Bu Tarz Benim Ayşenur Balcı Kimdir Biyografisi Hayatı

Bu yazımızın içeriğinde Ayşenur Balcı hayatı, Ayşenur Balcı Biyografisi, Ayşenur Balcı Kimdir ve kendisi ile ilgili başka bilgiler bulunmaktadır.

Show tv kanalında hafta içi her gün yayınlanan ve hafta sonu cumartesi geceleri elemeleri ile ekranda görmeye alışık olduğumuz Ayşenur Balcı boy kilosu kaç yaşında ve nereli olduğu ile bilgileri bulacaksınız.

Ayşenur Balcı

Ayşenur Balcı

Ayşenur Balcı Yaşı: 19 yaşındadır.
Ayşenur Balcı Boyu: 172 cm boyundadır.
Ayşenur Balcı Kilosu: 52 kg ağırlığa sahiptir.
Ayşenur Balcı Göz Rengi: Mavi göz rengine sahiptir.
Ayşenur Balcı Saç Rengi: Sarışın
Ayşenur Balcı Nereli: 23 Ağustos 1994 yılında İstanbul’da doğmuştur.
Ayşenur Balcı Ne iş Yapıyor: Açıköğretim Üniversitesinde öğrenimine devam etmekte ayrıca modellik yapmaktadır.

Ayşenur Balcı, 23 Ağustos 1994 yılında İstanbul da doğmuştur. Liseden mezun olduktan sonra Açıköğretim Üniversitesinde öğrenimine devam etmektedir. İstanbul’da yaşamakta olan güzel yarışmacı modellik ve mankenlik yapmaktadır. Bunların dışında oyunculuk ve dans ile de ilgilenmektedir.

Güzelliği ve giyimi ile oldukça dikkat çeken Ayşenur Balcı’nın vücut ölçüleri 80-60-90 dır. Ayşenur Balcı boyu 1,72 ve kilosu ise 52 kilodur. Yarışmadaki performansı sonrasında da oldukça popüler olan güzel manken Ayşenur Balcı, yarışmadan sonra katıldığı bir programda ettiği dans ile dikkatleri çekerken son olarak canlı yayın uygulaması olan Periscope da da üstsüz video yayınlayan Ayşenur Balcı sosyal medyada da bir hayli Gündem oluşturmuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir