Masumiyet Oyuncuları

Masumiyet oyuncuları gerçek isimleri ile yayınlanacak olan bu sayfamızda, Masumiyet dizisi konusu ve oyuncu kadrosu hakkında bilgilere erişeceksiniz.

Masumiyet oyuncuları isimleri sayfamızda, resimleri ve gerçek isimleri ile birlikte vereceğimiz Masumiyet dizisinin oyuncularını daha yakından tanıyacak ve oyuncu kadrosu hakkında bilgilere erişeceksiniz.

Masumiyet, FOX TV kanalında Çarşamba akşamları saat 20.00’de yayınlanan ve daha ilk bölümüyle herkesi hayran bırakan dizidir. Başrollerini Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır gibi oyuncuların paylaştığı dizi farklı konusuyla da seyirciyi kendisine bağlamıştır.

Gold Yapım şirketi tarafından yapılan ve senaryosunu Sırma Yanık, yönetmenliğini Ömür Atay’ın yaptığı dizi tipik bir fakir zengin hikayesidir. Şımarık zengin işadamı tarafından türlü vaatlerle kandırılan küçük kız ona kendini kaptırır ve gözünü açtığında her şeyin yalan olduğunu anlar. İşte böyle bir dizide oynayan oyuncuların karakterleri de dahil rolleri ve dizinin konusu hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Masumiyet Oyuncu Kadrosu

İlker Ilgaz (Gerçek adı: Serkay Tütüncü)

Masumiyet İlker Ilgaz

Otoriter ve mükemmeliyetçi babası ile çocukluğundan beri irili ufaklı tüm hatalarının üstünü örten annesi arasında kendi kimliğini bulamamış bir narsist. Varlık, güç ve gösteriş içinde geçen, kişisel başarılarla taçlanan 35 yıllık hayatı bir gecede tepe taklak olurken, o güne kadar cemiyet ve ekonomi sayfalarını süsleyen adı 3. Sayfaya taşınacak.

Ela Yüksel (Gerçek adı: İlayda Alişan)

Masumiyet Ela

Bahar’ın 19 yaşındaki kızı. Lise bitmiş, üniversite heyecanı başlamış. Her şeyi yapabileceğine inandığı, her yöne sapmak istediği yaşta. Yolun en başında… Tipik bir Z kuşağı mensubu. Bir tıkla dünyayı değiştiririm derken olmayacak bir aşkla koşup kendi dünyası değişecek.

İrem Orhun (Gerçek adı: Deniz Işın)

Masumiyet İrem

Standart sosyetik güzel etiketinden ‘’içeriklerinin’’ hakkıyla kurtulmuş popüler bir influencer. Babasının prensesi. Uzun süredir bir dargın bir barışık flört ettiği İlker’le evlenmek onun için adeta yerine getirmesi gereken bir sosyal challenge.

Hale Ilgaz (Gerçek adı: Hülya Avşar)

Masumiyet Hale

İlker’in annesi, belgesel kanallarında gördüğümüz o yırtıcı anne kaplanların insan versiyonu. Pençeleri oğlunu korumak için her an hazır. Çocuğunun babası İsmail Ilgaz’ınsa, başka türlü hayatta kalamazsın çünkü! Kibirli, snob ve ulaşılmaz kusursuz cemiyet kadını görüntüsünün altında sistematik psikolojik şiddet mağduru bir eş ve yorgun bir anne saklı.

Harun Orhun (Gerçek adı: Mehmet Aslantuğ)

Masumiyet Harun

Steril, bembeyaz dünyası müstakbel damadına yönelik dehşetli suçlamalarla lekelenecek olan Harun, dünyası kızı İrem’in etrafında dönen gerçek bir ‘’süper baba’’. Babalığa dair en büyük sınavını eşinin zamansız kaybıyla verdiğine inansa da, Harun’un babalık sınavı yaşanacak vahşetle birlikte yeni başlıyor.

Bahar Yüksel (Gerçek adı: Deniz Çakır)

Masumiyet Bahar

Genç yaşta anne olmayı seçip üniversitenin kapısından dönmüş olan Bahar hayallerini ve ideallerini çoktan unutmuş, gücünün farkında olmayan sıradan bir kadın. Domestik görüntüsünün altında saklı olan gücü, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla ortaya çıkacak.

Timur Yüksel (Gerçek adı: Tolga Güleç)

Hırslı bir beyaz yakalı olan Timur, annesinin 40 yaşında, iki çocuklu ama büyümeyen küçük prensi. Kariyerinde istediği atağı bir türlü yapamayan kompleksli Timur için hayatında yolunda gitmeyen her şeyin tek bir sorumlusu var; çocuklarının annesi Bahar.

Banu Kaya (Gerçek adı: Asena Tuğal)

İlker Ilgaz’ın kişisel asistanı. Hırslı, yırtıcı bir plaza kadını. Bulunduğu yere aklı, çalışkanlığı ve güvenilirliği ile gelmiş, Ilgaz ailesinin kara kutusu. Kariyeri ve korumak zorunda olduğu hayat standartları dışında önemsediği tek şey, iki yıldır yasak bir ilişki yaşadığı Timur’a olan duyguları.

İsmail Ilgaz (Gerçek adı: Ertuğrul Postoğlu)

İşi ailesinden önce gelen eski toprak kurt bir iş insanı. Kendini sıfırdan var edip meşakkatli yollardan sınıf atlayan İsmail için mensubu olduğu topluluk her şeyden daha önemli. Ailesinden bile.

Yelda Demirci (Gerçek adı: Selen Uçer)

Bahar’ın en yakın arkadaşı, hayattaki tek sırdaşı. Peş peşe kaybettiği anne ve babasının emaneti olan erkek kardeşi Umut, Yelda’nın hayatındaki en önemli insan.

Hande Hancı (Gerçek adı: Asena Keskinci)

Ela’nın kuzeni. İki kız, aynı apartmanda kardeş gibi büyümüşler ama düşman kardeşler gibi. Düşmanlık tohumları Hande’nin kalbine henüz çocukken anneannesinin evlat ayırmasıyla ekilmiş, annesinin rekabetçi yapısıyla filizlenmiş.

Neval Hancı (Gerçek adı: Alayça Gidişoğlu)

Çok sevdiği kocası ve despot annesi arasında savrulup giden Neval, rekabetçi ve kıskanç mizaçlı biri. İlk bakışta annesinin hık deyicisi gibi gözükse de, çekirdek ailesiyle birlikte Gülizar’ın gölgesi altında ezilmekten mutlu değil.

Asu Ilgaz (Gerçek adı: Kimya Gökçe Aytaç)

Eşi ve küçük kızıyla Amerika’da yaşarken sürpriz bir kararla kızıyla beraber baba evine geri dönen, sağduyunun sesi Asu kendi problemlerini bir kenara atıyor, ailesine destek olmak için kolları sıvıyor.

Emel Yüksel (Gerçek adı: Gizem Ergün)

30’larında ilerlerken annesinin erkek arkadaşını bir türlü onaylamamasının sancılarını çeken Emel, yengesine uygulanan aile içi psikolojik şiddetin paçası değil. Hala annesiyle yaşıyor da olsa ablasına kıyasla ondan daha özgür ve annesine göre daha asi.

Umut Demirci (Gerçek adı: Ozan Kaya Oktu)

Ela’ya platonik olarak aşık olan Umut, her daim güvenli bir liman, vefalı ve fedakar bir dost. Duyguları kadar vicdanı da güçlü.

Burçak (Gerçek adı: Sevgi Temel)

Gülizar Yüksel (Gerçek adı: Rüçhan Çalışkur)

Bir gelinin başına gelebilecek en kötü şey. Kocasını genç yaşta kaybetmesinden sonra oğlu Timur’a olan düşkünlüğü hastalıklı bir hal almış. Severken öldüren cinsten bir anne. Oğlu ve kızları arasında bile evlat ayırırken, sevdiklerine ne kadar zarar verdiğinin farkında değil.

Masumiyet Dizisi Konusu

İstanbul’da, ağzı yüzü kan revan içinde ve kendinden geçmiş bir halde genç bir kız gece yarısı arabayla yol kenarına bırakılır. Bırakılır demek biraz olayı hafifletmek olacağı için atılır desek daha yerinde olacaktır. Her şeyin yolunda ilerlediğini düşünen annenin hayatı kızının durumunu öğrendikten sonra tamamen değişir. Artık tek bir amacı vardır. Kızına bunları yapanları ortaya çıkarmak hak ettikleri cezaları aldıklarını görmek.

Kızına bu eziyetleri yapan kişi olarak gösterdiği İlker ise, aynı gün nikah masasına oturmak üzeredir. Kızını İlker ile evlendirmek istemeyen baba ise, kızını korumanın derdindedir. İşte bu üç ailenin hayatları bir noktada kesişecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir