Erkek çocuk doğurmak için ne yapmalı

Erkek çocuk doğurmak için Erkek çocuk doğurmak için ne yapmak gerekir Erkek çocuk doğurmak için ne yapmalı


Bazıları kız olsun bazıları ise erkek olsun isterler ama en önemlisi sağlıklı bir çocuğa sahip olmaktır arkadaşlar. Yinede erkek çocuk olsun isteyen anneler yada babalar bunun için neler yapmalıdırlar hep beraber inceleyelim.

Yeni anneler üzerinde bir araştırma yapan uzmanlar, uzun bir yaşam süreceklerine inanan ve kendilerini strese sokacak sorunlara çok fazla takılmayan kadınların erkek çocuk doğurma oranının, kötümser kadınlara kıyasla daha yüksek olduğunu belirtti.

Yeni doğum yapmış İngiliz kadınlarla yürütülen araştırmanın ortaya koyduğu bulgulara göre yaşayacağınıza inandığınız her yıl, erkek çocuk doğurma ihtimalinizi artırıyor.

Araştırmayı yürüten İngiltere Kent Üniversitesi’nden Biyolog Sarah Johns, bu durumun nedenini ‘bencil’ adı verilen genlerimizle açıklıyor.

Araştırma sonuçlarına göre, iyimser olan kadınlar erkek çocuk doğururken, kendisini herhangi bir baskı altında hisseden kadınların büyük çoğunluğu kız bebek sahibi olmaya yatkınlaşıyor.

Çocuğun kızı, erkeği olmaz diyor ve ALLAH evlat isteyen her çifte hayırlı evlatlar nasip etsin diyoruz…

Erkek çocuk doğurmak kadınların elindedir
Doktor Amparo yalnız kadınlara tavsiyelerde bulunuyor. Zira şuur mütehassısının fikrine göre, erkekler doğacak çocuğun cinsyetine hiçbir şekilde tesir edemezler.

Eğer bir kadın, erkek evlad isterse: İlkahı takip eden altı ay içinde spor yapmalı, zayıflama rejimi takip etmelidir. Bilhassa şeker, yumurta, pasta veya akşamları yemek yememeli ve mümkün olduğu kadar çok su içmelidir.

Eğer kadın, kız çocuğu isterse: Evvelkinin tam tersi olan bir rejim takip etmelidir. Yani hiçbir şekilde beden hareketlerine tevessül etmemeli, çok tatlı ve pasta yemeli, mümkün olduğu kadar az su içmeli ve yemeklerden evvel de 8-10 damla fosfor asidi almalıdır.

Makalesinin nihayetinde Dr. Amparo Poch eski bir Japon usulü olan telkini de tavsiye ediyor. Erkek evlad isteyen kadın gebeliğininin devamında mütemadiyen: “Benim bir erkek çocuğum olacak” diye kendine telkinde bulunmalıdır.
Japonya’da bu usulün %90 muvaffakiyet kaydettiği bütün mütehassıslarca kabul edilmektedir.

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir