Rüyada Tütün Görmek Ne Anlama Gelir?

Son Güncelleme: 11.09.2020 14:02

Rüyada Tütün Görmek

Rüyada Tütün Görmek

Burada bizim bildiğimiz anlamda içilen şekilde olan tütün bitkisinin yorumu ve açıklaması nedir açıklamaya çalışacağız. Rüyada tütün görmek ne anlama gelir? Tütün ile ilgili rüyalar bu yazımızda sizlerle.

Rüyada sigara içtiğinizi veya tütün sardığınızı görmek, işlerinizin veya aile durumunuzun iyi gitmemesi yüzünden canınızın sıkıntılı olduğuna işarettir. Sigara yakmak hiddete, söndürmek ise rahatlığa delalet eder.

Rüyada Tütün Tarlası Görmek

Birisi rüyasında tütün tarlasının içinde olduğunu yada tütün tarlası görürse, kişinin kendisini çok yorgun ve bitkin hissedeceğine, halsizlik durumu olacağına işaret edilir.

Rüyada Sarı Tütün Görmek

Rüyasında sarı tütün gören kimsenin, aniden hastalanacağına, bir süre sağlık sorunları ile baş etmek zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyada Tütün Sarmak

Rüyada tütün saran birini görmek yada kendinin tütün sardığını görmek, ticari hayatınızın kötü olacağına, her şey iyiye giderken bir anda her şeyin alt üst olacağına delalet eder.

Rüyada Tütün ve Duman Görmek

Rüyada kendi dükkanından veya evinden duman tütün çıktığını görmek, o kimse maişetinde sıkıntı ve şiddetten, korku ve darlıktan sonra hayır, ucuzluk ve bolluğa erer. Eğer görülen tütün yada duman içinde et pişen bir ocaktaki ateşten çıkıyorsa, sıkıntı ve şiddetten sonra rüya sahibinin ulaşacağı mal ve iyiliğe, ucuzluk, bolluk, çok nimet ve ferahlığa işarettir.

Rüyada görülen duman, üzüntü, keder, şiddet, zulüm yahut Allah-u Teala tarafından yok olmaya yahut kıtlık ve pahalılık ile azaba işarettir. Bazen de duman, onun çıktığı taraftan gelecek haberlere işarettir.

Rüyada Tütün Tabakası Görmek

Rüyada tabaka görmek, katılacağınız bir toplulukta sizi ilgilendiren bir takim olayların meydana geleceğini ve sizin bu tesadüften faydalanacağınızı gösterir. Rüyada tabakacı görmek ise insanların sırlayan kimseyi işaret eder.

Nazlim.net / Rüya Tabirleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir