Beden Temizliği Tarifi

Beden Temizliği Nasıl Yapılır

Hatta hatırlar gibiyim bu beden temizliği yılda iki defa yapılıyordu. Aradan bayağ uzun zaman geçti çünkü unutmuş gitmiştim ve siteye yazma ihtiyacı da duymamıştım.

ahmet-maranki-beden-temizligiBugün yine aklıma geldi ve sizlerle beden temizliği hakkında söylediklerini ve çok merak edilen hangi tarihler arasında olduğunu paylaşayım.

Beden temizliği hangi hastalıklara karşı etkili :
– Ölümcül hastalıklardan kanser, hepatit B.hepatit C, mide reflü, ülser, kalın bağırsak rahatsızlıklarında, hemoroiti, safra kesesi taş ve kumlarında çok etkilidir.

Uygulayacağınız bu kürle bağırsaklarınızı, sindirim sisteminizi arındırarak rahatlatacaksınız.

Beden temizliği yılda 2 kez yapılır. Sonbahar ve ilkbaharda dolunay olduğunda ayın çekim gücünden istifade ederek, vücudumuzdaki suları da çekeceğini düşünerek bu uygulama yapılıyor. Vücudumuzdaki kalın bağırsaklar, safra kesesi, karaciğer, akciğerler, pankreas ve dalak gibi organlarımızı temizleyerek 10 yaş gençleştirebiliriz.

Eylül, ekim kasım aylarında her ayın dolunay olduğu zaman; gökteki ayın 9. da başlıyor, gökteki ayın 15.günü tam dolunay olduğu günde bitiyor. ( Not: 2013 yılında olduğumuz için bu tarihler değişkenlik gösterebilir )

Sabah: Lahana, havuç, yeşil elma ve kırmızı pancar bunun yanında mevsimine göre ıspanak, maydanoz, çiğ olarak katı meyve sıkacağı ile suları sıkılarak her sabah kahvaltı yerine 2 bardak vücut sıcaklığında içine 1 tatlı kaşığı zeytinyağı koyularak yudum yudum içilecek.

Öğlen :mevsiminde olan sebzeler 5 dakika kadar hafif haşlanarak yenilecek suları da içilecek.
Akşam: salata , ve sebze çorbası tüketilecek başka bir şey yenilmeyecektir…

Son gece akşam yemeği yerine 1 su bardağı limon suyu ve 1 su bardağı zeytin yağını yudum yudum içilecek ve burundan nefes almaya özen gösterilecek ki yağ vücutta gezinsin ve bedeni temizlesin.sabah kalkınca da lavman yapılacak.

Kür boyunca yemememiz gereken yiyecekler
Ekmek , hayvansal gıdalar et süt yumurta, peynir, konsantre gıdalar, şeker yenmeyecek siyah çay içilmeyecek.
7 gün boyunca lavman yaparak bedeni temizliyoruz.

Not: Lavman ne diye soruyorsanız Ahmet Maranki sanırım bunun satışını yapmaktadır. Ahmet Maranki sitesinden bunu temin edebilirsiniz arkadaşlar.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir