Can Bonomo Kimdir? Nereli, Boyu Kaç ve Eşi Kim?

1987 Yılında doğan ve yaptığı şarkı ile Türkiyeyi Eurovision şarkı yarışmasında temsil ederek adını duyuran Can Bonomo eşi, boyu ve nereli olduğuyla ilgili detaylar bu haberimizde.

Eurovision şarkı yarışmasından sonra adını tüm Türkiye’ye duyuran şarkıcı Can Bonomo daha sonra çıkardığı albümler ile unutulmayacak isimler arasına girmeyi başardı.

Yaptığı evlilik ile uzun süre magazin basınında konuşulan genç şarkıcı zaman zaman yine magazin sayfalarını süslüyor. Şarkıcı olmasının yanında, ressamlık, oyunculuk, şarkı yazarlığı ve şair olmak gibi bir çok yeteneği bir arada bulundurmaktadır.

Bilgi Üniversitesi sinema bölümünde okurken çektiği filmler, radyo programları, sunuculuk gibi birbirine zıt görünen işleri bir arada yapmayı başardı. Hayatını dolu dolu yaşayan Can Bonomo hakkında bilgileri biraz daha detaylandırarak burada açıklamaya çalışalım. Mesela en çok merak edilen kaç yaşında, nereli olduğu, boyu ve eşi kim gibi sorularımıza cevaplar bulacağız.

Can Bonomo Kimdir?

16 Mayıs 1988 yılında İzmir’de doğup büyüyen şarkıcı, Üniversite eğitimini tamamlamak için İstanbul’a gelince hayatı tamamen değişmiştir. Şiir kitapları, tekli single çalışmaları ve 5 albümü bulunan Can Bonomo müzik piyasasına yeni bir soluk getiren şarkıcılar arasındaki yerini almıştır.

Can Bonomo Kimdir?Can Bonomo Biyografi Hayatı

Can Bonomo Kaç Yaşında Kaç Doğumlu?: 34 yaşında. (16 Mayıs 1987 Doğumlu)
Can Bonomo Boyu: 1.78 cm boyundadır.
Can Bonomo Kilosu Kaç Kilo?: 74 kg ağırlığa sahiptir.
Can Bonomo Çıkardığı Albümler Hangileri?: Meczup (2011), Aşktan ve Gariplikten (2012), Bulunmam Gerek (2014), Kâinat Sustu (2017), Ruhum Bela (2019)
Can Bonomo Nereli?: İzmir doğumludur.
Can Bonomo Giz Rengi: Kahverengi göz rengine sahiptir.
Can Bonomo Burcu Ne?: Boğa.
Can Bonomo Sevgilisi ve Eşi Kim?: Öykü Karayel.
Can Bonomo Ne iş Yapıyor: Şarkıcı

Yahudi asıllı bir ailenin oğlu olan Can Bonomo çok aktif bir çocukluk geçirmiş, diğer insanlara göre üstün özelliklerinden dolayı hemen fark edilmiştir. Müziğe çok küçük yaşlarda başlamış, kendi adını duyurduğu dönemde en çok konuşulan şarkıcılar arasında olmayı başarmıştır. Can Bonomo hakkında en fazla merak edilenlerden birisi de eşinin kim olduğudur ki birazda o konudan bahsedelim sizlere.

Can Bonomo Eşi Kimdir?

Biz onu Kıvanç Tatlıtuğ ile baş rollerini paylaştığı Kuzey Güney dizisinden tanıyoruz. Evet sizinde hemen tahmin ettiğiniz gibi Can Bonomo’nun eşi Öykü Karayel’dir. 2018 Yılında görkemli bir evlilik yaparak Öykü Karayel ile hayatını birleştiren şarkıcı, mutlu evlilikleri ile kem gözlerden sakınmaya çalışmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir