Seksenler 73.Bölüm Fragmanı izle 24 Eylül Salı

Reklamlar

Bu hafta bizleri kuduz salgını ve Ahmet’i kuduz olan olan bir köpeğin ısırması sonucunda gelişen komik olaylar güldürecek. Ahmet köpek ve kuduz ile ilgili bir plan yapar ve bu planı kendisine karşı çıkanlara karşı kullanmaya çalışır. Bakalım kız isteme işi gerçekleşecek mi?

seksenler
Seksenler 73.Bölüm Fragmanı izle 24 Eylül Salı

[pro-player width=’495′ height=’415′ type=’video’]http://fragmanizle.tugbam.net/wp-content/uploads/2013/09/seksenler73.flv[/pro-player]

Ahmet’in Gizli Planı İşe Yarayacak Mı? 1983 yılında artan kuduz salgını Çınaraltı Mahallesine de damgasını vurmuş, Ahmet tam Gülden’i istemeye giderken kuduz şüpheli bir köpek tarafından ısırılmıştır. Ahmet ve Gülden’in birlikteliğine karşı olan Rukiye, yaşanan bu kötü hadise de bile Gülden’i suçlayınca Ahmet’in aklına bir fikir gelir! Rukiye Gülden’i gelin olarak kabul edene kadar Ahmet kuduz aşısı olmayacaktır! Öte yandan Nazlı, Ergun’a hayatında başka biri olduğunu söyleyince ortalık karışır! Nazlı ve Niyazi arasında bir şeyler olduğundan şüphelenen Ergun, çareyi Niyazi’ye bir oyun oynamakta bulur!

Sezonun ilk maçı için mahalleli ile birlikle maça gitme planları yapan Ahmet, Gülden’in sinema teklifiyle sarsılır! İlk defa birlikte sinemaya gidecekleri için oldukça heyecenlı olan Gülden’in, Ahmet’in maça gideceğinden haberi yoktur!

Öte yandan Rukiye, Gülden’in annesi Necla Hanımla inatlaşınca perhiz ve aerobik yapmaya başlar. Evde pişen yemeklerden başta Fehmi olmak üzere herkes rahatsızdır.

Fehmi’ye bir partiden ilçe başkanlığı teklifi gelir. Başta tereddütü olan Fehmi, ailesinin de desteğini alınca ilçe başkanlığı teklifini kabul eder.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.