Rüyada Kaka Görmek

Son Güncelleme: 08.10.2020 00:20

İnsanın hayatında karşısına çıkacak olan kötü kimseleri anlatan rüyada kaka görmek ne anlama gelir? Rüyasında insan dışkısı gören kimse için bu rüya neye işarettir? Rüyada bok görmek ne demek?

Uyarı niteliğinde olan bu rüyada karşımıza çıkacak dünyadaki kötü niyetli insanlara karşı dikkatli olmamız gerektiği anlatılmıştır. Bu tip insanlara karşı kendimizi korumamız aramıza mesafe koymamız ve onlardan uzak durmamız gerektiği belirtilmiştir. Ayrıca rüyada kaka görmek, evimize gelecek olan bolluğa ve berekete işaret etmektedir.

Rüyada Kaka Görmek

Sizi sevmeyen sadece kendini düşünen kötü insanlarla bazı işlere gireceğinize ve sonucunda büyük zararlar göreceğinize alamet eder. Haram yoldan elinize geçecek olan bu paranın ve malın size hayır getirmeyeceğine işarettir. Derdiniz ve sıkıntınız varsa biteceğine, bolluğun bereketin evinizde olmasına, huzurlu ve rahat yaşamaya delalet eder.

Rüyada Bok Görmek

Her ne kadar bizlere iğrenç gelse de rüyada bok görmek, evinize yeni bir aile üyesinin yani evladınızın olacağına delalettir. Ayrıca işlerinizin yoluna girip açılmaya başlayacağına, hayaliniz varsa onların olacağına, çocuklarınızın sizi gururlandıracağına alamet eder.

Rüyada Bok böceği Görmek

Ahlaksız kimselere, adi himmete, kötü nefse, kötüleri çoğaltan ve kötülüklere çanak tutan insanlara delalet eder.

Rüyada İnsan Dışkısı Görmek

Dini yönden sizi zora sokacak durumların olacağına, günahkar olacağınıza, haksız şekilde mal kazanacağınıza, hak yolunu unutup kötü işlere gireceğinize yorumlanır.

Rüyada Kaka Temizlemek

Birisi rüyada kaka temizlediğini görürse, sosyal çevrenizle ve ailenizle çeşitli sorunlar yaşayacağınıza, aranızda tartışmalar çıkıp üzüleceğinize ama bu sorunların kısa zamanda düzeleceğine alamet eder. İş hayatınızda kötü gidişe çareler bulup düzlüğe çıkacağınıza delalet eder.

Rüyada Altına Kaka Yapmak

Rüyada altına kaka yaptığını görmek, iyi olmayan kötü bir olayın olacağına ve bu sebepten dolayı insanlardan utanacağına, pişmanlık içerisinde yaşayacağına alamet eder. Fakat ailesinden alacağı yardımlarla durumu bir nebzede olsa düzelteceğine işarettir.

Rüyada Kaka Kokusu Duymak

Rüyada kaka kokusu aldığını görmek, sizi bekleyen kötü bir haberin habercisidir. Sizi zor durumda bırakacak bir belayı önceden fark edip, buna karşı tedbirli davranacağınıza, çevrenizdeki insanları buna karşı uyaracağınıza delalet eder.

Rüyada Kaka Yapan Birini Görmek

Rüyada başkasının kaka yaptığını görmek, sizi üzecek gelişmelerin olacağına, zor günler yaşayacağınıza, sıkıntılı stresli zamanların sizi beklediğine alamet eder. Sizin ilginiz olmadığı halde başkalarının sizi belaya bulaştırıp sizinde mağdur olacağınıza delalettir.

Gerek ticari hayatınızda, gerekse elinizdeki mal ve paranızda gözü olanların olduğuna, sizi kıskanan bu parayı almak isteyen kişilerin olacağına işarettir.

Rüyada Kaka Yapmak

Sağlığınızda sizi etkileyecek sorunlarla karşılaşmaya ve sağlığınızın düzelmesine, rahata kavuşmaya, maddi anlamda sıkıntı çekmeden huzurlu ve mutlu hayat süreceğine işaret eder.

Rüyаdа pislik görmek, pislikle oynаmаk, hаrаm yoldаn elinize mаl veyа pаrа geçeceğine; аt veyа diğer hаyvаn pislikleri görmek, kısа bir yolculuğа çıkаcаğınızа; pisliğin bir yerinize bulаştığını görmek, mаnаsız ve fаydаsız işlerle zаmаn hаrcаdığınızа delаlet eder.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir