Suna Dumankaya Avokado Maskesi

Suna Dumankaya Avokado Maskesi

Cilt bakımı konusunda Suna Dumankaya bayanlar arasında en güvenilir ve önerileri en çok dikkate alınır konuma gelmiş şimdiden. Hatta öylesine kendisine güvenilirdi ki herkes onun tariflerini kullanılır ve faydalarını benimserdi. Şimdilerde başka uzmanlar ortaya çıksa da kendisi cilt konusundaki ağırlığı ile her zaman güvenilen isimlerdendir.

Bitkilerin hemen hepsiyle bir maske tarifi veren Suna Dumankaya, avokado maske ile de o zaman kendisinden fazlaca söz ettirmiş ve deneyenler olumlu sonuçlar aldıklarını dile getirmişlerdir. İşte o maske;

Yarım avokado içini eziyoruz ve bir tatlı kaşığı nemlendirici ile karıştırıyoruz. Bu karışımı kalın bir tabaka halinde yüzümüze sürüyoruz bu şekilde 15 dakika hiç oynamadan bekliyoruz. İşlem bittikten sonra yüzümüzü yıkıyoruz.

Ne sıklıkla hangi günde bir yapılır?

Avokado maskesini yüzünüze ve vücudunuza haftada 1 veya 2 defa uygulayabilirsiniz. Hiçbir şekilde cildinize zarar vermez.

Avokado maskesi bitkisel midir?

Yenilebilecek nitelikte bitkisel olan avokado maskesidir. Liofilizasyon yöntemi ile suyu alınarak kurutulan %100 doğal toz avokadodur.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir