Hudutsuz Sevda Dizisi

Bu sayfada

Genel Bakış

Hudutsuz Sevda, yapım şirketi Medyapım ve yönetmeni Murat Öztürk olup ilk bölümü 21 Eylül 2023 tarihinde FOX kanalında yayınlanan dram türündeki dizidir. Dizinin senaryosu Bahadır Özdener, Berna Aruz ve Haydar Şişman tarafından yazılıyor. Hudutsuz Sevda dizisi başrol oyuncuları Deniz Can Aktaş, Miray Daner, Burak Sergen, Esra Dermancıoğlu, Burak Sevinç ve Asuman Dabak gibi isimlerden oluşmaktadır.

Hudutsuz Sevda Dizisi
TürDram
KanalFOX
İlk bölüm yayın tarihi21 Eylül 2023 (Türkiye)
Sezon sayısı1
Bölüm sayısı5
BaşrolDeniz Can Aktaş, Miray Daner, Burak Sergen, Esra Dermancıoğlu, Burak Sevinç, Asuman Dabak
Çekim yeriArtvin, İstanbul
YönetmenMurat Öztürk
SenaristBahadır Özdener, Berna Aruz, Haydar Şişman
Yapım şirketiMedyapım
YapımcıFatih Aksoy

Konusu

Halil İbrahim (Deniz Can Aktaş), kan davası nedeniyle çocuk yaşta köyünden ayrılmış ve 20 yıl sonra tekrar memleketi Karadeniz’e geri dönmüştür. Amacı babasının katillerinden intikam almak değil, sevdiği kız Yasemin (Biran Damla Yılmaz) ile evlenmektir. Fakat yaşanan olaylar onu bambaşka bir yolculuğa çıkaracaktır. Hem babasının hem de Yasemin’in intikamını almak için Leto ailesi ile bir savaşa girecektir. Bu sırada karşısına Zeynep’in (Miray Daner) çıkması ile kendini bambaşka bir hayatın içinde bulacaktır.

Yayın Bilgisi

Televizyon izleyicileri Hudutsuz Sevda dizisi hangi gün hangi kanalda oynuyor sorusunun cevabını arıyor. Başrol oyuncuları Deniz Can Aktaş, Miray Daner, Burak Sergen ve Esra Dermancıoğlu olan Hudutsuz Sevda dizisi Perşembe akşamları saat 20:00’de FOX kanalında oynuyor.

Hudutsuz Sevda Dizisi Oyuncuları »

 OyuncuKarakter
Miray DanerMiray DanerZeynep Leto
Deniz Can AktaşDeniz Can AktaşHalil İbrahim
Biran Damla YılmazBiran Damla YılmazYasemin
Esra DermancıoğluEsra DermancıoğluAsiye
Burak SergenBurak SergenRızvan Leto
Naz Çağla IrmakÇağla IrmakEdanur

Tüm oyuncular için bkz. Hudutsuz Sevda oyuncuları

Çekim Yeri

Televizyon izleyicileri Hudutsuz Sevda dizisi nerede çekiliyor merak ediyor. Başrollerini Miray Daner, Deniz Can Aktaş, Burak Sergen ve Esra Dermancıoğlu gibi oyuncuların paylaştığı Hudutsuz Sevda dizisi İstanbul’da çekiliyor. Dizinin ilk üç bölümü ise Artvin’de çekilmiştir.

Bölümleri

Aşağıda, Hudutsuz Sevda dizisi 1. sezon bölümlerinin yayın tarihleri ve bölüm özetleri yazılmıştır.

1. Sezon

BölümYayın tarihiÖzet
1. Bölüm21 Eylül 2023Küçük bir çocukken kan davası nedeniyle babasını kaybedip İstanbul’a sürülen Halil İbrahim (Deniz Can Aktaş), 20 yıl sonra memleketi Karadeniz’e yakışıklı, güçlü bir delikanlı olarak geri döner. Burada sevdiği kız Yasemin (Biran Damla Yılmaz)’le evlenecek ve yeni hayatını kuracaktır. Fakat yaşananlar buna izin vermez. Bir intikam yolculuğuna çıkan Halil İbrahim’in hayatı Letolar’dan Zeynep (Miray Daner)’in çıkması ile tamamen değişecektir.
2. Bölüm28 Eylül 2023Yasemin’i kaybeden Halil İbrahim’i ayakta tutan tek şey artık intikam ateşidir. Halil İbrahim tek hedefi Letolardır ama Letolar Tarık’ın ölümünün acısını suçlu veya suçsuz herkesten çıkaracaklardır. İyi niyeti daha da fazla ölüme sebep veren Zeynep ise ailesinin gaddarlığından kendini kurtarmaya çalışır.
3. Bölüm5 Ekim 2023Zeynep ile yüzleşen Halil İbrahim, onun da yardımı ile Letolar’ı ve jandarmayı birbirine düşürüp kendine karşı açılan savaşı üç taraflı hale getirmeyi planlar. Letolar kendi dertlerinden Halil İbrahim’in peşini bırakmış gibi görünseler bile Üsteğmen Oğuz, Halil İbrahim’in ensesindedir. Halil İbrahim’in planı sayesinde Levent’ten kurtulabileceğine inanan Zeynep ise kendine daha derin bir kuyu kazdığının henüz farkında değildir.
4. Bölüm12 Ekim 2023Halil İbrahim, Üsteğmen Oğuz’dan yerlerini Tarık Leto’ya kimin söylediğini öğrenir. Levent’in ona tüm zulmüne rağmen babası onu hala evlenmeye zorlayınca Zeynep, ağabeyinden medet umar. Fikret’in de elinden bir şey gelmeyince Zeynep, evlendirileceği gün Halil İbrahim’den kendisini kaçırmasını ister.
5. Bölüm19 Ekim 2023Babasını öldüren Cevat’tan intikamını alan Halil İbrahim, Zeynep Leto’nun düğününü basar ve onu kaçırır. Tüm ailesinin gözünün önünde kaçırılan Zeynep Leto, evlenmeden kaçırıldığına mutludur. Rızvan Leto ise aile içerisinden Halil İbrahim ile işbirliği yapan birileri olduğundan şüphelenmektedir.
1. Sezon bölümleri

Fotoğrafları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir