Kaçak Gelinler Oyuncuları

Son Güncelleme: 17.09.2020 12:57

Kaçak Gelinler Oyuncuları Adları – Tv 8 kanalının çarşamba günlerinde yayınlanan ve çok beğenilen oyuncularıyla 7’den 70’e herkes tarafından izlenen Kaçak Gelinler dizisi oyuncuları gerçek isimleri ile beraber bu yazımızda sizlerle beraber olacak dostlar.

Aslına bakarsanız dizinin konusunda gelinler bir şekilde düğünleri olmadan kaçıyorlar ve bu gelinler istanbul’da kesişiyorlar ardından da dizi başlıyor. Biraz eğlence biraz komedi birazda duygusal sahneler ile harika bir dizi sizleri bekliyor.

Kaçak Gelinler dizisinde başrollerde Açelya Topaloğlu, Deniz Baysal, Furkan Andıç, Fırat Albayram ve Selin Şekerci var fakat bunların yanında Şenay Gürler, Ege Aydan, Fırat Altunmeşe, Cihan Yenici, Romina Özipekçi ve Tuğçe Kıltaç gibi deneyimli oyuncular da yok değil. Şimdi dizideki karakterleri rolleri ve gerçek isimleri ile beraber resimli olarak bu oyuncuları tanıyalım.

Acelya-Topaloglu
Açelya Topaloğlu – ( Kaçak Gelinler Oyuncuları Almilla )
Almilla, 12 yaşından beri fallarında çıkan kendisini görmemiş Akif Tatlıcı’ya aşıktır ama aslında Akif Tatlıcı yoktur. Sadece inanır. Kendisiyle nikah masasına oturmaya hazırlanan Hüsnü ile evlenecektir ama sonradan bir telefon sonucu ile İstanbul’a gitmeye karar verir. Hava alanında Şebnem ve Kainat ile karşılaşmış, arkadaş olmuşlardır. İstanbul’da Özgür ile karşılaşmış ve Hüsnü bunları görerek evlenmekten vazgeçmiştir.

deniz-baysal
Deniz Baysal – ( Kaçak Gelinler Oyuncuları Kainat )
Kainat, Ege’ye aşıktır fakat Kasap adlı kişiyle nikah masasına oturmuştur, onunla evlenmek istemiyordur fakat zorundadır. Sonunda İstanbul’a Ege’nin yanına gidecektir. Hava alanında Şebnem ve Almilla ile karşılaşmıştır. Sonradan beraber İstanbul’a giderler. Ve Ege’nin kendisinden 20 yaş büyük bir kadınla beraber olduğunu öğrenir ve bir kanalda çalışan Can’a aşık olmaya başlamıştır böylece hayatları devam eder.

selin-sekerci
Selin Şekerci – ( Kaçak Gelinler Oyuncuları Şebnem )
Şebnem, kendisi Arda’ya aşıktır. Arda değildir fakat Şebnem hamile olduğunu söylemiştir ve evlenmek zorunda kalmışlardır sonradan hamile olmadığını söylemiştir ve Arda evleneceği sırada kaçmıştır. Ve Şebnem de peşinden İstanbul’a gidecektir. Hava alanında Kainat ve Almilla ile karşılaşmış, ve beraber İstanbul’a gitmişlerdir. Ve İstanbul’da Selim’e aşık olmuştur. Böylece hayatlarına devam ederler. Selim’in babasının iş yerinde çalışır.

furkan-andic
Furkan Andıç – ( Kaçak Gelinler Oyuncuları Selim )
Selim, zengin bir ailenin çocuğudur. Yakışıklı ve zariftir. Kimseye bir duygusu yoktur fakat görünce Şebnem’e aşık olmuştur. Arada sırada Şebnem’le komik tartışmaları olur.

firat-albayram
Fırat Albayram – ( Kaçak Gelinler Oyuncuları Özgür )
Özgür, Almilla’ya aşık olmuştur fakat kendisini Akif Tatlıcı olarak tanıtmıştır . Daha sonra yaptığı motosiklet kazası sonucunda Almila, adının Özgür Sağlam olduğunu öğrenmiştir. Şu an araları bozuk olsa da Özgür, Almilla’yı çok seviyordur.

cihan-yenici
Cihan Yenici – ( Kaçak Gelinler Oyuncuları Ege )
Ege, Kendisinden 20 yaş büyük bir kadınla ilişki yaşıyordu ve o zamanlar Kainat Ege’ye aşıktı ama Ege,Kainat’ı takmazdı . Daha sonra Ege Kainat’a aşık olmuştur ve bu sefer Kainat, Ege’nin kendisinden 20 yaş büyük birisiyle ilişki yaşadığını öğrenir, Ege’den nefret etmeye başlar ve Can’a aşık olmaya başlar.

senay-gurler
Şenay Gürler – ( Kaçak Gelinler Oyuncuları Seniha )
Seniha, İzmir’de yaşamakta, gururlu, zarif ve bazende itici olan Seniha Sultan. Müfit’e aşıktır yaklaşık 20 yıl önce ilişkileri vardı fakat bir sorundan dolayı ayrılmışlardır. Zengindir ve Şebnem’in teyzesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir