Rüyada Şal Görmek Nedir?

Son Güncelleme: 25.09.2020 00:55

Rüyada Şal Görmek Nedir? Ne Demek?

Rüyada görülen şal kısa zamanda bir mülk sahibi olacağınıza işarettir. Bir başka rivayete göre de, Saliha bir hanıma, mal ve servete işarettir. Erkek kardeşe, çocuğa, şeref ve yüceliğe, sanata, velayete, yiğitliğe yahut yolculuğa, İnsanı üzüntüden koruyan olumlu şeylere delalet eder. Çok yakında arsa ya da bir tarla sahibi olacağınıza işarettir.

Rüyada şal görmek, çok yakında arsa ya da bir tarla alacağınıza yorumlanır. Rüyada omzuna şal aldığını görmek bekar bir kadın için yakın bir zamanda evleneceğine işarettir. Evliliğin nasıl olacağını da şalın rengi belirler. Üstüne şal alan genç kız hemen evlenir. Evliler içinse kısmettir.

Rüyasında omzuna şal aldığını gören bekar kadın kısa süre içinde evlenir. Evliliğin nasıl olacağını da şalın rengi belirler. Evliler için şal, yolla ilgili, yoldan gelecek kısmettir.

Rüyada Şal GörmekRüyada şal görmek, hayat, izzet, şeref, mertlik, velayet, sanat, yolculuk, erkek kardeş ve çocuktur. Rüyada üzerine sal veya beyaz bir parça örttüğünü gören kimse, komutanlık yapar. Eğer bu göreve ehil değilse, o kimse aile ve kabilesinin reisi olur ve onların işlerine çalışır.

Bazı tabirciler, şal karada yapılacak yolculuktur, dediler. Bir kimse rüyada şalın kendisinden alındığını görse, o kimsenin şan ve şöhreti gider ve mali için kahra uğrar. Bir kimse şalının yırtıldığını ve parçalandığını görse, o kimsenin erkek kardeşi veya çocuğu ölür. Şal, memuriyete ve konuşmamaya işarettir. Bazı tabirciler, şal, sahibini soğuk ve sıcaktan muhafaza ettiği gibi üzücü ve kederden koruyacak güzel bir kazanç ve sanata işarettir, dediler. Şal görmek, borç ödemeye de işarettir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir