Rüyada Aşık Olmak Ne Anlama Gelir?

Son Güncelleme: 13.12.2020 04:58

Rüyada Aşık Olmak Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya tabirleri yorumları

Rüyada aşık olduğunu görmek, doğru yolda ilerlemek için çaba sarf edeceğine, sevgilisine kavuşan bir aşığı görmek, fayda elde edeceğine, birisini size aşık görmek, size aşık olan kişiye faydalı olacağınıza işarettir.

Rüyasında aşık olduğunu gören bir kimse bekar ise bir süre sonra gerçekten aşık olacak demektir. Evliyse, kişiyi hayata bağlayacak önemli bir neden ortaya çıkacak demektir.

Aşık görmek, bir is hususunda bir yere başvuracağınıza işarettir. Rüyada bir kahvede bir halk aşığı görüp, onunla konuşan kimse tanımadığı birinden evlenme teklifi alır. İki aşığın karşılıklı atıştıklarına ve birbirlerine, muamma söylediklerini görmek, isinde zorlukla karşılaştığını ve bilmediklerini öğrenmek için arkadaşlarından fikir aldığına delalet eder.

Rüyada aşık kemiği görmek yani topuk kemiği kişiyi ayakta tutan maddi dayanaktır. Hayvanın aşık kemiği maldır. Bu kemiği görmek kadına, Bu kemikle oynamak batıl söz söylemeye, bu oyunda birini yenmek o kimseye galip gelmeye, Birtakım aşıkların yanında olduğunu görmek bakire kızlarla evlenmeye delalet eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir