Kadınlar Hangi Yaşta Ne İster?

Kadınlar hangi yaşta ne ister? Sayfamızda, kadınların çeşitli yaşlarda isteklerindeki değişikliklere açıklık getirmeye çalışacağız.

18 Yaşındaki kadınlar ne ister?

Kadınlar 18 yaşlarında şefkatli erkeklerden hoşlanırlar. Ayrıca bu yaştaki kadınlar ailesi ile geçinen erkekleri daha çok severler. İleriye yönelik hedefleri olan erkekler idealdir.

27 Yaşındaki kadınlar ne ister?

Kadınlar 27 yaşlarda daha çok güvenilir erkek modellerine dikkat ederler. Kendi has özellikleri ve kültürlü olması onlar için olmazlar arasındadır. Yine bu yaşlardaki kadınlar erkeğinin yemek yapmasını bilenini ve ev işlerine yardımcı olanlardan seçmeyi tercih ederler.

35 Yaşındaki kadınlar ne ister?

Kadınlar 35 yaşlarında erkeğin daha çok dış görünüşüne dikkat ederler ve göbeği olmasını asla istemezler. Cinsellikten anlamalı ve her haliyle onu mest etmelidir. Yardımsever olmasının yanında yaşanacak tartışmalarda da hep sakin kalan erkek olmalıdır.

44 Yaşındaki kadınlar ne ister?

Kadınlar 44 yaşlarında bir erkekten kendilerine arkadaşlık yapmasını beklerler. Sorunlarını ve dertlerini dinlemeli çözüm yolu bulmasını beklerler. Çağa ayak uydurabildiği kadar maddi kazancının ve birikimlerinin yeterli olması gerekmektedir. Hediye almayı hatta karşısındakinin ne sevdiğini bilen erkekler onlara göre daha cazip gelecektir. Kibar, seksi ve yardımsever bir erkek onlar için idealdir.

53 Yaşındaki kadınlar ne ister?

Kadınlar 53 yaşlarında erkeklerinden spor yapmasını beklerler. Günlük siyasi konulardan konuşan ve yorumlar yapan erkek onlar için idealdir. Kendine sadık olan, dans etmeyi seven, işine bağlı ve hatalarından ders çıkaran bir erkeği kim istemez değil mi?

Yaşınızı yazarak sizde kendi ideal erkek tipinizi yorum bölümüne yazarak bize ulaştırabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir