Muhteşem Yüzyıl yeni sezon resimleri yayınlandı

Reklamlar

Muhteşem Yüzyıl yeni sezon resimleri yayınlandı ve fotoğraflar incelendiğinde şehzadelerin büyümüş oldukları görüldü.

muhtesem-yuzyilBu sezon da yine heyecan dolu sahneleri ile izleyicileri ekrana kitleyeceği tahmin edilen dizinin rakibi Fatih dizisi ne yapacak hep beraber göreceğiz.

46 yıllık hükümdarlığı süresince Osmanlı topraklarını en geniş sınırlarına ulaştıran, sınırları kıtalara ulaşan cihan imparatorluğunu yöneten Kanuni Sultan Süleyman’ın muhteşem yıllarını ve Hürrem Sultan’a olan büyük aşkını anlatan Muhteşem Yüzyıl, yeni sezonunda izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Fragman öncesi ilk kare yayınlandı.

ŞEHZADELER BÜYÜDÜ
Batı’ya İstanbul Antlaşması’yla egemenliğini kabul ettiren, Doğu’da ise doğal sınırlarına ulaşan ve ekonomik anlamda da güçlenen Osmanlı’nın artık en önemli gündemi taht kavgalar. Halit Ergenç’in canlandırdığı Kanuni Sultan Süleyman’ın tahtının en güçlü varisi Şehzade Mustafa olarak izlediğimiz Mehmet Günsür’ün yanı sıra yeni sezonunda amansız taht kavgalarıyla izleyicisini ekrana kilitleyecek dizide Şehzade Bayezid karakterini Aras Bulut İyemli, Şehzade Selim karakterini ise Engin Öztürk oynayacak.

Mehmet’in ölümüyle taht sancağına kimin gönderileceği merakla beklenirken, Selim ile Bayezid arasındaki kavga da gitgide ateşleniyor, Hürrem ve Mihrimah Bayezid’tan yana saf tutuyor.

Tüm bu yaşananların ardından dramatik yaşamlara sahip olan şehzadelerden Hürrem Sultan’ın oğlu şehzade Selim padişah olarak tahta geçiyor.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.