Tozlu Yollar Dizisi Oyuncuları Kimler

Son Güncelleme: 06.09.2020 03:16

Tozlu Yollar Dizisi Oyuncuları Kimler

Atv kanalında yayınlanmaya başlayan tozlu yollar dizisinde kim kim hangi oyuncu hangi isimle hangi rolde oynuyor hep beraber tanıyalım arkadaşlar.

Tozlu Yollar Oyuncu Kadrosu

Yücel Erten Hünkar Gündoğan

60 yaşında..Büyük bir işadamı..Trakya’nın önde gelen toprak sahiplerinden..Yağ fabrikası ve mandıra sahibi..Çevresinde sözü geçen ve sevilen biri..İki kızı var.. Feride ve Vildan..Feride’nin annesi öldüğünde Mürüvvet hanımla evlenmiş olan Hünkar beyin bu evliliğinden de Vildan isminde bir kızı olmuştur..Özünde iyi biri olan Hünkar bey, yaşadıkları ve zaafları yüzünden sorunlar yaşamaktadır. Bu sorunlarını da tek dostu Recai beyle paylaşmaktadır..
Selda Alkor Mürüvet Gündoğan

55 yaşında..Hünkar beyin ikinci karısı..2 yıl önce yaşadığı bir olay yüzünden tekerlekli iskemleye mahkum yaşamaktadır..Hırslı ve kötü bir kişiliğe sahip olan Mürüvvet, kızı Vildan’ın Feride’nin gölgesinde kalmaması için her şeyi yapmaya kararlıdır..Ama yaşayacağı olaylar onu çiftlikteki kendi konumunu korumak durumunda bırakacaktır..
Burcu Kara Feraye Gündoğan

Hünkar’ın ilk karısından olan kızıdır. Bir aşk evliliğinin meyvesidir. 24 yaşında, alımlı, saf ve asil bir güzelliğe sahiptir. Hem güçlü bir iş kadını hem de iç dünyasında paylaşmadıklarını, duygularını, seramik ve resme yansıtan bir sanatçıdır. Doğayı, çiftlik hayatını, ailesini çok sever. İstanbul üniversitesi iktisadi ve idari bilimler akademisini bitirmiştir. 
Feride iki yaşındayken annesi ölür. Hünkar bu andan itibaren kızına karşı daha zaaflı ve düşkün bir baba olarak onu büyütür. Hünkar’ın bu aşırı ilgisi ve sevgisi Feride’nin babasına bağlı ve ona çok değer veren bir evlat olmasını sağlar.

Asena Tuğal Vildan Gündoğan

20 yaşında çekici, fettan bir kızdır. Ablası Feride kadar güzel değildir. Güzel olmak için abartılı kıyafetler giyer, aşırı makyaj yapar. Aşırı hırslı, ilgiyi hep üzerine çekmek isteyen, bencil, kıskanç biridir. Babasının ablası Feride’ye olan düşkünlüğünü kıskanır babasının gözüne girmeye çalışır ama bu çabası hep ters teper. 
Seda Akman Pınar Gündoğan

Pınar 30 yaşında, güzel, hüzünlü bakışları olan bir kadındır..Pınar ve Tayfun okulda birbirlerine aşık olmuşlar, evlenmeye karar vermişlerdir. Ama Pınar’ın babası bu evliliğe karşı çıkar. Pınar her şeye rağmen Tayfun’dan vazgeçmez Tayfun da ondan… Tayfun Kore’ye gidince mecburen ayrılırlar. Ama sürekli mektuplaşırlar. Birbirlerine olan aşklarını mektupla ulaştırırlar birbirlerine… Ama Tayfun Kore’den dönen askerlerin arasında yoktur. Herkes onu öldü bilmektedir. Pınar Tayfun’un ölüm haberiyle yıkılır. Kendini kapatır, hayata küser. Onun için yaşamanın bir anlamı kalmamıştır artık. Annesi Nevin’in bütün çabalarına rağmen Pınar kendini toplayamaz.
Pamir Pekin Nejat

Feride’nin nişanlısı… 30’lu yaşlarında, karizmatik, salon erkeği havasında, konuşması ve tavırlarıyla kadınları etkileyen, bilgili, kültürlü bir adamdır. Ticaret lisesi mezunudur. Genç yaşta iş hayatına atılmış, kısa sürede ticari zekası ve hırsıyla önemli mevkilerde çalışmıştır. 
Ancak para hırsı ve yükselme tutkusu Nejat’ın kötüye yönelmesini kolaylaştırmıştır. Kazanmak için her yol mübah felsefesine uyarak ticarette dolandırıcılık gibi işlere de bulaşmıştır. 

Ayçin İnci Handan

Hünkar’ın metresi… 30’lu yaşlarında, seksi, alımlı, erkekleri kullanarak hayatını sürdüren bir kadın. Lise mezunu… Aslında zeki bir kadın, şirketlerin muhasebe bölümünde yıllarca çalışmış, ancak zekasını kötü yönde kullanmayı seçmiş. 

Sinan Albayrak Tayfun

32 yaşında, karizmatik, mert, güçlü ve güven veren bir duruşu vardır..Fakir bir ailenin en küçük çocuğudur. Küçük yaştan itibaren çalışkan, beyefendi ve sorumluluk sahibidir. Lise yıllarında Pınar’a tanışmış ve birbirlerine büyük bir aşkla bağlanmışlardır. Okul bitince evlenmeye karar vermişlerdir. Ancak Pınar’ın babası bu evliliğe karşı çıkar. Kızının fakir bir adamla evlenmesini istemez. Buna rağmen Tayfun Pınar’dan vazgeçmez. Bu sırada Kore savaşı başlar. Tayfun’un askerliğini yaptığı birlik de savaşa gönderilir. Tayfun Kore’ye gider. Giderken iki sevgili birbirine söz verir. Tayfun sağ salim geri dönecek, Pınar da onu bekleyecektir. Tayfun’un askerliği bitince de evleneceklerdir.

Nihat Altınkaya Fikret

28 yaşında, yakışıklı, etkileyici, keskin, delici bakışları olan, başarılı bir iş adamıdır. Yakın arkadaşı Yılmaz’la birlikte ithalat ve ihracat yaptıkları bir şirketleri vardır..Fikret dört yaşındayken annesi ve babası ölür. Hiç kimse sahip çıkmaz. Kendinden iki yaş büyük ağabeyi Orhan’la birlikte çocuk esirgeme kurumuna yerleştirilirler. İki kardeşin birbirinden başka sığınacak kimsesi yoktur. Birbirlerine tutunurlar. Ancak bir sene sonra Orhan’ı bir çift evlat edinir. İki kardeş birbirinden ayrılır. Fikret için hayat boyu sürecek bir acıdır bu. Ailesinden geriye kalan tek kişiyi de kaybetmiştir. 

Gülşah Şahin Dilek

Feride’nin üniversite arkadaşı… Fabrikada muhasebe bölümünde çalışır. 24 yaşında , alımlı ilk bakışta aklı başında, ayakları üstünde duran biri gibi görünür. Ancak çocukluğunda yaşadıkları yüzünden kompleksli biridir. Zengin bir ailenin gözbebeği iken babası iflas etmiş ve ölmüştür. Anne büyük maddi sıkıntılar içinde Dilek’i büyütmüş, okutmuştur. Bu sınıf düşüşünün etkisi Dilek için büyük olmuştur. Hırsla, tekrar zengin hayatına dönmek için çalışmış, okumuştur. Feride gibi zengin kızlarına bakınca aslında kendinin de bu hayatı yaşaması gerektiğini düşünür. 

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir