Kadınlar Feminen Erkekleri Beğeniyor

Son Güncelleme: 14.09.2020 15:58

Kadınlar Feminen Erkekleri Beğeniyor

Feminen erkek ne demek onu da bir sonraki yazımda açıklayacağım arkadaşlar ama önce şunu belirtelim kadınların beğendiği erkekler feminen erkeklermiş.

Gerçi bende anlamını bilmiyorum bu feminen ne demekse.

İngiliz kadınları şimdilerde “artık en güçlü olanın yaşamasını sürdürme ilkesi”nin günümüzde geçerliliğini yitirmiş olması sebebiyle kadınsı görünen erkekleri tercih ediyor. Buna göre kadınların artık kendilerini savunacak, koruyacak erkeklere ihtiyacı yok. Günümüzde daha güçlü ve koruyucu erkekler yerine hassas, romantik, evde kendisine yardım eden, onu düşünen feminen erkeklerden hoşlanıyor.

Kadınların hoşlandığı Hollywood aktörleri de aynı şekilde maskülenden feminene doğru değişiklik gösterdi. Şimdilerde kadınlar Clark Gable ve Sean Connery gibi maskülen erkeklerdense, Orlando Bloom ve Johny Depp gibi feminen erkeklerden hoşlanıyor.

Tarihte kadınlar genellikle kare çeneli, düşük bakışlı, ince dudaklı güçlü erkekleri seçiyorlardı. Ancak bu seçimin bir bedeli vardı. Erkekler ne kadar maskülen olurlarsa eşlerine çocuklarını büyütmek konusunda o kadar az yardımcı oluyorlardı. Araştırmacılara göre, günümüzde sağlık hizmetleri oldukça iyi, bu yüzden kadınlar artık çocuklarının nasıl olacakları konusunda endişelenmiyor ve daha feminen görünümlü erkekleri seçiyorlar.

Bir üniversite tarafından 30 ülkede 4500 kadın üzerinde yapılan araştırmanın sonuçlarına göre, sağlık hizmetlerinin kalitesi, sağlık sorunlarının rahatlıkla tedavi edilmesi ile kadınların beğendikleri erkek seçimleri arasında doğrudan bir ilişki ortaya çıktı. Sağlık hizmetlerinin kötü olduğu ülkelerde de kadınların tercihi yine daha güçlü erkeklerden yana.

En iyi sağlık hizmetine sahip olan İsviçre’de kadınların yüzde 68’i feminen erkekleri tercih ediyor. Bunun aksine en kötü sağlık hizmetine sahip Brezilya’da kadınların yüzde 55’i maskülen erkekleri seçiyor.

İlgili Makaleler

4 Yorum

  1. feminen kelimesinin anlamını biliyorsanız nasıl bir tiksinç durum olduğunu sezebilirsiniz bir kadının karşı cinse benzemesi gibi birşey eğer benzetmek mukayese yapmak gerekseydi ki (nüfuslarıda hergeçen gün artıyor bu sapık kızların) neyse sonuçta yüce Allah iki cinsi yarattığına göre bir cinsin diğer bir cinse benzemesi (ki kızlarda çok populer ve yaygındır) beyhude bir çabadır kıza demezlermi ki evladım feminen bay arıyosan git kız kıza evlen işle günahlarını kasma sıkma kendini o kadar yüce Allah sapık lez pedofilileri yarattığına göre sapık lezzolarıda yaratmıştır belliki bildiği bişey vardır

  2. bu sapık lezbiyenler yüzünden evlenecek kadın kalmadı allahtan bu sapık kız cinsi türedide hayat kadınlarının ne kadar asil şerefli yüce onurlu bir toplumsal işi yerine getirdiklerini anlamış olduk….. ama türkiye gibi ülkede erkekler de vicdanen sapık olduğu için sapık duygusal cinsel bozukluğu olan kızları sapık lezboları değil hayat kadınlarını aşşağılarlar nede olsa meyve veren ağacı taşlarlar bu memlekette el ele tutuşan şapur şupur birbirini öpen kızların bini bir para oldu

  3. beyefendilerin neden evlenecek kadın bulamadıkları belli oldu kadınların feminen erkekten hoşlanması eşittir beyefendilerin palabıyıklı hanım seçmeleri gibi saçma bir duruma tekabul ediyor ki beyefendilerde bu tür hastalıklar yok bu sapık lezbiyenler var oldukça tayyip bu genelevleri kapatamaz bazı hanımlarada günde 15-20 beyefendi düşmesi normal karşılanır bu durumda degilmi kızlar

  4. kadınlar feminen erkekleri beğeniyorlarsa neden kadın kadına evlenmiyorlar ki eşcinsel olmak kadınların gücüne mi gidiyor yada aşağılanmışmı hissediyolar kendilerini….bunu kabul etmek bir kadın için bu kadar mı zor ama hayatın gerçekleri işte eşcinsellik kadın hastalığıdır bilimsel olarak ispatlanmış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir