Nicklas Bendtner Kimdir? Biyografisi ve Hayatı

1988 Yılında doğan ve bir çok önemli futbol takımında forvet mevkisinde oynayan Nicklas Bendtner biyografisi ve hayatı burada sizlerle.

Daha çok küçük yaşlarda futbol oynamaya başlayan ve profesyonel olduktan sonra dünyanın tanıdığı ve takip ettiği bir çok önemli kulüpte forma giyen Nicklas Bendtner forvet mevkisinde oynamaktadır.

Nicklas Bendtner Kimdir?

Çok değişik bir yaşamı olan Nicklas Bendtner attığı kafa golleri ile hafızalarda ki yerini alan önemli isimlerden birisidir. Kendisinin parlamasını sağlayan olay sadece 6 maçta attığı 4 gol idi ve bu onun Arsenal yolculuğunun başlangıcı oldu. Arsenal’in 2006 yılında kendisini Kjøbenhavns Boldklub takımına kiralık olarak vermesinin ardından 2007 yılında tekrar Arsenal takımına geri dönüş yaptı.

2011 Yılında Sunderland takımına kiralanan Nicklas Bendtner daha sonra Juventus takımında forma giymiştir. Şu anda Rosenborg takımında futbol kariyerine devam etmektedir.

Nicklas Bendtner Kimdir
Nicklas Bendtner Biyografi Hayatı

Nicklas Bendtner Kaç Yaşında Kaç Doğumlu: 32 yaşında. (16 Ocak 1988 Doğumlu)
Nicklas Bendtner Boyu: 1.94 cm boyundadır.
Nicklas Bendtner Kilosu Kaç Kilo: 84 kg ağırlığa sahiptir.
Nicklas Bendtner Oynadığı Takımlar: Arsenal, Juventus, Rosenborg, Wolfsburg, Nottingham Forest
Nicklas Bendtner Nereli: Danimarka Kopenhag doğumludur.
Nicklas Bendtner Ne iş Yapıyor: Futbolcu

Çok değişik bir özel hayatı olan 32 yaşında ki futbolcu kendisinden 14 yaş büyük olan Caroline-luel birliktedir ve bu birlikteliğinden bir oğlu vardır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir