Kırgın Çiçekler 14. Bölüm Fragmanı 28 Eylül

Her bölümüne hem kızarak hemde merak içerisinde baktığım dizinin bu haftaki bölümüde çok neşeli ve eğlenceli geçecek. Kırgın Çiçekler yeni bölüm fragmanı 14 sitemize eklendi ve Kırgın Çiçekler 14. bölüm özeti ve konusu hakkında bilgileri yayınladıktan sonra fragmanı izleyebilirsiniz.

kirgin-cicekler-14-bolum
Kırgın Çiçekler 14. Bölüm Hangi Kanalda Yayınlanıyor : Atv

Kırgın Çiçekler 14. Bölüm Hangi Gün Çıkıyor : Pazartesi

Kırgın Çiçekler 14. Bölüm Saat Kaçta Başlıyor : 20:00

Kırgın Çiçekler Başrol Oyuncuları Kimler : Özgür Çevik, İpek Karapınar, Furkan Andıç, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak

Kırgın Çiçekler 13. Bölüm Özeti ve Konusu : Baloda çıkan yangında zehirlenen Cemre yoğun bakıma alınır. Kızlar hayati tehlikesi devam eden Cemre için gözyaşı dökmektedir. Yangının nasıl çıktığı herkes için soru işareti olarak kalırken haberi alan Tevfik çılgına döner. Nazan, kocasının vicdan azabıyla yanlış bir şey yapmaması için hastaneye koşar. Defne, Cemre’nin ölmesinden korkarak bir an kendisiyle yüz yüze gelir. Kader belinden örnek aldığını söyleyince Feride hastaneye giderek araştırma yapmak ister. Gerçeklerin ortaya çıkmaması için Neriman’ın Feride’yi uzak tutması gerekmektedir… Eylül’ü Serkan’dan kıskanan Kemal ise Mesude’ye yakalanarak köşeye sıkışır.

Kırgın Çiçekler 14. Bölüm Ne Zaman : Kırgın Çiçekler dizisi 14. bölümü atv kanalında 28 eylül saat 20:00’de pazartesi akşamı sizlerle olacak.

Kırgın Çiçekler 14. Bölüm Fragmanı izle 28 Eylül Pazartesi

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı