Rüyada Abanoz Görmek Ne Anlama Gelir?

Son Güncelleme: 09.12.2020 04:55

Rüyada Abanoz Görmek

Rüyada abanoz görmek, erkek görürse neşeli, varlıklı bir kadına; kadın görürse katı kalpli zengin bir erkeğe delalet eder. Abanoz ağacından yapılma eşya ortaya çıkacak gelişmeler olarak değerlendirilir.

Rüyada abanoz ağacı veya abonozdan yapılmış eşyalar görülmesi, çok inatçı ve huysuz biri ile evlilik veya iş ortaklığı yapılacağını belirtir.

Abanozdan yapılmış bir eşya görmek, iyi olmayan sonuçlarla karşılaşmaya işarettir. Kimileri de abanoz görmeyi kuvvetli ve inatçı biriyle karşılaşma olacağına yorarlar. Abanoz ağacını erkek görürse neşeli, varlıklı bir kadına; kadın görürse katı kalpli zengin bir erkeğe delalet eder.

Rüyada Abanoz Ağacı Görmek

Rüyada abanoz ağacı görmek, uzak bir ülkeye seyahatle tabir olunur. Sevinçli, zengin bir kadın, yahut kalbi kah zengin bir erkeğe işaret eder. Abanoz ağacından yapılmış ev eşyası, kadın ve erkek için de evlenmeye işarettir. Ancak evlenilecek kişi huysuz ve geçimsiz olması yüzünden, bu evlilik uzun bir müddet devam etmez.

Bir rivayete göre de; rüyada abanoz ağacı görmek, Hindistan’a gideceğinize veya o bölgeye mensup zengin fakat inatçı bir adamla dostluk kuracağınıza delildir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada abanoz ağacını veya abanozdan yapılmış eşya gören kimsenin, çok inatçı birisi ile evlenmesine ya da inatçı birisi ile is yapmasına işaret eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir