Tozlu Yollar Dizisi Oyuncuları Kimler?

Tozlu Yollar dizisi oyuncuları kimler? Sayfamızda, dizide oynadıkları karakterleri yanında gerçek isimleri ile birlikte vereceğimiz Tozlu Yollar oyuncu kadrosunu daha yakından tanıyacaksınız.

Atv kanalında yayınlanmaya başlayan tozlu yollar dizisinde kim kim hangi oyuncu hangi isimle hangi rolde oynuyor hep beraber tanıyalım arkadaşlar. Bir fabrikatörden intikam almak için kızlarından biriyle aşk yaşamak isteyen Fikret’in ve evin diğer kızının öyküsü işleniyor. Fabrikatörün kızıyla aşk planları yapan Fikret bir anda aynı fabrikatörün diğer kızına aşık olur. Dizide öykü çok güzel işlenmiş ve oyuncuları da karakterlerin hakkını vermiş.

Tozlu Yollar Oyuncu Kadrosu

Tozlu Yollar Hünkar Gündoğan (Gerçek adı: Yücel Erten)

Tozlu Yollar Hünkar Gündoğan

60 yaşında. Büyük bir işadamı. Trakya’nın önde gelen toprak sahiplerinden. Yağ fabrikası ve mandıra sahibi. Çevresinde sözü geçen ve sevilen biri. İki kızı var. Feride ve Vildan. Feride’nin annesi öldüğünde Mürüvvet hanımla evlenmiş olan Hünkar beyin bu evliliğinden de Vildan isminde bir kızı olmuştur. Özünde iyi biri olan Hünkar bey, yaşadıkları ve zaafları yüzünden sorunlar yaşamaktadır. Bu sorunlarını da tek dostu Recai beyle paylaşmaktadır.

Tozlu Yollar Mürüvvet Gündoğan (Gerçek adı: Selda Alkor)

Tozlu Yollar Mürüvvet Gündoğan

55 yaşında. Hünkar beyin ikinci karısı. 2 yıl önce yaşadığı bir olay yüzünden tekerlekli iskemleye mahkum yaşamaktadır. Hırslı ve kötü bir kişiliğe sahip olan Mürüvvet, kızı Vildan’ın Feride’nin gölgesinde kalmaması için her şeyi yapmaya kararlıdır. Ama yaşayacağı olaylar onu çiftlikteki kendi konumunu korumak durumunda bırakacaktır.

Tozlu Yollar Feraye Gündoğan (Gerçek adı: Burcu Kara)

Tozlu Yollar Feraye Gündoğan

Hünkar’ın ilk karısından olan kızıdır. Bir aşk evliliğinin meyvesidir. 24 yaşında, alımlı, saf ve asil bir güzelliğe sahiptir. Hem güçlü bir iş kadını hem de iç dünyasında paylaşmadıklarını, duygularını, seramik ve resme yansıtan bir sanatçıdır. Doğayı, çiftlik hayatını, ailesini çok sever. İstanbul üniversitesi iktisadi ve idari bilimler akademisini bitirmiştir.

Feride iki yaşındayken annesi ölür. Hünkar bu andan itibaren kızına karşı daha zaaflı ve düşkün bir baba olarak onu büyütür. Hünkar’ın bu aşırı ilgisi ve sevgisi Feride’nin babasına bağlı ve ona çok değer veren bir evlat olmasını sağlar.

Tozlu Yollar Vildan Gündoğan (Gerçek adı: Asena Tuğal)

Tozlu Yollar Vildan Gündoğan

20 yaşında çekici, fettan bir kızdır. Ablası Feride kadar güzel değildir. Güzel olmak için abartılı kıyafetler giyer, aşırı makyaj yapar. Aşırı hırslı, ilgiyi hep üzerine çekmek isteyen, bencil, kıskanç biridir. Babasının ablası Feride’ye olan düşkünlüğünü kıskanır babasının gözüne girmeye çalışır ama bu çabası hep ters teper.

Tozlu Yollar Pınar Gündoğan (Gerçek adı: Seda Akman)

Tozlu Yollar Pınar Gündoğan

Pınar 30 yaşında, güzel, hüzünlü bakışları olan bir kadındır. Pınar ve Tayfun okulda birbirlerine aşık olmuşlar, evlenmeye karar vermişlerdir. Ama Pınar’ın babası bu evliliğe karşı çıkar. Pınar her şeye rağmen Tayfun’dan vazgeçmez Tayfun da ondan. Tayfun Kore’ye gidince mecburen ayrılırlar. Ama sürekli mektuplaşırlar. Birbirlerine olan aşklarını mektupla ulaştırırlar birbirlerine. Ama Tayfun Kore’den dönen askerlerin arasında yoktur. Herkes onu öldü bilmektedir. Pınar Tayfun’un ölüm haberiyle yıkılır. Kendini kapatır, hayata küser. Onun için yaşamanın bir anlamı kalmamıştır artık. Annesi Nevin’in bütün çabalarına rağmen Pınar kendini toplayamaz.

Tozlu Yollar Nejat (Gerçek adı: Pamir Pekin)

Tozlu Yollar Nejat

Feride’nin nişanlısı. 30’lu yaşlarında, karizmatik, salon erkeği havasında, konuşması ve tavırlarıyla kadınları etkileyen, bilgili, kültürlü bir adamdır. Ticaret lisesi mezunudur. Genç yaşta iş hayatına atılmış, kısa sürede ticari zekası ve hırsıyla önemli mevkilerde çalışmıştır. Ancak para hırsı ve yükselme tutkusu Nejat’ın kötüye yönelmesini kolaylaştırmıştır. Kazanmak için her yol mubah felsefesine uyarak ticarette dolandırıcılık gibi işlere de bulaşmıştır.

Tozlu Yollar Handan (Gerçek adı: Ayçin İnci)

Tozlu Yollar Handan

Hünkar’ın metresi. 30’lu yaşlarında, seksi, alımlı, erkekleri kullanarak hayatını sürdüren bir kadın. Lise mezunu. Aslında zeki bir kadın, şirketlerin muhasebe bölümünde yıllarca çalışmış, ancak zekasını kötü yönde kullanmayı seçmiş.

Tozlu Yollar Tayfun (Gerçek adı: Sinan Albayrak)

Tozlu Yollar Tayfun

32 yaşında, karizmatik, mert, güçlü ve güven veren bir duruşu vardır. Fakir bir ailenin en küçük çocuğudur. Küçük yaştan itibaren çalışkan, beyefendi ve sorumluluk sahibidir. Lise yıllarında Pınar’a tanışmış ve birbirlerine büyük bir aşkla bağlanmışlardır. Okul bitince evlenmeye karar vermişlerdir. Ancak Pınar’ın babası bu evliliğe karşı çıkar. Kızının fakir bir adamla evlenmesini istemez. Buna rağmen Tayfun Pınar’dan vazgeçmez. Bu sırada Kore savaşı başlar. Tayfun’un askerliğini yaptığı birlik de savaşa gönderilir. Tayfun Kore’ye gider. Giderken iki sevgili birbirine söz verir. Tayfun sağ salim geri dönecek, Pınar da onu bekleyecektir. Tayfun’un askerliği bitince de evleneceklerdir.

Tozlu Yollar Fikret (Gerçek adı: Nihat Altınkaya)

Tozlu Yollar Fikret

28 yaşında, yakışıklı, etkileyici, keskin, delici bakışları olan, başarılı bir iş adamıdır. Yakın arkadaşı Yılmaz’la birlikte ithalat ve ihracat yaptıkları bir şirketleri vardır. Fikret dört yaşındayken annesi ve babası ölür. Hiç kimse sahip çıkmaz. Kendinden iki yaş büyük ağabeyi Orhan’la birlikte çocuk esirgeme kurumuna yerleştirilirler. İki kardeşin birbirinden başka sığınacak kimsesi yoktur. Birbirlerine tutunurlar. Ancak bir sene sonra Orhan’ı bir çift evlat edinir. İki kardeş birbirinden ayrılır. Fikret için hayat boyu sürecek bir acıdır bu. Ailesinden geriye kalan tek kişiyi de kaybetmiştir.

Tozlu Yollar Dilek (Gerçek adı: Gülşah Şahin)

Tozlu Yollar Dilek

Feride’nin üniversite arkadaşı… Fabrikada muhasebe bölümünde çalışır. 24 yaşında , alımlı ilk bakışta aklı başında, ayakları üstünde duran biri gibi görünür. Ancak çocukluğunda yaşadıkları yüzünden kompleksli biridir. Zengin bir ailenin gözbebeği iken babası iflas etmiş ve ölmüştür. Anne büyük maddi sıkıntılar içinde Dilek’i büyütmüş, okutmuştur. Bu sınıf düşüşünün etkisi Dilek için büyük olmuştur. Hırsla, tekrar zengin hayatına dönmek için çalışmış, okumuştur. Feride gibi zengin kızlarına bakınca aslında kendinin de bu hayatı yaşaması gerektiğini düşünür.

Tozlu Yollar Dizisi Konusu

İktidar olma hırsı, yönetmek ve bütün serveti ele geçirmek. Çiftlikte yaşayan Gündoğan ailesinin en küçüğünden en büyüğüne, iktidarı paylaşamayan hırslı kadınlarının dram dolu mücadelesinin hikâyesi bu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir