Rüyada Kanarya Görmek

Son Güncelleme: 09.09.2020 20:18

Rüyada Kanarya Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kanarya Görmek

Kanarya kuşunun hareketlerine yada bulunduğu yere göre tabiri değişen rüyada kanarya görmenin anlamı ve yorumu nedir? Birisi rüyasında kanarya görürse bunun açıklaması ne demek?

Genel itibari ile sizinle alakalı hayırlı şeylerin olacağı, yüzümüzü güldürecek müjdeli haberlerin geleceği, etrafta yaptıkları ile tanınan ve silen birisi olacağı gibi bu rüya ile ilgili çeşitli yorumlar yapılmıştır.

Kanaryanın öttüğünü duymak, iyi haberler alacağınızın haberidir. Kafeste kanarya görmek aile içinde tartışmalara işaret eder. Rüyada kafesteki kanaryayı serbest bırakmak kötü huylarınızı terk etmeniz gerektiğine yorumlanır.

Rüyada kanarya ötüşü, mutluluk ve güzel haberler alacağınızın işaretidir. Genç birinin kanarya sahibi olduğunu görmesi, akademik kariyer yapacağı anlamına gelir.

Sevimli ama fazla zeki olmayan arkadaştır. Kanarya sesi ise dosttan gelecek müjdedir.

Rüyada kanarya gören veya bir kanaryanın cıvıltısını işiten, birine gönül verir. Kanaryayı kafeste görmek ise şöhrete ulaşacağına delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada kanarya görmek, hayra işarettir. Kanarya gören kimsenin beklediği bir kaybı varsa gelir. Yapılması gereken bir isi varsa o isi yapılır. Üzüntülü ve kederli ise üzüntü ve kederinden kurtulur.

Rüyada Kanarya Sesi Duymak

Rüyada bir kanaryanın sesini duymak, yakında sizi mutluluk verecek birilerinden haberler alacaksınız. Mutluluğun ve güzel haberler alacağınızın işaretidir. Genç bir kişinin kanaryaya sahip olduğunu görmesi, akademik kariyer yapacağı anlamına gelir.

Rüyada kanarya kuşu görmek; hırs ve kavgaya, çok uzun süreli bir yeni aşk yaşayacağınıza işarettir.

Rüyada Kanarya Yakalamak Ne Demek?

Rüyada kanarya kuşu tutmak, sizinle aynı kafada olan sevebileceğiniz kişilerle toplanıp sohbet edeceğinize ve bunların arasından bazıları ile sıkı dost olacağınıza işarettir.

Rüyada Kanarya Satın Almak

Rüyada kanarya almak, okul hayatında yada işinde ilerlemek için girişeceği sınavlarda başarılı olmaya, herkesin tanıyacağı şekilde ünlü birisi olmaya ve iş yada kariyer hayatında yükseleceğinin işaretidir.

Rüyada Kanarya Beslemek

Rüyada kanarya beslediğini görmek, çekeceği sıkıntılardan ve zahmetlerden sonra rahata ve huzura kavuşacağına, maddi anlamda kendisini rahatlatacak şekilde kazanç sağlamaya işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir