Aşk Sayıları

Aşk sayıları sayfamız sizlere sayınıza göre aşkını anlatan bir yazıdır ve aşkta aradığınız şeyleri sayılara göre belirlemişler. Sayılara göre aşkınızı belirleyebiliyorsunuz.

‘Numerology: Your Love and Relationship Guide’ (Numeroloji: Ask ve Iliski Rehberiniz) adli kitabin yazarı Sonia Ducie’ye göre, doğum gününüzün, ask hayatınız üzerinde büyüleyici etkileri var. Ona göre nümeroloji, diğer insanlarla olan fiziksel, duygusal, mantıksal ve ruhsal ilişkilerinizi anlamanızı sağlıyor. ‘Kişisel numaranızı bulmak için yapmanız gereken işlem
çok basit: Bunun için sadece doğum gününüz gerekiyor. Örneğin ayin 4’ünde doğduysanız, kişisel numaranız ‘4’ demektir. Eğer çift rakamlı bir günde, örneğin 15’inde doğduysanız, numaranız ‘6’ (1 + 5 = 6), ayin 29’unda doğduysanız, kişisel numaranız ‘2’ (2 + 9 = 11, 1 + 1 = 2) oluyor.

Bencil birler

Doğuştan liderlik özelliğiniz ve kontrolü elinizde bulundurma isteğiniz, hayatınızın diğer alanlarında olduğu gibi aşk hayatınızda da kendini gösteriyor. Zorsunuz çünkü ‘Hep ben, hep ben!’ diyorsunuz. Bu bencil yapınız, insanların sevgililerini çalmaya kadar gidebiliyor.

Romantik ikiler

Romantizm, sizin için en basta geliyor. Sevildiğinizi hissetmeye ihtiyacınız var. Siz de karşılığında sevgi veriyorsunuz. Sevgilinizin elini tutmaktan hoşlanıyorsunuz; çünkü bu sizin ruhunuzun diğer yarışıyla bağlantı kurmanızı sağlıyor. Çok verici bir insansınız, almayı da öğrenmelisiniz.

Flörtçü Üçler

Flört tam sizin için. Ama bu çoğu zaman başınızın belaya girmesine yol açıyor. Çevrenizi sarmasını istediğiniz yakışıklı erkeklerden, asılsız dedikodulara kadar birçok konu sizi meşgul ediyor. Bu eğiliminizle, hayatin gerçeklerinden uzaklaşmak istiyorsunuz.

Tutkulu dörtler

Çok romantik ve tutkulu bir insansınız. Hem kendinizin hem de partnerinizin ihtiyaçlarını karşılamak ve tatmin etmek için elinizden geleni yapıyorsunuz.

Güven sizin için çok önemli. En büyük korkularınızdan biriyse, aşık olmak. Daha doğal ve rahat davranarak ilişkinize heyecan katabilirsiniz.

Değişken beşler

Rüzgar gibi değişkensiniz ve sizin bu yapınıza ayak uydurabilecek bir aşığa ihtiyacınız var. Hayatınızdaki her kisi ayrı bir macera. Aşk konusunda çok sabırsızsınız ve önünüze gelen herkesle birlikte olma eğiliminiz var. Bu gruptakiler genelde bağımlı kişiliğe sahiptir.

Şefkatli altılar

Çarşafların arasında çok yeteneklisiniz ve birine aşık olduğunuzda şefkatli ve cömertsiniz. Mantığınızla değil, kalbinizle hareket ediyorsunuz. Hayatınızda hiç olmazsa bir kez, kırdığınız bir kalbi onarmaya çalışın.

Hayalci yediler

Sevdiğinize tapıyor, onun kendini mükemmel hissetmesini sağlıyorsunuz. Hayal kurmayı seven bir insansınız. Gerçekler sizi zorluyor. Bu yüzden uzaktan seveceğiniz bir erkeği tercih ediyorsunuz. Kafa dengi bir sevgili bulmak bu yüzden biraz zor oluyor sizin için.

Oyuncu sekizler

Çevrenizi büyülüyorsunuz. Sevdiğiniz sizinle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyor ve kendini bu konuda şanslı görüyor. Aşkta kontrolü elinizde tutuyor, oyunlar oynamaktan hoşlanıyorsunuz. Kibirli ve bencil olabiliyorsunuz. Bu yüzden etkileme gücünüzü ve zekanızı kullanın.

Cömert dokuzlar

Çok verici bir insansınız. Ödülünüzse, eşinizi mutlu ve memnun görmek. Yumuşak ve oyunlar oynamaktan hoşlanan bir insandan gerçekten çılgın ve vahşi bir insana dönüşebiliyorsunuz. Çok çabuk sinirleniyorsunuz, neyse ki bu siniriniz kısa sürede yatışıyor.

Peki siz bu yazı hakkında ne düşünüyorsunuz? Sayılar gerçekten aşk konusunda etkili mi? Nazlim.NET

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Oldukca basarili bir sayfa hazirlamissiniz. Sanirim wordpress kullandiniz. Basarilar dilerim.

  2. benim aşkım olmus 56:)) aşık olamıyorumkı sayısı olsun:))

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir