Şüphe Dizisi Konusu

Şüphe dizisi konusu sayfamızda, Kanal D televizyonunda yayınlanmış olan ve ilk fragmanları gösterilmeye başlandığı zaman büyük ses getireceği düşünülen şüphe dizisinin konusunu tekrar yazacağız.

Kanal D’nin 2010 yılında yayınlanmış olan dizisi “Şüphe”de; Selin Demiratar, İsmail Hacıoğlu, Serkan Altunorak, Uğur Karabulut, Güngör Bayrak, Burcu Kutluk, Müge Boz, Burhan Öçal, Şafak Pekdemir, Adnan Biricik, Mahmut Gökgöz, Nusret Şenay, Zeynep Kumral, Durukan Çelikkaya,Ebru Ojen Şahin, Sevinç Kumaş, Begüm Benian ve Selçuk Özdoğan rol almıştır.

Yönetmenliğini Abdullah Oğuz’un yaptığı, senaryosunu Zülküf Yücel’in kaleme aldığı, yapımcılığını da Elif Ayşe Durmaz’ın yaptığı “Şüphe”; pırıltılı dünyaların ardındaki karanlığı ve herkesin içinde olduğu gizli hesaplaşmaları konu alıyor.

Türkiye’nin en varlıklı ailelerinden Kutlu Ailesi, şok bir ölümle sarsılır. Aynı anda bir başka kişinin hayatı da, annesinin öldürülmesiyle yerle bir olmuştur. Bu kişi, Kutlu’ların gizli varisi, İpek’tir. Bu iki ölüm, beraberinde hiç beklenmedik olaylar getirecektir. İpek, Kutlu Ailesinde başlayan miras mücadelesinde tüm dengeleri altüst edecek, bir yandan annesinin katilini ararken, bir yandan da içine girdiği bu görkemli dünyanın kurallarını yavaş yavaş öğrenecektir.
Dizinin, hepsi birbirinden çarpıcı olan konsept fotoğraflarında da yönetmen Abdullah Oğuz’un imzası var.

Bu fotoğraf çekimine özel, dizisinin erkek başrol oyuncularının kostümlerini Ralph Lauren ve W Collection, kadın başrol oyuncularının kostümlerini de Elif Cığızoğlu hazırladı. Kullanılan mücevherler ise Hande Kunaçav ve Cem Lokmanhekim’e ait.

Ayrıca çekimlerde Türkiye’de sadece 3 adet satılan Jaguar’ın en yeni modelleri olan XK CONVERTIBLE İLE XJ SWB yer aldı. Ana mekan olarak da Alemdağ’da bulunan Feride Çavuşoğlu’na ait malikane ile Trump Towers kullanıldı. “Şüphe”, yayınlandığı dönemde büyük yankı uyandırmış ve günlerce konuşulmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir