Vücut Peelingi Ürünleri

Reklamlar

Vücut Peelingi Ürünleri

Vucüt peelingi ürünleri arasından sizlere en güzel olanlarını seçtik ve sizlerle paylaşalım istedik. Vücut peelingi ürünleri için buyurun arkadaşlar.

Nivea Shower Creme Peeling
Mikro peeling partikülleri ve E vitamini içeriyor. Cilde masaj yaparak uygulanıyor, derinlemesine temizlik sağlıyor. Durulama sonrasında, cildiniz ipeksi yumuşaklığa kavuşuyor.

 

 

 

 

Body Shop Strawberry Body Polish
Ezilmiş ceviz kabukları, kiwi çekirdekleri ve nemlendirici bal ile cildinize bakım yapıyor. Mis gibi kokusu da cabası…

 

 

 

 

 

Chanel Revitalizing Smoothing Scrub
İçinde beyaz ve pembe granüller bulunan yenileyici ve düzgünleştirici vücut peeling’i. Vücudu adeta ince kum tanecikleri ile cilalıyormuş gibi his bırakıyor. Nazikçe, ölü hücreleri uzaklaştırıyor. Cilde kadifemsi bir görünüm kazandırırken nemlendiriyor da..

 

 

 

 

 

Clinique Sparkle Skin Body Exfoliating Cream
Kuru ve pürüzlü bölgeleri kusursuzlaştıran, pürüzsüzleştiren, ferahlatan kremsi peeling. Topuklar, dirsekler ve dizler gibi kuru ve pürüzlü bölgeler için birebir..

 

 

 

 

 

Clarins Gommage Exfoliant Smoothing Body Scrub
Pürüzleri ve ölü hücreleri yüzeyden arındırarak cildi rahatlatıyor ve yumuşatıyor.Hücresel yenilenmeyi harekete geçirerek, kapitonlu görünümün oluşmasını engelliyor.

 

 

 

 

 

Shiseido Refining Body Exfoliator
Olağanüstü lüks hissi ile anında mükemmel bir arındrıma sağlar. Cildin nemini korurken, ölü yüzey hücrelerini nazikçe temizliyor. Cildin hem tonunu hem de rengini geliştiriyor.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.