2012 Sonbahar Makyaj Renkleri

Son Güncelleme: 17.09.2020 06:17

2012 Sonbahar Makyaj Renkleri 2012 Sonbahar Makyaj Trendleri

Havalar soğudu sonbaharın soğukluğunu yavaş yavaş hissetmeye başladık ve 2012 yılı için sonbahar makyaj modası bizlere hangi değişiklikler ile gelmiş hep beraber inceleyelim arkadaşlar.

2012 Sonbahar Makyaj Renkleri

Turuncu, somon, şeftali, pembe ve narçiçeği tonlarını; ruj ve allıklarda sıklıkla göreceğiz. Gözlerde ışıltılı kahverengiler, mürdümler ve koyu maviler var. Ten makyajının sevilen renklerinden bronz; sonbaharı aydınlatıyor ve yüzümüze ışıltı veriyor!

Sonbaharda Göz Makyajı

Romantik sonbahara, hem romantik hem çekici görünen dumanlı göz makyajı eşlik ediyor. Yalnız, bu sezon sadece gri ve siyah değil; metalik tonlarla karıştırılmış mürdüm ve kahverengilerden oluşan dumanlı göz makyajını tercih edeceğiz. Göz renginizin ne olursa olsun uyum sağlayacak bu renkler, bakışlarınızla büyülemenizi sağlayacak!

Göz makyajında dikkat çeken diğer trend ise kalın eyeliner kullanımı! Gözleri belirginleştiren eyeliner; kahverengi ve siyah renkleriyle ön plana çıkıyor. Eyeliner çizgisinin üstünden ise kalın kaşlar geçiyor! Evet, bu sezonda da yay gibi www.nazlim.net kaşlar yerine ilk bakışta göze çarpan kalın kaşlar var… Kaşlarınızı belirginleştirmek için, kaşlarınızla aynı tonlarda kaş kalemi ya da krem far kullanabilirsiniz.

Sonbaharda Ten Makyajı

Mat ve doğala yakın görünen ten makyajı; 2012 sonbahar sezonunun kilit trendi! Cilt türünüz ne olursa olsun, mat görünümü yakalamak ve makyajınızın gün boyunca kalıcı olmasını sağlamak için mutlaka pudra kullanmalısınız. Ten makyajında biraz ışıltı olsun istiyorsanız; elmacık kemiklerinizin üzerine az miktarda bronz pudra sürebilirsiniz.

Sonbaharda Dudak Makyajı

İşte, sonbaharın en heyecan verici makyaj trendi: kırmızı ruj! Dişiliğin simgesi kırmızı ruj, yeni sezonda kadınların kalbini çalacak; erkeklerinse kalbini yerinden oynatacak! Şimdiye www.nazlim.net kadar hiç denemediyseniz; bu sezon tam zamanı! Pudra sürdüğünüz dudaklarınızın üzerinde kırmızı rujla geçin ve aynaya bakıp güzelliğinizle gurur duyun! Eğer kırmızı ruj sizin için iddialıysa; nude ve kiremit tonlarını tercih edebilirsiniz çünkü sonbahar dudak makyajının başrol oyuncuları arasında onlar da var!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir