Muhteşem Yüzyıl 105.Bölüm 2. Fragmanı izle

Reklamlar

Muhteşem Yüzyıl 105.Bölüm 2. Fragmanı izle

En çok merak ettiğim Mustafa kendisine gelen o yaydan çıkan oktan kurtulabilecek mi? Hürrem biraz daha dizi de baskın role giriyor sanırım ve dizi onun etrafında dönecek gibi. Her zaman olduğu gibi bu entrikalardan Süleyman’ın hiç haberi yok.


Taht sancağına Selim’in seçilmesi herkesi şok ediyor! Bayezıt öfkeden deliye dönerken, Mustafa bir kez daha yıkılıyor. Cecelia, gözünü sultanlığa dikiyor ve Selim’in haremine girebilmek için müthiş bir oyun oynuyor. Babalarıyla çıktıları avda, Bayezıt ve Selim büyük bir tehlikenin içinde kalıyor. Hürrem ise savunmasız anında Mustafa’ya vurduğu ölümcül darbeyle savaşı başlatıyor!

[pro-player width=’495′ height=’415′ type=’video’]http://fragmanizle.tugbam.net/wp-content/uploads/2013/09/muhtesemyuzyil105-2.flv[/pro-player]

Taht sancağına Selim’in seçilmesi herkesi şaşkına çevirir. Bayezıt öfkeyle annesinden hesap sorarken, Selim seçilmiş olmasının gururunu yaşar. Mustafa ise yaşadığı hayal kırıklığı ile payitahttan ayrılır.
Selim’in tahtın yeni varisi olduğunu öğrenen Cecelia, gözünü yükseklere diker. Selim’in haremine seçilmeyince, tehlikeli bir oyun oynar. Cecelia’nın cesaretinden etkilenen Hürrem’in ise ona bir teklifi vardır.

Karar sonrası Selim ve Bayezıt arasındaki gerilim doruğa çıkar. Babaları ile çıktıkları avda büyük bir tehlikenin içine düşerler. İki kardeş var gücüyle savaşırken, Süleyman evlatlarını kaybetme korkusuyla sınanır.

Hürrem ise Mustafa’ya son darbeyi vurmak için harekete geçer. Dönüş yolunda Mustafa’ya bir tuzak kurar. Ancak görünmez bir güç tüm planları alt üst eder. Büyük bir kayıp yaşayan Mustafa, öyle bir hamle yapar ki, savaş ilan edilir!

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.