Dudağa ruj sürmenin püf noktaları

Dudağa ruj sürmenin püf noktaları Dudağa ruj nasıl sürülür

Alışkanlıklarımızdan dolayı rujumuzu hemen süreriz ve kenarlarında fazlalıklar varsa onlarıda temizleyip tamam diyerek işimize devam ederiz. Aslında yapılması gereken şey böyle mi bunu bu yazımızda öğreneceğiz. Ruj sürmenin püf noktasımı olur demeyin arkadaşlar. Dudaklarınıza ruj sürmeninde püf noktaları vardır. İşte dudağa ruj sürmenin ayrıntıları :

Her kadın güzel olmak ister. Bir başka ifadeyle kadın çekici bir görünüme kavuşarak ilginin kendisinde olmasını düşler. Güzelliğin en önemli ayrıntılarından birisi dudakların ten ile olan uyumudur. Güzel ve etkileyici bir dudak her erkeğin ilgisini çeker.

Kırmızı ruju sevmeyen kadın yoktur muhtemelen. Lakin her tene göre kırmızı ruj sürmek doğrusmudur sizce? İşin püf noktası burada gizli zaten. Her ten rengi farklı makyaj ile şekillendirilmelidir. Buradan yola çıkarsak her dudak sahip olduğu tenin özelliklerinde göre şekillendirilmelidir.

İşte size bu konuda yardımcı olacak bilgiler…

Beyaz tenliler

Şimdi Teniniz beyaz ise size açık tonlar ve kırmızı tonlar gidecektir siz siz olun çok koyu tonlardan uzak durun arkadaşlarım. Demek ki neymiş açık tonları kullanmamız gerkiyormuş.

Esmer tenliler

Esmer tenli bir kadınsanız, size açık renkler yani, hefif pembeler, yumuşak fuşyalar harika gidecektir. Mutlaka bu renkleri tercih ediniz.

Buğday tenli ya da sarışınlar

Buğday tenli yada sarışınsanız arkadaşlarım işte koyu renkler tam size uyacaktır. Koyu pmbeler orta yumuşaklıktaki pembe renkler ve kırmızıyı kesinlikle kullanabilirsiniz.

Bu konu ile alakalı sizinde fikriniz var ise lütfen yorum yapın. Diğer bayan arkadaşlarımıza yardımcı olursunuz.

İlgili Makaleler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.