Sıkı Kalçalar İçin Egzersiz Video

Sıkı Kalçalar İçin Egzersiz Video izle

siki-kalcalar-icin-egzersizOff dedirtecek kadar güzel sıkı kalçalara sahip olmak için yapmanız gereken hareketleri videolu olarak sizlere bu yazımızda anlatalım. Bu konuda internette bir kaç tane video buldum sizler için bazılarını ekledim.

Kadın vücudunun en çok ilgi çeken bölgelerinden olan kalçaların biçimli olması aslında bir hayal değil. Biraz özen, bakım ve egzersiz kalçalarınızın forma girmesinde ve seksi bir görünüm almasında son derece etkili olabiliyor. Dişiliğin sembolü kalçalar için yapmanız gereken tek şey biraz zaman ayırmak ve gayret göstermek.

 

[pro-player type=’video’ image=’http://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2013/10/siki-kalcalar-icin-egzersiz-300×210.jpg’]http://v5.tinypic.com/2sb61p1.flv[/pro-player]

SU İÇİN:

Suyun yararları saymakla bitmiyor. Cilt üzerinde olumlu etkileri olan suyu asla ihmal etmeyin. Günde 13 bardak su içmeyi alışkanlık haline getirin.

EGZERSİZ YAPIN:

Sıkı ve biçimli kalçalara sahip olmak için bu bölgedeki kaslarınızı çalıştırmanız şart. Bunun için en ideal hareket şudur: Yere sırt üstü uzanarak kalçanızı 10 kere kaldırıp indirin. Daha sonra yukarıda 10 saniye kadar tutun. Bu hareketi 4 kez tekrarlayın. Bunun dışında yüzme, yürüyüş özellikle de bisiklete binmek de kalçalar için önerilen egzersizler arasında yer alıyor.

MASAJ YAPIN:

Masaj kalçalar için de çok yararlı. Piyasada satılan masaj aletleri ile yapabileceğiniz gibi suyla da masaj yapabilirsiniz. Özellikle soğuk suyun basıncı kalçalarınızın sıkılaşması için ideal.

TUZDAN KAÇININ:

Tuzdan ve çok tuzlu yiyeceklerden uzak durun.

HAREKETLİ OLUN:

Özellikle masa başında oturarak iş yapan kadınların büyük bölümünde alınan kilolar kalça bölgesine gidiyor ve zamanla dolgun kalçalar ortaya çıkıyor. Bu nedenle gün boyu hareketsiz kalmayın. Ofisiniz üst katlarda ise asansör yerine merdivenleri kullanın. Yürüyebileceğiniz mesafeler için arabanıza ya da toplu taşıma araçlarına binmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir