Yalan Dünya kadrosuna Hümeyra ve Rutkay Aziz katıldı

Son Güncelleme: 07.09.2020 16:00

Kanal D kanalında yayınlanan izleyen herkesi gülmekten kırıp geçiren Yalan Dünya dizisi yeni sezon için iki tecrübeli isim ile daha anlaşarak oyuncu kadrosunu genişletti.

yalan-dunyaBaşrollerinde Altan Erkekli, Füsun Demirel, Olgun Şimşek, Beyazıt Öztürk , Gülse Birsel, Hasibe Eren, Sarp Apak , Öner Erkan, Bartu Küçükçağlayan , Ömür Arpacı , Hakan Meriçliler, İrem Sak , Gupse Özay , Okan Çabalar, Derya Karadaş , Gonca Vuslateri, Ece Ercan ve Gönül Ülkü’nün yer aldığı sevilen komedi dizisi “Yalan Dünya”nın oyuncu kadrosuna iki flaş isim daha eklendi.

DENİZ VE BORA’NIN ANNE VE BABASI
Usta oyuncular Hümeyra ve Rutkay Aziz, yeni yayın döneminde artık “Yalan Dünyada” rol alacak. Hümeyra dizide, Deniz ve Bora’nın arkeolog anneleri Çiğdem Alsancak karakterini, Rutkay Aziz ise ikilinin mimar babaları Timur Alsancak karakterini canlandıracak. Deniz ve Bora’nın, İzmir’den sürpriz bir şekilde çıka gelen anne ve babaları, ortamın iyice renklenmesine ve işlerin daha da karışmasına neden olacak. Yalan Dünya yeni bölümleri ile Eylül’de Kanal D’de.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir