Bu Tarz Benim Yarışmacıları İsimleri Adları Kimler

Show tv kanalında her sene gündüz kuşağında yeni sezona damga vuracak işler oluyor ve bu seneye de değişen jüri üyeleri ile ve çok konuşulan yarışmacıları ile Bu Tarz Benim yarışması damga vurdu. Yarışma başladığında 13 yarışmacı ile başlamış ama biz bu yazıyı yazarken elenen yarışmacılar olmuştu arkadaşlar.

Haftalık aldıkları 1500 TL ile kıyafetlerini ayakkabıları yani kısaca giyeceklerini seçen yarışmacılar en iyisi olmak için kıyasıya yarışıyorlar ve hafta içi her gün yayınlanıyor. Bu yazımızda sizlere Bu Tarz Benim yarışmacıları isimleri ile beraber kısaca haklarında bilgiler vereceğiz.

Daha önce sizlere jüri üyeleri hakkında bir kaç cümle söylemek istiyorum ama jüri üyelerini açıklayayım sizlere. Programı Öykü Serter sunuyor ve jüri koltuğunda İvana Sert, Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu var. Backstage ise her zaman olduğu gibi Uğurkan Erez. Bence çok doğru bir seçim ve bu listedekiler işlerinde çok iyiler ayrıca programa da renk kattıklarını söyleyebilirim.

Öncelikle elenen yarışmacıları listeleyim daha sonra devam edenlerle sizleri baş başa bırakalım:

BU TARZ BENIM ELENEN YARIŞMACILAR KİMLER

bu-tarz-benim-esra-ozuverEsra Özüver
Yarışmaya katılmayı kendi tarzını yansıtmak için katılmış olan yarışmacı 37 yaşında. Benim de en beğendiğim yarışmacılar arasında idi. Ayrıca Esra Özüver hayvanlara karşı düşkünlüğünü saklamıyor ve hayvan hakları ile ilgili projelerde yer almak istediğini söylüyor.

bu-tarz-benim-gizem-kayaalp
Gizem Kayaalp
Beykent Üniversitesi mezunu olan yarışmacı İstanbul’da yaşıyor. Kendine çok güvenen yarışmacı 20 yaşında. Etrafına neşe saçmayı seviyor ve eğer elenmeseydi kendisine butik açmak gibi hayali vardı. İnşAllah gerçekleştirir.

bu-tarz-benim-buse-doganay
Buse Doğanay
Halen Üniversite öğrencisi olan Buse Uludağ Üniversitesinde ekonomi bölümünde okumakta. Kendisinde en çok gözlerini beğenen yarışmacı 20 yaşında ve alışveriş tutkunu.

bu-tarz-benim-sara-aysem-kocoglu
Sara Ayşem
20 yaşında ve oda Üniversite öğrencisi. 1995 doğumlu olan yarışmacı okulunun yanında ayrıca modellikde yapmakta. Modelstar Türkiye yarışmasına da katılmış o yarışmada 5. olmuştu.

bu-tarz-benim-melek-balkan
Melek Balkan
Beğendiğim yarışmacılardan bir diğeri olan Melek Balkan ne yazık ki 18 ekim elemesinde yarışmadan elenerek veda etti. 24 yaşında ve voleybol oynuyormuş ama sakatlık geçirince bırakmış. İzmirli olduğu her halinden belli zaten onu söylememe gerek yok. Dikişten anlayan yarışmacı kendi giysilerini de kendisi dikiyormuş.

ŞU ANDA ELENMEYEN GERİDE KALAN BU TARZ BENIM YARIŞMACILARI KİMLER

bu-tarz-benim-tugce-ergisi
Tuğçe Ergişi
25 yaşında olan güzel yarışmacı tiyatro bölümü mezunu ve kıyafetlere olan düşkünlüğü ile biliniyor. O derece abartmış ki işi evinde tamı tamamına 4 gardrop varmış.

bu-tarz-benim-ozlem-ozden
Özlem Özden
33 yaşında olan yarışmacı Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans sahibi. Film çekme merakı var ve yarışmayı kazandığı takdirde film çekmek istiyor.

bu-tarz-benim-nur-bozar
Nur Bozar
Güzelliğine ve kendine güvenen yarışmacı bence de bu yarışmanın en favori isimlerinden birisi. 24 Yaşında olan güzel bayan hala Üniversitede eğitimine devam etmekte. Yarışmayı kazanırsa buradaki ödül ile ev almak istiyormuş.

bu-tarz-benim-gizem-guler
Gizem Güler
Daha geçenlerde Ayşenur Balcı ile ekranlarda sert bir tartışmaya giren diğer bir favorim olan yarışmacı. 24 yaşında olan yarışmacı Aydın Nazilli doğumlu ve beden eğitimi mezunu ayrıca modellik yapmakta.

bu-tarz-benim-ezgi-baylar
Ezgi Baylar
31 yaşında olan güzel yarışmacı 4 yıllık evli ve 1.5 yaşında çocuk sahibi. Boyu, fiziği olsun yarışmanın en iddialı isimlerinden birisi. Marmara Üniversitesi Çalışma Ekonomisi Bölümü mezunu.

bu-tarz-benim-aysenur-balci
Ayşenur Balcı
Yarışmanın en genç isimlerinden olan Ayşenur Balcı 19 yaşında dansçı ve oyuncu. Modellik ve dans ile ilgilendiği zaten her halinden belli oluyor.

bu-tarz-benim-aysegul-melisa-dogan
Ayşegül Melisa Doğan
Butik işleten Ayşegül Melisa Doğan İstanbul’da yaşıyor ve ilerisi için büyük hedefleri var. Kazandığı takdirde işlerini büyütmek istiyor.

bu-tarz-benim-aycan-nurcan-sencan
Aycan Nurcan Şencan
Detay vermeden dikkatimi çekti sanki yarışmacıların isimlerini bilerek benzer olanlardan seçmişler gibi sanki. Neyse bu iki kardeş İsveç doğumlular ve 27 yaşındalar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir