Yeşil Deniz 41. Bölüm Fragmanı 28 Eylül

Bu tür dizileri nedense seviyorum hem izlemesi eğlenceli hemde insanın içini bunaltan Türkiyedeki gündemden uzak tutabiliyor. Trt 1 kanalında yayınlanan Yeşil Deniz yeni bölüm fragmanı 41 yayınlandı ve sitemizde. Yeşil Deniz 41.bölüm özeti ve konusu hakkında bilgileri verdikten sonra fragmanı izleyebileceksiniz.

yeşil deniz
Yeşil Deniz 41. Bölüm Hangi Kanalda Yayınlanıyor : Trt 1

Yeşil Deniz 41. Bölüm Hangi Gün Çıkıyor : Pazartesi

Yeşil Deniz 41. Bölüm Saat Kaçta Başlıyor : 20:00

Yeşil Deniz Başrol Oyuncuları Kimler : Burak Serdar, Şanal Öykü Çelik, Melis Babadağ, Mert Turak, Burak Alkaş, Ali Barkın, Emin Gürsoy, Renan Bilek, Zeynep Gülmez

Yeşil Deniz 40. Bölüm Özeti ve Konusu : Sibel’le yanlış şeyler yaşadığını düşünen Süleman ne yapacak? TRT’nin kahkahası bol, eğlencesi bol dizisi Yeşil Deniz bu hafta da 40. bölümüyle ekrana geliyor. Farklı hikayesi, sıcacık görselliği ve başarılı oyunculuklarıyla büyük küçük herkesin beğenisini kazanan dizi bu hafta da yine harika bir bölümle izleyiciyi ekrana kilitleyeceğe benziyor. Ova damında, üstündeki kıyafetler oraya buraya saçılmış halde uyanan Süleman, Sibel’le çok yanlış şeyler yaşadığını düşünmeye başlamıştır. Önce derede bir gusül abdesti alır.

Yeşil Deniz 41. Bölüm Ne Zaman : Paramparça dizisi 34. bölümü trt 1 kanalında 28 eylül saat 20:00’de pazartesi akşamı sizlerle olacak.

Yeşil Deniz 41. Bölüm Fragmanı izle 28 Eylül Pazartesi

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı