Hızlı Makyaj Nasıl Yapılır

Reklamlar

Hızlı Makyaj Nasıl Yapılır Hızlı Makyaj Teknikleri

Bu yazımızda hızlı makyaj yapmanın püf noktaları nelerdir ve hızlı çabuk makyaj nasıl yapılır sizlere ayrıntılı bir şekilde anlatmaya çalışacağız arkadaşlar.

hizli-makyaj-nasil-yapilir
Ayrıca hızlı makyaj yaparken nelere dikkat etmelisiniz yinede bu yazımızda öğreneceksiniz arkadaşlar. Bayanların zamanlarının olmadığı anlarda uygulaması gereken güzel ve hızlı makyaj işte sizlerle :

“Koyu renkler bütün hataları gösterir, ayrıca yapılan hatayı düzeltmek de zor olur”. Diğer önemli nokta ise ten makyajını doğru yapmak. Pudranın iyi dağılması ve allığın dalgalanmaması hızlı makyajın önemli adımlarından arkadaşlar.

Öncelikle cildinize uygun bir nemlendirici krem sürün. Cildiniz mat görünümdeyse, cildinizi canlandırmak için, kayısı ve bej tonlarında makyaj altı sürün. Göz altı ve sivilcelerin üzerine cilt renginizden 1-2 ton açık kapatıcı uygulayın ve parmaklarınızla cildinize iyice yedirin. Hemen ardından nemli bir sünger ile, fondoten uygulayın. Üzerine büyük bir fırça ile pudra sürün. Burun ve çeneyi renklendirin. Cilt tonunuza uygun bir allık ile cilt renginizi canlandırın.

Gözlerinizi Ön Plana Çıkarın;
Üst göz kapağına mat tonlarda far uygulayın. Kaşlarınızın hemen altınada kullandığınız far tonuna uygun olarak daha açık tonlarda parlak renkli far sürün. Rimel ile göz makyajını tamamlayın.
Dudaklarınızı doldun gösterecek dudak kalemi ve kaleme uygun ru ile dudaklarınızı boyayın. Alt dudağınızın ortasında bir miktar dudak parlatıcı sürün. ,Bu işlem dudaklarınızın daha dolgun görünmesini sağlayacaktır.

Ayrıca bu videoyu da izleyebilirsiniz:

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.