Medcezir 17.Bölüm Fragmanı izle 10 Ocak Cuma

Son Güncelleme: 17.09.2020 16:34

Medcezir 17.Bölüm Fragmanı izle

10 Ocak Cuma günü star tv kanalında yayınlanacak olan Medcezir dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı arkadaşlar. Son bölüm yani bu haftaki bölüm yine çok güzel ve Çağatay Ulusoy yine çok duygusal ve aşk sahneleri ile diziye damga vuracak.

medcezir-17-bolum
Dizinin fragmanını izlemeden önce geçen hafta neler olmuştu ne gibi olaylar gelişti hep beraber okuyalım ve fragmanı daha iyi anlayalım.

[pro-player type=’video’ image=’https://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2014/01/medcezir-17-bolum.jpg’]http://videocdn.rotahaber.com/rotavideo/file/060120142012299669366.flv[/pro-player]

Sevdiği kadının öfkeyle dudaklarından dökülen kelimeler, Yaman’a tenine kazınmış etiketlerden asla kurtulamayacağını ispatlar. Serezlerin evinde düzenlenen yılbaşı partisi olayların gölgesinde geçer.
Yılbaşı gecesi Yaman ve Mira geçmişin hesabını yaparlar.. Leyla o gece Yamanla birlikte olmaya kararlıdır.. Ama Yaman tercihini farklı şekilde yapar.

Mira hatasını anlar!
Mira gece sona ermeden Yaman’a hediyesini vermek ve hatasını telafi etmek için bir adım atarken, merakı Mira’yı yeni bir bilinmezin içine sürükler.

Yaman’ın geçmişi peşini bırakmaz!
Öte yandan Orkun da, yediği dayağın hesabını Yaman’dan farklı bir şekilde almaya kararlıdır. Yaman yaşadığı Tozludere’deki hayatı, Yaman’ın peşini bırakmayan bir gölgedir. Yaman oraya ait bağlarını koparmaya çalıştıkça, geçmişi yeni bir çelme takar ve Yaman’ın en büyük korkusu gerçeğe dönüşür.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir