğiniz gibi şekillenmeyebilir. Karar almak yerine akışta kalmalısınız. İş veya sosyal statünüzü etkileyecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Fırsatları mantıklı bakış açısıyla değerlendirmeye çalışın.

Koç 21 Mart – 20 Ni­san

Bugün yapılacak çok işiniz olmasına rağmen istediğiniz performansı gösteremeyebilir; arzu ettiğiniz akıcılığı yakalayamayabilirsiniz. Günün ilk bölümünü elde kalan işlerinizi tamamlayarak değerlendirebilirsiniz. Yurtdışı, eğitim, hukuki işler ve medyaya dair alanlarda pek çok haber gelebilir.

Boğa 21 Nisan – 21 Mayıs

Günün enerjileri planlarınızın istediğiniz akıcılıkta ilerlemesinde olumsuz etkileyebilir. Çocuklarınıza, sevdiğiniz hobinize veya beraber olduğunuz kişiye arzu ettiğiniz zamanı ayıramayabilirsiniz zira parasal konular veya ruh haliniz bunda etken olabilir. Alacak borç hesaplarınızı gerçekçi bir gözle yapmalısınız.

İkizler 22 Mayıs – 21 Haziran

Ruhunuzun derinliklerinde olan isteklerinizi bugün gerçekleştirmek için zorlanacağınız koşullar var. Karşınızdaki kişilerin size vereceği haber, öneri ve teklifi akılcı ve mantık çerçevesinde değerlendirmeye bakmalısınız. Size sunulan vaadlerle ilgili sorunlar yaşanabilir.

Yengeç 22 Haziran – 23 Temmuz

Gün boyunca iletişim trafiğiniz yoğun olabilir. Alacağınız bilgi ve haberlerin doğruluğunun teyid etmeden harekete geçmemenizde fayda var. Ayrıca bugün yolculuklar, gezi, eğitim ve seminerlerle ilgili bir çok programa dahil olabilirsiniz. Kardeşler veya yakın çevrenizle de haberleşmeniz artabilir.

Aslan 24 Temmuz – 23 Ağustos

Bugün finansal konularda aceleci olmamaya ve değerlendirmelerinizi yüksek beklenti koymadan yapmaya bakmalısınız zira sizi bir çok seçenek içinde bırakan durumlar gelişebilir. Alacağınız haber ve bilgilerin de doğruluğunuz netleştirmeden karara almamalısınız. Eğitim, yurtdışı işlerden ise şanslısınız.

Başak 24 Ağustos – 23 Eylül

Bugün yapılacak pek çok işiniz olmasına karşın istediğiniz akıcılığı ve verimi yakalamakta zorlanabilirsiniz. Ancak yine de şanslı olacaksınız. Eve, yerleşime dair alanlarda ise karar almanızı zorlaştıran ve sizi seçim yapmaya iten gelişmeler söz konusu olabilir. Ancak eğitim, yolculuk ve ticari alanlarda fırsatlar çıkabilir.

Terazi 24 Eylül – 22 Ekim

Zihniniz halen çözemediğiniz veya unutmakta zorlandığınız birçok düşünceyle dolu olabilir. Kuruntu ve vesvese yapmak yerine olayları akışına bırakmayı deneyebilirsiniz. Yakın çevreniz ve kardeşlerinizle ilgili daha önceden bilmediğiniz bazı haberler kulağınıza gelebilir. Bilgilerin doğruluğunu araştırmalısınız.

Akrep 23 Ekim – 22 Kasım

Gruplarda, ekip çalışmalarında hedeflediğiniz ve planladığınız akıcılığı yakalamakta zorlanabilirsiniz. Parasal anlaşmaların da içinde olduğu işlerle bir hayli uğraşabilirsiniz. Gelen haberlerle sizin bildikleriniz arasında bazı örtüşmeyen şeyler olabilir. Ayrıca harcamalarınızı arttıracak gelişmeler gündeme gelebilir.

Yay 23 Kasım – 22 Aralık

İş hayatınızda bugün beklentilerinizi yüksek tutabilirsiniz ancak günün enerjileri ve içinde bulunduğunuz koşullar istediklerinizi gerçekleştirmenizde engeller çıkarabilir. İstek ve arzularınızı abartılı ifade edebilir; belki fazla ısrarcı olabilirsiniz. Ancak çevrenizdekileri gerek söylemleriniz gerekse de fikirlerinizle etkileme şansınız var.

Oğlak 23 Aralık – 20 Ocak

Bir süredir üstünde çalıştığınız projeyi gözler önüne sermeden önce son rötuşları yapabilir; eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz. Her ne kadar sizin için bazı şeyler olumlu gözüküyor olsa da arka planda sizi huzursuz eden gelişmeler yaşayabilirsiniz. Size gelen haberlerin doğruluğundan emin olmadan hareket etmeyin.

Kova 21 Ocak – 19 Şubat

Halen parasal işler sizi oldukça meşgul etmekte. Bugün artık üzerinde çalıştığınız konunun son değerlendirmelerini yapabilir; eksik bıraktığınız noktalara eğilebilirsiniz. Duygusal paylaşımlarda ise beklentileri yüksek tutmanızdan dolayı huzursuzlarınız artabilir. Doğru kararı almak için acele etmeyin.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir