Rüyada Bakla Görmek

Son Güncelleme: 09.09.2020 18:57

Rüyada Bakla Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Bakla Görmek

Baklanın durumuna göre yorumunun tam tersini aldığı, rüyada bakla görmek neye çıkar? Birisi rüyasında bakla görürse bunun anlamı ve yorumu nedir? Baklayla ilgili rüyalar bu yazımızda.

Kuru bakla görüldüğü takdirde, sevinç ve maddi olarak daha çok kazanmaya işaret ederken, taze bakla görmek ise malında azalmaya, maddi olarak zor günler geçirmeye işaret eder.

Mevsiminde görülen yeşil bakla elbise, yiyecek ve temiz olan her şeydir. Mevsimi dışında görülen ya da yenen yeşil bakla üzüntü ve kedere, kuru bakla artarak çoğalan mala, sevinç ve bolluğa delalet eder. Bakla satıcısı kem sözlü insanla tabir edilir.

Mevsiminde bakla aldığını gören kimsenin parasında hatırı sayılır bir artış olur. Mevsimsiz alınan bakla ise hileli para gelecek demektir. Baklayı satan ise bir malını kaybeder.

Rüyada bakla görmek düşmanlığa, bir rivayete göre hüzne delalet eder. Ebu Sait El-Vaiz diyor ki: Rüyada bakla görmek, tazesi gama, kurusu sevince işarettir. Bazılarına göre ise, taze veya kuru bakla yemek kıtlığa ve geçim zorluğuna delalet eder. Yeşil baklalar rızka, giyeceğe ve temizliğe işaret eder.

Rüyada Bakla Satın Almak

Rüyada bakla satın aldığını görmek, rüyayı gören kişinin malında artışa, çok para kazanacağına, ticaret hayatında yeni iş imkanlarına kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Bakla Yemeği Yemek

Rüyada bakla yemek, her işinde aksaklıklar olacağına, zor günler geçireceğine delalet eder. Rüyada bakla yediğini görmek, üzüleceğiniz durumların olacağına işarettir.

Rüyada Bakla Toplamak

Rüyada bakla topladığını görmek, sizi üzecek geçin sıkıntısına sokacak zor günlerin geleceğine delalet eder.

Nazlim.net / Rüya Tabirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir