Babaya Sözler

Babaya sözler kısa sayfasında, babası ölmüş kişilerin söyleyeceği anlamlı baba yazıları ve baba ile ilgili sözler yer alır.

Babası vefat etmiş birisi olarak onun değerini ve aile için önemini şimdi daha iyi anlıyorum. Evin temeli gibidir ve o ölünce temel çöker. Özellikleri kız çocukları için babalarının kıymeti daha fazladır. Bu dünyada kaybedilince geri getirilemeyecek en önemli şey anne ve babadır. Bu sebeple burada babaya söylenecek en güzel sözleri resimli olarak bir araya getirdik.

Babaya Sözler, Baba İle İlgili Sözler

Kızından babaya güzel sözlerin yer aldığı aşağıdaki yazımızda, ekstra olarak ölen babanın yokluğunu anlatan babayla ilgili güzel sözler okuyacaksınız.

Babaya sözler 2023

Kaç yaşında olursan ol, ağırdır bir babanın yokluğu.

Bu kadar soğuk davranma bana hayat. Üşüdüğümde sımsıkı saracak bir babam yok benim.

Bir resimlerin kaldı babam, bir de bitmek tükenmek bilmeyen özlemin.

Yüreğimin sıcak güneşi, gözlerimin derin okyanusu, sonsuzluğun gerçek adı; babam!

Baba tarafından sevilmeye muhtaç kişinin yarasını kimse iyileştiremez.

Bazıları babasının kıymetini bilmez, bazıları kıymet bilecek bir baba bulamaz.

Anne gezindiğin bağ, baba yaslandığın dağdır. Ömrünün en güzel çağı annen ve babanla olandır.

Bu dünyaya 100 defa yeniden gelsem yüzünde de senin gibi bir babam olsun isterim canım babam.

Babaya sözler 2024

Artık yürümeyi öğrendim. Fakat hala düşmekten korkuyorum. Ellerimi bırakma baba!

İlgili Makaleler

Solumun en rahat köşesinde bağdaş kuran adam! Varlığına Elhamdülillah canım babam.

Babalar oğullarının ilk kahramanı, kızların ise ilk aşkıdır.

Baba candır, baba canandır. Baba her zaman sevilecek en güzel sevdadır.

Babalar soğuk görünür ama sıcaklığı öldükten sonra bile hissedilir.

Baba, fani hayatın terbiye vereni ise ebedi hayatın sebebidir. Hz. Ebubekir(r.a)

Sen bizim sarsılmaz dayanağımız, sen bizim merhamet yürekli canım babamızsın.

Bir babanın kızına sadece sesiyle bile verdiği huzur ömre bedel.

Babaya sözler 2025

Canım babam Allah (cc) seni başımızdan eksik etmesin.

Prenses olmak için prense ihtiyacım yok. Ben zaten kralın kızıyım.

Bazı süper kahramanların pelerini yoktur. Onlara baba denir!

Baba cennetin orta kapısıdır. Hadis

Baba çınar gibidir. Meyvesi olmasa da gölgesi yeter.

Yağmurla yarıştım dün gece. Ben ağladım o yağdı. O güneşi özlemişti bense seni babam.

Babamı özlemek mi? Gölgesini görsem sarılırım.

Sen hiç gitmedin ki baba, gözlerimden kalbime taşındın. Önceden bir yerdeyken, şimdi baktığım her yerdesin.

Yine o ağrı ile uyandım. İnsanın içi ağrır mı hiç? Uykuda bile geçmez babasızlığın acısı.

Senden ayrı yaşamak ölümmüş babam, senin yanındayken bunu bilemedim ama senden ayrıldıktan sonra ben sensiz nefes alamdım.

Babaya güzel sözler olarak ne yazsam az gelir, ona en büyük sözü; seni seviyorum babacığım diyorum.

Bir adam sevdim, adam gibi adam! Hiç bırakmayan ve son zerresine kadar seven adam! nazlim.net Uzatmaya gerek yok o adam benim babam.

Babaya sözler 2026

Sen bize sadece babalık değil aynı zamanda iyi bir arkadaş oldun. Hayatın zorlukları karşısında güçlü durmayı öğrettin.

Seni çok özledim canım babacığım, saçlarımı okşayışını, benimle bir arkadaş gibi şakalaşmanı, yavrum diyen güzel sesini özledim.

Varsın gelmesin senden bana para, araba, olsun baba böyle yaşamakta yeter bana, sen dert etme helal kazanç kazanmayı öğrettin ya o yeter bana.

Annem bu dünyanın en şanslı insanı çünkü senin gibi bir kocası var. Ben bu dünyanın en şanslı insanıyım çünkü benim de senin gibi koca yürekli, sevgi kalpli bir babam var.

Eğer hayatta olan bir baban varsa dünyanın en şanslı insanısın. Baba uzakta da olsa yakında da olsa her zaman seni düşünür.

İnsan babasıyla birlikte geçirdiği vakitleri asla unutamaz, babasız hayata bir gün dahi tutunamaz. Baban yanındaysa zorluklardan asla korkmaz.

Babaya sözler 2027

Sen hiç gitmedin ki baba, gözlerimden kalbime taşındın. Önceden bir yerdeyken şimdi baktığım her yerdesin.

Babam sen bizden ayrılalı benim yüzüm gülmedi hiç, sensizlik zamanla geçer dediler ama benim ki geçmedi. Ben her gece rüyalarımda seni görüyorum. Baba baba gel diye sana sesleniyorum. Canım babam seni çok seviyorum.

Dünyada en huzur bulduğum yer senin yanın babam. Ben senin yanında ömrümü geçirmeye razıyım başka hiçbir şey istemem.

Baba ne kadar hayata karşı dimdik durursa evladı da öyle yapar, baba neşeyle güler mutlu olursa evladı da mutlu olur, baba yaşadığı sürece evladı da yaşar. Allah’ım (cc) sana uzun ömürler versin canım babam.

Küçükken en çok babamızın verdiği nasihatlere kızardık, şimdi ise o nasihatler sayesinde hayatın karşısında dimdik duruyoruz.

Her yolunu gözleyeceğin bir baban varsa, eve geldiğinde yavrum deyip seni kucaklarsa, canın sıkıldığı zaman alıp sana destek olursa. Allah’a (cc) binlerce kez şükretmelisin.

Sen bizim ulu çınarımız, sen bizim bitmez tükenmez umutlarımız, sen bizim can babamızsın. Yılların yorduğu canım babam seni çok seviyorum.

Ben çocukken hep seni örnek alırdım. Oynadığımız oyunlarda ben hemen baba oluyordum. Çünkü babalar güçlü ve cesur yürekliydi. Bende şimdi senin gibi bir baba oldum canım babam. Senin verdiğin nasihatler sayesinde bugünlere geldim. Canım babam seni çok seviyorum.

Babaya sözler 2028

Her insanın babası böyle senin gibi iyidir diyorum ama başkalarının babalarının yaptıklarını duyunca benim babam bir taneymiş diyorum. Seni çok seviyorum babam.

Canım babam sana olan sevgimi nasıl kelimelerle anlatabilirim ki, insan senin gibi bir babanın sevgisine sınır koyabilir mi ki. Canım babam seni sınırsızca çok seviyorum.

Şuan seni çok ama çok özledim babacığım. Yavrum deyip boynuma sarılmanı, senin yanında yürümeyi, sana bakıp gülümseyerek sana sarılmayı çok özledim Babam.

Eğer bu dünyada yaşayan bir baban varsa, bayramdan bayrama da olsa gidip elini öpebiliyorsan bu hayatta çok şeyin var demektir. Allah’a (cc) ne kadar şükretsen azdır.

Bir baba evladına soğuk ve mesafeli gibi görünebilir ama bir babanın yüreği sıcacıktır, evladına uzak görünüp en yakın olandır. Babam seni çok seviyorum.

Biliyor musun baba üzüldüğüm zaman senin gülüşlerin aklıma geliyor ve üzüntüm hemen geçiveriyor. Gülüşün beni mutlu etmeye yetiyor, seni çok özledim canım babam.

Evladının derdini kendi derdi olarak gören, evladı güldüğü zaman gülen, evlat kıymet bilmese de evladına küsmeyen canım babam seni çok seviyorum.

Babaya sözler 2029

Ben senden ne kadar uzakta olursam olayım, benim aklım, kalbim her zaman seninle babacığım. Sen bizleri merak etme sen iyi olduğun sürece bizde iyiyiz.

Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkek. Canım babam seni çok seviyorum.

Allah’ım (cc) senin duanı almayı her zaman nasip etsin. Çünkü en çok anne ve babanın duası kabul edilirmiş. Allah’ım (cc) seni başımızdan eksik etmesin.

Senin gibi bir babam olduğu için çok mutluyum ve seni her düşündüğümde daha da mutlu oluyorum. İyi ki varsın canım babam.

Daha Fazla Göster

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir