Rüyada Yama Görmek

Son Güncelleme: 13.02.2021 19:00

Bir insan rüyasında yama görürse tabiri ve yorumu nasıl olur? Rüyada görülen yama neye işaret etmektedir? Adından da anlaşılacağı gibi herhangi bir olay karşısında durumu kurtarmak için yapılan hamlelerin boşa çıkmayacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Yama Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Yama Görmek

Rüyada yama gören kimse, bir sorunun üstesinden gelecektir demektir. Güçlüğün kalkması ve sorunun halledilmesi olarak yorumlanır. Rüyada yamacı görmek ise, fakirseniz fakirliğin devam edeceğine, gönül almaya ve yağcılık yapmaya işarettir.

Üstleri başları yamalı insanlar görmek, maddi sıkıntı habercisidir. Bir kadın bir şeye yama yaptığını görürse, ailesinde huzurlu ve mutlu fakat, yoksul bir ortam oluşacak demektir.

Rüyada birinin yama yaptığını görmek

Rüyada birinin yama yaptığını görmek, herkesin ilgisini çekecek şekilde, bütün işlerinin yoluna gireceğine, mutlu huzurlu ve eli bol bir şekilde yaşayacağına delalet eder. Yine bu rüya, sıkıntı ve zorlukların biteceğine, istediği her şeye ulaşabileceğine işarettir.

Rüyada yamalı pantolon görmek

Rüyada yamalı pantolon görmek, rüya sahibinin yüzünün gülmesine, dertlerinin ve sıkıntılarının bitmesine, dileklerine ve arzularına kavuşacağına, bolluk içinde yaşayacağına delalet eder.

Rüyada yamalı elbise görmek

Rüyada yamalı elbise görmek, işçi iseniz hastalığa, değilseniz nimet ve bolluğa işaret etmektedir. Kısaca ifade etmek gerekirse bu rüya, hangi işte çalıştığınız ile yakından ilgilidir.

Rüyada çorap yamamak ne demek?

Rüyada çorap yamamak, sabrederseniz sıkıntılı günlerinizin geride kalacağına, yüzünün güleceğine, cesur ve başarılı olmaya yorumlanır. Yine bu rüya, eski durumunuza nispeten daha mutlu ve sevinçli bir yaşamın sizi beklediğinin habercisidir.

Rüyada yama yapmak

Rüyada yamak yapmak, işlerinizin doğruluğu sayesinde hayırlı ve güzel bir geleceğin sizleri beklediğine, yüksek mevkie geleceğinize, sıkıntıları ve zorlukları aşacağınıza işaret eder. Yine rüyada yama yaptığını görmek, hayatın size sunduğu zorluğu kısa sürede atlatacağınıza işarettir.

Rüyada yama dikmek

Rüyada yamak dikmek, düşmanlığa ve töhmete uğramaya, musibete düşmeye, kendi elbisesine yama yaptığını görmek akrabayla bozuşmaya ve hayırsız bir yabancıyla dost olmaya, birinin elbisesine yama yaptığını görmek iftira atmaya ve ardından özür dilemeye işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir