Paramparça Dizisi Konusu

Paramparça Dizisi Konusu – Çok bilindik olmayan ama sürükleyici ve olayların değişik işlenmesi ile güzel tempo yakalayan Paramparça dizisi geçen hafta itibari ile Star Tv kanalında başladı ve izlenme oranları da gayet iyiydi.

Peki yeni başlayan bu dizinin konusu ne olabilir? Oyuncular tamam sağlam iyi ama konusu yüzünden tutulmama ihtimali de olabilir dizide. Anne Baba ve kızları arasında fırtınalı bir şekilde geçen yaşam hikayesi ama biraz duygusal sahneler ağırlıkta gibi görünüyor.

paramparca-dizisi
Yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın üstlendiği dizide Yeşilçay ve Petekkaya’ya, Ebru Özkan, Cemal Hünal ve Güneş Emir gibi başarılı oyuncuların yanı sıra, bu sene Antalya Altın Portakal’da “En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu” ödülünü alan Nursel Köse eşlik ediyor.

Cihan ve Dilara’nın gerçek anne-babası olmadığını öğrenen ve babasının bütün çabasına rağmen kendisini evdeki bir yabancı olarak hissetmeye başlayan Cansu, öz annesini bulmak için harekete geçer.
Bir yandan görümcesi Keriman’ın kaprisleriyle bir yandan da kızı Hazal’ın bitmeyen istekleri karşısında çaresiz kalan Gülseren ise çok zor günler geçirmektedir.

Gözü yükseklerde olan kızı Hazal, boyundan büyük işlere kalkışıp başını derde sokar. Öz annesini bulacak! Cihan’ın eşi Dilara, öz kızının bulunması halinde bütün düzenlerinin yerle bir olacağı endişesiyle hiçbir şey olmamış gibi davranmaya çalışırken, Cansu, abisi Ozan’ın da yardımıyla öz annesinin kim olduğunu öğrenmeyi başarır.

Gerçek kızının Cansu olduğunu öğrenen Gülseren ise çok az insanın başına gelebilecek bu büyük travma karşısında yıllarca yetiştirdiği kızını kaybetme korkusu yaşarken, bir yandan da ‘gerçek’ kızının hayatına aniden girişiyle alt üst olacaktır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Kapalı
Kapalı