Rüyada Kurt Görmek

Rüyada kurt görmek ne anlama gelir? Kişinin rüyasında kurt öldürdüğünü görmesi rüya yorumcularına göre neye işarettir?

Son Güncelleme: 20.12.2020 03:50

Kurtlar, diğer hayvanlar arasında çeşitli özellikleri ile sıyrılan muhteşem canlılardır. Ulumaları, sürü halinde avlanmaları, asla evcilleştirilememeleri, eşlerine aşırı sadık olmalarıyla tanınan kurtları rüyada görürsek neye işarettir açıklayacağız.

Rüyada Kurt Görmek

Rüyada Kurt Görmek

Köpeğe benzeyen ama onlardan daha iri ve güçlü, burunları sivri, kuyrukları tüylü yırtıcı hayvanlardan biri olan kurt rüyada görülürse, özgürlüğün, yalnızlığın, gururun, dürüstlüğün, macerayı sevmenin, heyecanın ve bağımsızlığın alametidir.

Rüyada kurt görmek, günlük hayatta karşılaştığınız bir sorunla ilgili olarak başkalarının desteğinin bir temsili olabilir. Ayrıca iş yerindeki biri tarafından aldatıldığının veya ihanete uğradığının göstergesidir. Ayrıca ticari sırlarınızın rakipleriniz tarafından ele geçirilme olasılığı konusunda bu rüya sizleri uyarır.

Daha açık belirtmek gerekirse rüyada kurt görülmesi, ofisinizde veya iş yerinizde bulunan ve ticari sırları açığa vuran şirketinizden çalan bir iş arkadaşına işaret ediyor olabilir. İhanet veya yalan gibi en kötü duruma hazırlıklı olun.

Rüyada Kurt Sürüsü Görmek

Rüyada Kurt Sürüsü Görmek

Rüyada kurt sürüsü görmek, rüya tabircilerine göre iyi bir işaret değildir. Genellikle bir tanıdığınızı kayıp edeceğinizin belirtisidir ve yakında yaşayabileceğiniz talihsizliklerdir. Ayrıca çok fazla öfkeleneceğiniz durumların olacağını hatta sinir krizi geçirmeye kadar gidecek kötü durumların alametidir. Sizi kovalayan veya yaklaşan bir kurt sürüsü görürseniz, suçlulardan veya karanlık geçmişi olan insanlardan tehdit alacağınızı ifade eder.

Rüyada Kurt Öldürdüğünü Görmek

Rüyada kurt öldürdüğünü görmek, sizi itibarsızlaştırmak veya değer verdiğiniz şeyleri devralmak isteyen kurnaz ve becerikli düşmanların üstesinden gelebileceğinizi gösterir. Rüyada kurt öldürmek, rüya yorumcularına göre bazı engelleri aşmayı veya bazı rakipleri yenmeyi gösterir. Bazen bazı sırları keşfetmenin veya biri tarafından ihanete uğramanın bir işaretidir.

Rüyada Kurttan Kaçtığını Görmek

Rüyada Kurttan Kaçtığını Görmek

Rüyada kurttan kaçtığını görmek, birinin size zarar vermek istediği anlamına gelir. Sizden daha yüksek bir rütbeye sahip bir kişi en küçük hatanızı kollayacak ve hayatını zorlaştırmaya çalışacak. İşten ayrılmayı ciddi olarak düşüneceksiniz çünkü durum her geçen gün daha da kötüleşecek. Rüyada kurttan kaçmak, rüya tabiri yorumcularına göre hayatınızı olumsuz etkileyen bazı sorunlarla yüzleşmediğinizin işaretidir. Muhtemelen sorunlarınızı görmezden geliyorsunuz veya onlardan kaçıyorsunuz. Bazı durumlarda, bu rüya bir depresyon belirtisidir.

Rüyada Kurt Saldırısına Uğramak

Rüyada kurt saldırısına uğramak, eğer kurdu yenmişseniz başarılarınızın süreceğine, zenginliğe ve refah içerisinde yaşamaya alamet eder. Fakat yenilmişseniz, çok dikkat etmeniz gereken zor süreçlerden geçeceğinizin işaretidir. Birilerinin oyununa kanıp iyi giden şeyleri mahvedebilirsiniz. Etrafınızın kurtlarla çevrili olduğunu görürseniz önemli bir karar vermek zorun kalacağınızın işaretidir. İyice düşünmeli elinizdeki bilgilerin doğruluğunu teyit etmeden kararınızı vermemelisiniz.

Rüyada Kurt Tarafından Isırılmak

Rüyada kurt tarafından ısırılmak, bir hastalığa yakalanacağınıza veya aileden birisini kaybedeceğinize yorumlanır. Bu tür rüyalar maddi olarak zor günler geçireceğinizin de habercisidir. Rüyada kurt ısırması, rüya yorumcuları açısından ısırılan yerin neresi olduğuna bağlıdır. Mesela elinizden sizi ısırmışsa o zaman birilerinin sizin ilerlemenizi durdurmak istediğinin alametidir.

Rüyada Kurt Köpeği Görmek

Rüyada Kurt Köpeği Görmek

Rüyada kurt köpeği görmek, sizi seven kötülüğünüzü istemeyen birisine karşı haksızlık yapacağınıza, ona hiç hak etmediği şekilde davranacağınıza işarettir. Bazılarına göre ise, çok seveceğiniz birisi ile tanışmaya ve onunla uzun bir beraberlik yaşamaya yada evliliğinizin ömür boyu süreceğine delalet eder.

Rüyada Kurtçuk Görmek

Rüyada kurtçuk görmek, sizin için çok hayırlı gelişmelerin habercisidir. Yakında istediğiniz bir hayata kavuşmaya, sorunların bitmesine, kavgaların son bulmasına, aile içerisinde neşenin mutluluğun hakim olmasına işarettir.

Rüya sahibinin karnında hissettiği küçük kurtlar, onun malından yiyen aile ve akrabasından olan kimselerin üzüntü ve kederidir. Rüyada vücuttan kurtların çıkması, üzüntü, keder ve zararın gitmesine delalet eder. Bir kimse ipek kurtlarından bir şey görse, mala nail olur. Bazı tabirciler ipek kurdu haram mala ve korunacak kuvvetli olan şeylerin elde edilmesine delalet eder.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 5 / 5. Kullanılan oy: 1

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir