Muhteşem Yüzyıl 115.Bölüm Fragmanı 11 Aralık Cuma

Son Güncelleme: 10.09.2020 07:25

Muhteşem Yüzyıl 115.Bölüm Fragmanı

11 Aralık Cuma günü Star tv kanalında yayınlanacak olan Muhteşem Yüzyıl yeni bölüm fragmanı yayınlandı arkadaşlar. Geçen hafta büyük ses getiren bölüm bu hafta dahada artacak ve dizi sona doğru yaklaşırken her bölüm daha heyecanlı olacak.

muhtesem-yuzyil-115-bolum
Muhteşem Yüzyıl 11 Aralık Fragmanı izle

[pro-player type=’video’ image=’https://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2013/12/muhtesem-yuzyil-115-bolum.jpg’]http://video4.vol.io/rotavideo/file//061220131800010542380.mp4[/pro-player]

Dizinin bu haftaki fragmanını izledikten sonra diziyi daha iyi anlamanız için geçen haftanın konusu ve özeti hakkında sizleri bilgilendirelim.

Süleyman Selim’i körkütük sarhoş halde yakalıyor. Hürrem ise Nurbanu’ya Nazenin’i öldürme emri veriyor! Bayezıt, Huricihan ile ilgili kararını veriyor. Hürrem, Mustafa ile Süleyman’ı düşman edecek planını devreye sokuyor! Mustafa ise Süleyman’dan gelen hediye ile neye uğradığını şaşırıyor! Payitahta dönen Süleyman, Hürrem’i saraydan sürgün ediyor! Hayal kırıklığına uğrayan Mustafa, hanedanın kaderini değiştirecek bir karar veriyor!

Süleyman’ı Manisa’da kötü bir sürpriz beklemektedir. Selim’i sarhoş halde yakalayan Süleyman öfkelenir. Selim babasına kendini affettirmeye çabalarken, Süleyman Manisa’da şehzade olduğu günleri ve İbrahim’i hatırlar. Amasya’ya gelen Bayezıt aşkına kavuşur. Bayezıt’ın sırrına ortak olan Mustafa kendi sırrını da onunla paylaşır. Beyazıt, Mihrünisa’yla gizlice evlendiğini öğrenir.

Nazenin ise Nurbanu’ya hizmet ettiği günlerin acısını çıkartmaktadır. Süleyman’ın gözdesi olduğunu hatırlatarak Nurbanu’ya emirler yağdırır. Hürrem ise yazdığı mektupta Nurbanu’ya onun ölüm emrini verir.
Rüstem‘in Amasya eşrafına yazdığı mektuplara cevap gelir. Mustafa’yı köşeye sıkıştırmak için eline bir koz geçmiştir. Fatma ise Sokollu’yu Rüstem’e karşı kışkırtmaya çalışır.
Baba – oğul arasında fırtına kopmak üzeredir

Mustafa’dan gelen haberlere çok sinirlenen Süleyman, oğluna bir ders vermek ister. Ancak Hürrem’in olaya dahil olmasıyla işler çığırından çıkar. Mustafa öyle bir karar verir ki baba oğul arasında fırtına kopmak üzeredir! Hürrem, suların durulduğunu zannederken sürgün kararıyla sarsılır!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir