Muhteşem Yüzyıl’da Yeni Hürrem Sultan Kim Diyorsanız İşte

Son Güncelleme: 05.09.2020 07:46

Muhteşem Yüzyıl’da Yeni Hürrem Sultan Kim Diyorsanız İşte

Muhteşem yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan rolünde izlediğimiz Meryem Uzerli Almanya’ya gitmiş ama geri dönmemişti. Bu arada bir hastalık yüzünden hastanede tedavi altında olduğu yolunda iddaalar da devamlı söyleniyordu.

hurrem-sultan
Bugün gazetelerde okuduğuma göre Hürrem Sultan’ın neredeyse tıpatıp benzeri hatta aynısı diyebilirim bir hanfendinin onun yerine geçeceği.

Hatta bu hanfendi o kadar benziyor ki Hürrem Sultan taklidi ile neredeyse tıpatıp aynısı diyebilirim sizlere arkadaşlar. İşte haberimizin ayrıntıları:

Yapım şirketinin Meryem Uzerli geri dönmediği taktirde yeni sezon için Hürrem Sultan’ı canlandıracak başka bir oyuncu arayışı içine gireceği öne sürüldü. Yapım şirketi Meryem Uzerli’nin dönmeme ihtimaline karşılık ikinci bir senaryo hazırlığına başladı.

Tam da bu süreçte Meryem Uzerli’nin benzerleri ortaya çıkmaya başladı. Uzerli gibi kızıl saçlı, renkli gözlü ve tıpkı onun gibi aksanlı konuşan bir genç bayan Hürrem Sultan taklidiyle gündeme oturdu

SOSYAL MEDYANIN GÜNDEMİNDE
Sosyal medyada da dikkat çeken bu video kullanıcılar tarafından paylaşılıyor.

KİMSEYLE KONUŞMUYOR
Muhteşem Yüzyıl’ın Hürrem Sultan’ı Meryem Uzerli geçen pazar akşamı apar topar gittiği Almanya’da sessizliğe büründü. Yapımcısıyla restleşerek soluğu Berlin’de ailesinin yanında alan Uzerli, dizideki arkadaşlarıyla da irtibatını kesti. Cep telefonunu babası Hüseyin Uzerli’ye veren ünlü oyuncunun, İstanbul’a dönüp dönmeyeceği belirsizliğini koruyor. Baba Uzerli’nin arayanlara “Meryem tedavi görüyor. Ne zaman iyileşir bilmiyorum” dediği öğrenildi.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir