Sitem Sözleri

En Güzel Sitem Sözleri Kısa ve Öz 2019

Çok mutluyum hiç bir sorunum yok dediğinde bile mutlaka ardında kimseye anlatılamayan sorunlar kırgınlıkları oluyor her insanın. Ne desem bilemiyorum ama insanın her günü aynı olmuyor ki. Öyle şeyler var ki dünya hayatında bir gün gülse insan bir gün ağlıyor mecburen.

Sitem SözleriBu yazımızda dosta sitem sözleri resimli olarak yayınladık. Sadece arkadaşa değil aynı zamanda sevgiliye sitem sözleri facebook twitter sayfalarınızda kullanabilirsiniz.

Alsalar da şu yaşla dolu gözlerimi yerlerinden. Çalsalar da haberim olmadan seni kalbimden. Eğer unutacaksa bu can çıkmasın bedenimden. Ölürsem söyleyin mezarıma gelmesin o sevmeyi bilmeyen.

Sana o kadar kırgınım ki, seni bin parçaya bölsem yetmez Ama kaybolacak bir parçana da gönlüm elvermez.

Bütün insanları sevebilirdim, sevmeye senden başlamasaydım.

Yürüdüğün yollardan geçebilirsin bir daha fakat anılardan, asla!

Bunca acıyı çekmez hiç kimse ve bunca ölümden kolay dönülmez bu kadar sevmeyince.

Sensiz geçen zaman bana zehir oldu, senin yokluğun benim sonum oldu güneş doğmaz,günler geçmez oldu, anladım ki bu yaşam sensiz geçmez oldu ay yüzlüm.

Hep dertlerim olunca bırakıp gider dostlarım beni. Hep yalnızları oynarım sessiz gecelerimde, her yüzüm güldüğünde dostum olur yanımda o zaman dost olduklarınız hatırlar hepsi güler yanımda, sadece ağladığım zamanlar yokturlar yanımda.

Sen sevda ırmağı, gittin ele aktın, sen dünyamı yıktın Vefasız Aşkım

Dünya döndükçe sen hep bana dönmeye, başını her yastığa koyduğunda beni görmeye, her kahkaham da göz yaşı dökmeye ben yaşadıkça sen ölmeye mahkumsun.

Seni sevdim delice, her gece soruyorum kendime ya biterse diye, bitse de sevgin saygı duyarım gönlüne, üzülürüm sana böyle sevgili bulamazsın bu tarihte!

Dostumuzu sevdik yılan oldu bize, arkadaşımız dedik yan baktı sevgilimize, bu sözlerim gelsin dost bildiklerime, yalanları oynamışız bu alemde.

Her gün kendime yeni bir beyaz sayfa açıyorum anladım ki sayfa siyah dahi olsa imzayı atan kalemin rengidir. İnsanın kendisi.

Ayrılığın bedelini binlerce kez çekerek ödedim… Bu şehirleri bu sokakları adım adım milim milim boynu bükük gezdim… Şu an ne haldeyim ne dertteyim nereden bileceksin be gülüm… Onun için en son dileğim seni son kez ölmeden göreyim…

Seni sevdim ne yazık ki söyleyemedim. Sen bir umuttun yüreğimde büyüttüğüm. Bazen karanlık gök yüzünde ışıldayan bir yıldız, bazen de göremediğim masum bir melektin. Bense seni senden habersiz seven biriydim…

Umutsuzluğu ihraç eden bir çok ülkenin herhangi bir şehrinde bıraktım seni, inzivaya çekilmiş bu hikayenin hüzün dolu tetiğini çoktan çektim, seni öldüreli çok oldu.

Ay ağlıyor sevipte kavuşamayanlar için yıldızlar şarkı söylüyor sevipte sevilmeyenler için. Bende ağlıyorum sevipte kavuşamadığım aşkım için.

Yaşamak için geldiğim bu dünyada sürünerek Aşkı öğrettin bana Teşekkür Ediyorum Sana

Aşk Yaşamak mı? Sevgimi? Onlar nedir? Hiç tatmadım hayatımda hep yarınlara bıraktı aşkım beni. Hep yarınları bekledim belki döner geri!

Niye ağlıyorsun dediler, sevdim dedim Niye üzülüyorsun dediler, gönül verdim dedim Elin kızı için değer mi dediler, meğerse değmezmiş.

Ağlarım Dost Olduğum gecelerime, Sayende www.nazlim.net Geceleri Buldum Kendimde, Seni Düşünüp içiyorum her Gece, Duy Sesimi Sevgili Bitsin Bu işkence…

Yaralı kalbim Seninle Düzelir Yine Sevgilim, Aşk Denilen Duyguyu Seninle içerim, Bu Sözlerimle Kendimi teselli Ederim Sevgilim…

Dünya dönüyor yine, sevgimiz parçalandı her parçası bir yerde, kalbimin atışları kesiliyor seni görünce, gururum ayaklarının altında sevdim seni delice…

Bir kere dahi olsa anlamanı beklerdim içimdekileri. Hep hayata vurdum sözlerimi hayat anladı ama sen anlamadın içimde sana olan sevgimi!

Sev öyle sev ki kalmasın sende gurur, Gurur’un başladığı yerde sevgi son bulur.

Niye ağlıyorsun dediler, sevdim dedim. Niye üzülüyorsun dediler, gönül verdim dedim. Elin kızı için değer mi dediler, meğerse değmezmiş..

Sen sevda ırmağı, gittin ele aktın, sen dünyamı yıktın. Vefasız Aşkım…

Dünya döndükçe sen hep bana DÖNMEYE. Başını her yastığa koyduğunda beni GÖRMEYE. Her kahkaham da göz yaşı DÖKMEYE. Ben yaşadıkça sen ÖLMEYE Mahkumsun…

Bunca Acıyı çekmez Hiç Kimse Ve Bunca ölümden Kolay Dönülmez Bu Kadar Sevmeyince..

Bir gün hayatin bütün güzelliklerinden vazgeçip ölüme sessiz sedasız gitmek istersen, yanıma gel ki sana sensiz yaşamanın, sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim…

Hayatta dört yanlış yaptım; doğmak, yaşamak, büyümek ve umutlara sarılmak, bir tek şeyi doğru yaptım o da seni sevmek ama unutmuşum güzelim dört yanlış bir doğruyu götürdü.

Tatlı biri var sevilmeye değer, güzel biri var görülmeye değer, iyi dostlar var özlenmeye değer, ama biri var ki can vermeye değer!

Dün çiçekçinin önünde bir gül gördüm, dünyanın en güzel gülü benim diye haykırıyordu. O gülü aldım, ama en güzel gül olduğu için değil… Seni görüp utansın diye!

Sevmez olsaydım, seni o yalancı gözlerini, sevmez olsaydım seni o ipek saçlarını tutmaz olsaydım o pamuk ellerini. İnanmasaydım o yalancı gözlerine!

Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum..

Bir serçeydim sürüden ayrılmış, gökyüzünde kaybolmuş, o ise bir kartalmış avlanmaya çıkmış gelmiş bula bula beni bulmuş.

Sitem Sözleri Resimliİnandığım değerler değişmedi. İnandığım insanlar değişti sadece.

Bir davetiye verdiler bugün elime, oku da gör dediler seni seveni. Okudum ağladım, inanamadım.. Senindi o davetiye, benim ismim yerine başka isim yazılmış, altına bekliyoruz diye imza atılmış, üstüne bekliyoruz diye kalp kazılmış, dayanamam gelirsem ben o düğüne.. Gözyaşlarım benden olsun sana hediye.

Keşke sen ben olsan ve doyasıya sevmenin ne kadar zor olduğunu anlasan, keşke ben sen olsam ve böylesine sevilmenin tadını çıkarsam.

Aşkımız için kan dökmemi istiyorsan sana dünyanın şah damarını keserim illede senin kanın olacak diyorsan mühim değil ben seni toprakta da severim.

Benim kalbimi kırmak suya yazı yazmaya benzer, kırılan kalbimi düzeltmek gece doğan güneşe benzer. Sen o suya yazı yazmayı başardın şimdi güneşin doğmasını bekle…

Hayatta hiç bir şey ağlamaya değmez. Değen zaten ağlatmaz. Ağlarken başını dik tut ki gözyaşların seni ağlatan kadar alçaltmasın.

Alsalar da şu yaşla dolu gözlerimi yerlerinden. Çalsalar da haberim olmadan seni kalbimden. Eğer unutacaksa bu can çıkmasın bedenimden. Ölürsem söyleyin mezarıma gelmesin o sevmeyi bilmeyen.

Sana o kadar kırgınım ki, seni bin parçaya bölsem yetmez. Ama kaybolacak bir parçana da gönlüm elvermez…

Bütün insanları sevebilirdim, sevmeye senden başlamasaydım. https://www.nazlim.net/guzel-sozler/sitem-sozleri.html

Yürüdüğün yollardan geçebilirsin bir daha fakat anılardan,ASLA!

Dostumuzu sevdik yılan oldu bize, arkadaşımız dedik yan baktı sevgilimize, bu sözlerim gelsin dost bildiklerime, yalanları oynamışız bu alemde…

O kadar Çok Seviyorum ki Seni Ne Onur Kaldı Ne Gurur, Ey Sevgili Bu Sitemlerim Sana Gülme Bu Garip Sevdaya…

Sana baktıkça görüyorum sevgiyi, aşık sanmıştım seni ey yalancı sevgili, oynadın benimle çocuk gibi, sensiz kalma ölüm gibi.

Oyun gibi başladık, gerçek sevdalara yol aldık, 1 sinemanın 2 karelik görüntüsü olmuşuz, yalan dolan üstüne aşk kurmuşuz…

Bu sitemim Sana değil sevgili. Seni böyle çaresiz atana hayata, kalbini dinle kimi seviyorsan ona git kalbinle, sahte aşk oyunlarını bırak geride.

Bunca acıyı çekmez hiç kimse ve bunca ölümden kolay dönülmez bu kadar sevmeyince..

Öyle kolay değil benden kurtulman, hesabım bitmedi daha seninle, öcümü almazsam haram yaşamak, hesabım bitmedi daha seninle.

Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında beni arar da bulamazsan ya meyhanedeyim ya da tam karşısında.

Bir zamanlar ardından bakar ağlardım şimdi dönüp ardıma bile bakmam. Bir zamanlar uğruna dünyaları yakardım şimdi şerefsizim kibrit bile çakmam!!

Aşkımız için kan dökmemi istiyorsan sana dünyanın şah damarını keserim illede senin kanın olacak diyorsan mühim değil ben seni toprakta da severim.

Benim kalbimi kırmak suya yazı yazmaya benzer, kırılan kalbimi düzeltmek gece doğan güneşe benzer. Sen o suya yazı yazmayı başardın şimdi güneşin doğmasını bekle.

Resimli sitem sözleriBen bana inananı hiç yarı yolda bırakmadım. Yarı yolda bırakanı da bir daha adam yerine koymadım!

Kötü diye bir şey olmasaydı, cehennem boş kalırdı. sen beni kırmasaydın, bu can uğruna fedaydı… Seni çok seviyorum.

Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin.. Ama şunu unutma ki bir tanem; bir gün sen de seveceksin!

Sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileye alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadım. Artık anlıyorum hasretten, göz yaşından başka bir şey vermemişsin bana.

Yüreğine sevda eken ayrılık biçer mi, seven sevilenden kolayca vazgeçer mi, sen beni sevme gülüm, ben yanarım ikimizin yerine yetmez mi?

Sen benim içimde açan bir güldün. Sönmek bilmeyen alevlenen içimde başımı her yastığa koyuşta sen varsın hayallerimde. Çünkü sen benim içimden söküp bir türlü atamadığımsın yar.

Bak yine soldu güneş yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz bir gün doluyor sen yoksun diye inan dertliyim kederliyim gelmezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim seni çok seviyorum.

Sen sigara dumanın altında yana yana en sonunda kül oldun, sen kibritin hiç yanmayan ucundan birinin hayatından geçmiş oldun!

Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş, ölmek bir kefen giymekmiş, ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş… yok be aşkım asıl ölmek “sensizlikmiş”

Bir umuttu yalnızlık bir şeyleri paylaşamamaktı belki, gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belkide, belki belkilerle dolu bir hayattı bu….

Ben sensizdim! Akşamın yaklaştığı saatlerde. Kahrolursun görme ağladığımı. Başlayan düşü şafakla birlikte dağıtır ansızın her gün batımı.

Bu sms ile bir de öpücük yolluyorum sana özürlerimi kabul edip, beni affetmen için. O kadar değerlisin ki benim için, sensiz bir hayat düşünemiyorum.

Sitem sözleri facebook twitterKeşke yalnızlığım kadar yanımda olsan, yalnızlığımla paylaştıklarımı seninle paylaşsam, keşke senin adın yalnızlık olsa ve ben hep yalnız olsam…

Alsalar da şu yaşla dolu gözlerimi yerlerinden. Çalsalar da haberim olmadan seni kalbimden. Eğer unutacaksa bu can çıkmasın bedenimden. Ölürsem söyleyin mezarıma gelmesin o sevmeyi bilmeyen.

Dünya döndükçe sen hep bana dönmeye. Başını her yastığa koyduğunda beni görmeye. Her kahkahamda göz yaşı dökmeye. Ben yaşadıkça sen ölmeye mahkumsun…

Sen sevda ırmağı, gittin ele aktın, sen dünyamı yıktın. Vefasız aşkım…

Niye ağlıyorsun dediler, sevdim dedim. Niye üzülüyorsun dediler, gönül verdim dedim. Elin kızı için değer mi dediler, meğerse değmezmiş.

Korkum sevmek değil sevipte ayrılmak, korkum kurşun yemek değil kalleşçe vurulmak. Korkum ölüm değil sevdiğim tarafından unutulmak, seni üzdüğüm için çok özür dilerim.

Her şey boş zaten bu ölümlü dünyada. Kalbimi kırma, bir gün duracak nasılsa…

Yarı yolda satacak olan varsa baştan def olsun, bir insan ya doğuştan adam olsun, ya da kendi kendine yok olsun. İsteyen vursun…

Benim kalbimi kırmak suya yazı yazmaya benzer, kırılan kalbimi düzeltmek gece doğan güneşe benzer. Sen o suya yazı yazmayı başardın şimdi güneşin doğmasını bekle.

Bulunmaz bir güzel gibisin ama
Yüreğin taş gibi yüzün kusursuz.
Bakışın dünyaya değerdi ama
Tut ki taşıdığın kalbin namussuz.

Sen bir şeyler verdikçe dost görünen çok olur. Birde sen iste gör, hepsi birden yok olur!

Eski dostlarını unutan mevki sahipleri, zamanı gelince yeni arkadaşları tarafından unutulmaya mahkumdur.

Yaşantımız sanki ateşten gömlek
İçimizden gelir bin defa ölmek
Hakkımız değil mi bizimde gülmek
Bizi bu dost yaraları öldürür

Tanrı yazar kullar çeker günahı
Bir eziyet bin isyanı getirir
Bağrımıza dostlar sıkar silahı
Bizi bu dost yaraları öldürür

Buradaki sözleri beğenmediniz mi hadi o zaman. Evet sıra sizde: Sizde buradakilerden farklı kendi sitem sözünüzü yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz. Nazlim.Net

Leave a Reply

Your email address will not be published.