Kırışıksız Cilt İçin Ne Yemeli

Kırışıksız Cilt İçin Ne Yemeli – İlerleyen yaşlarda meydana gelen ve hemen herkesin bir süre sonra bu sorunu yaşayacağı kırışıksız bir cilde sahip olmak için ne yemeli ve neler yapmalıyız. Kadınlar için kırışıklıkla mücadele oldukça önemlidir ve kırışıksız bir cilt isterler her zaman. Yazımıza geçmeden önce sizlere

kirisiksiz-cilt-icinKırışıksız Cilt İçin Ne Yemeli?
Spagetti sosuna havuç rendeleyin. Varlığını bile farketmeyeceksiniz ve içerdiği karoten cildinizi besleyecek.

Ispanağın taze yapraklarını salata için ayırın. Ispanak diğer marul, göbek gibi salata çeşitlerinden daha fazla karoten içerir.

Yumuşak meyveleri, yoğurtla ve taze meyvelerle karıştırın. Kayısı, şeftali, mango, papaya gibi meyveler günlük beslenmenizdeki karoteni yükseltir.

Garnitür için şarap bardağının içinde soğutulmuş ya da şampanya serpilmiş ve nane eklenmiş garnitür kavun gibi özel tatlılar cildiniz için yararlıdır.

Akşam yemeği öncesi atıştırmak için dolapta hazır olarak brokoli bulundurun. Herkesin seveceği şekilde hafifi yağlı olarak servis edin.

Meyveleri her akşam yemeğinin parçası yapın. Gece için taze ve soğutulmuş meyveleri salata olarak önceden hazırlayın. Yeni lezzetler için mango, papaya gibi tropikal meyveleri seçin. Tropikale yönelin.

Pastaya veya domates salatasına, brokoli ve taze ıspanak ekleyin. Bunlar hemen hemen her tarife uygundur. Sulu salatalarda domates yerine papaya da konulabilir. Sadece lezzet değil, bol miktarda karoten de almış olacaksınız. Aynı eski portakal suları ya da elma suları yerine, ufkunuzu genişletin ve karoteni yüksek meyve sularını tercih edin.
Lynn Grieger

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir