Gelin Saçı İçin Öneriler

Gelin Saçı İçin Öneriler Örnekler 2019

Görseller ile yazımızı destekleyeceğimiz gelin saçı örnekleri bu yazımızda ama klasik gelin saçı modelleri olmamasına dikkat edeceğiz.

Sıradışı ve Şık:
Toplu bir saç modeli ile zarif görünmek mümkündür. Saçı tutturmak bolca köpük kullanarak daha kolay olmaktadır. Bu tür saç modeli seçmekle, kolay bozulmayan bir saç modeli seçmiş olursunuz. Saçınız toplu olduğu için, kıvrılma ve elektriklenme oluşmaz.

Önlem: Gecenin ilerleyen saatlerinde, dans ederken geçireceğiniz hareketli dakikalar sonrasında saçınızda bir miktar elektriklenme ve dalgalanma olabilir. Buralara briyantin uygulayarak bu problemin önüne geçebilirsiniz.

Gelin Saçı İçin Öneriler ResimliSevimli ve Masum:
Doğal görünümlü bir gelin mi olmak istiyorsunuz? Bu model ile amacınıza ulaşabilirsiniz. Saçınızı açık kullanın ve yüzünüzü ortaya çıkarmak için gelinliğinize uygun bir saç bandı takın. Bu saç modeli kolay kolay deforme olmaz. Ancak hava yağmurlu ya da rüzgarlı ise saçınız yüzünüze yapışabilir ve rahatsızlık verir.

Önlem: Saçınızın önünden parçalar kabarmaya ve yüzünüze düşmeye başladığında, saç bandınızı kaldırarak geniş bir tarak ile saçınızı arkaya doğru sıkıca tarayın.

Romantik:
Prensesler gibi görünmek ve masum bir hava yakalamak istiyorsanız, saçınızı dalgalı ve yarı toplu olarak kullanmanızı öneririz. Daha sıra dışı bir görünüm elde etmek için ise, saç tutamlarınızı kalın kıvrımlar yaparak toplanmasını sağlayın. Düğün günü nemli bir hava hakim olacaksa, kıvrılmayı önleyici hafif bir sprey kullanarak buklelerinizin kendini bırakmasını önleyebilirsiniz.

Önlem: Dalgalı saçlarınız aniden kabarıklaşma eğilimi gösterirse, bir yakınınıza yatıştırıcı saç kremi uygulatarak saçlarınızı düzeltebilirsiniz.

Seksi:
Göz alıcı dalgalar, sizi çekici gösterecektir. Saçınızın hafif dalgalı olması durumunda dalgaları daha da belirginleştirebilirsiniz. Saçınız düz ise, iri saç maşası kullanabilirsiniz. Bu tür saç modeli kapalı mekanlarda yapılacak olan düğünler için daha elverişlidir. Dış ortamlarda havanın nemli olması durumunda, bu saç modelini korumakta zorlanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Önlem: Dalgaların dağılması durumunda, bu dalgaları onarmak amacıyla parmaklarınıza sıkacağınız saç spreyini, saçlarınızı avuçlayarak dalgaların tekrar meydana gelmesini ve sabitleşmesini sağlayabilirsiniz. Serbest bırakılmış saçlar gelini sevimli gösterir. Ancak düğünün ilerleyen saatlerinde sorun olabilir.

BUYURUN GELİN SAÇI İÇİN ÖNERİLER VE ÖRNEKLER
Gelin Saçı İçin Öneriler

Gelin Saçı İçin Öneriler

Gelin Saçı İçin Öneriler

Gelin Saçı İçin Öneriler

Gelin Saçı İçin Öneriler

Gelin Saçı İçin Öneriler

Gelin Saçı İçin Öneriler

Gelin Saçı İçin Öneriler

Gelin Saçı İçin Öneriler Resimli

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir