Benim Hala Umudum Var Oyuncuları

Benim Hala Umudum Var oyuncuları gerçek isimleri ile yayınlanacak olan bu sayfamızda, Benim Hala Umudum Var dizisi konusu ve oyuncu kadrosu hakkında bilgilere erişeceksiniz.

Benim Hala Umudum Var oyuncuları isimleri sayfamızda, gerçek isimleri ile birlikte vereceğimiz Benim Hala Umudum Var dizisinin oyuncularını daha yakından tanıyacak ve oyuncu kadrosu hakkında bilgilere erişeceksiniz.

1 Temmuz 2013 tarihinde Star TV kanalında başlamış olup daha sonra FOX TV kanalına geçmiştir. Dizi 33 bölüm sürmüş ve ne yazık ki 25 Şubat 2014 yılında final kararı almıştır. Gençler tarafından oldukça beğenilse de ne yazık ki istenilen reytingi yakalayamamıştır. Dizinin yönetmenliğini Nisan Akman yapmış, başrol oyuncuları ise Gizem Karaca ve Berk Oktay’dır.

Benim Hala Umudum Var dizisinde oynayan oyuncuların karakterleri de dahil rolleri ve dizinin konusu hakkında biraz bilgi edinelim.

Benim Hala Umudum Var Oyuncu Kadrosu

  • Umut Özden Korkmaz (Gerçek adı: Gizem Karaca)
  • Hakan Demirer (Gerçek adı: Berk Oktay)
  • Ozan Korkmaz (Gerçek adı: Şükrü Özyıldız)
  • Asude (Gerçek adı: Laçin Ceylan)
  • Duygu (Gerçek adı: İpek Elban)
  • Beril (Gerçek adı: Buse Arslan)
  • Rüzgar Demirer (Gerçek adı: Savaş Alp Başar)
  • Melis (Gerçek adı: Pınar Göktaş)

Benim Hala Umudum Var Konusu

Umut, İstanbul’un kendine ancak yeten, gösterişsiz semtlerinden birinde, annesi, kız kardeşi, üvey babası ve üvey babasının 3 yetişkin çocuğuyla birlikte yaşayan, 23 yaşlarında bir kızdır. Umut, üvey kardeşleriyle birlikte büyümenin tüm sıkıntılarını çocukluğu boyunca yaşamış, hala da yaşamaktadır.

Ozan, 25 yaşlarında dışa dönük, neşeli, enerjik, çekici bir genç adamdır. Çıraklık için hayli geçkin yaşına rağmen kuaförlükte ısrar etmesi, çalışanların kafasında soru işareti uyandırsa da, Ozan birkaç işe girip çıktığını, hiçbirinde mutlu olmadığını, bu işi sevdiğini, bir tanıdığın yardımıyla da bu mekanda başladığı için kendisini şanslı saydığını anlatmaktadır. Geldiği anda Umut’u beğenir ve onunla ilgilenir. Umut’u ilk gördüğü an etkilenen Ozan, onu tanıdıkça giderek bağlanır. Fakat, Umut’a henüz anlatmadığı bir hikayesi vardır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir