Kaçak Gelinler Oyuncuları

Kaçak Gelinler oyuncuları gerçek isimleri ile yayınlanacak olan bu sayfamızda, Kaçak Gelinler dizisi konusu ve oyuncu kadrosu sizlerle olacak.

Kaçak Gelinler oyuncuları isimleri sayfamızda, gerçek isimleri ile birlikte vereceğimiz Kaçak Gelinler dizisinin oyuncularını tanıyacak ve oyuncu kadrosu hakkında bilgilere erişeceksiniz.

Yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in ve yönetmenliğini ise İnci Balabanoğlu Ahıska’nın yaptığı dizi Star ve TV8 kanalında yayınlanmıştır. Kaçak Gelinler dizisinin senaryosunu ise Engin Elgün, Ekin Atalar, Ayşin Akbulut ve Atasoy Koç yazmıştır. Dizi 30 Haziran 2014 tarihinde başlamış olup, 22 Ocak 2015’de sona ermiştir. Yine bu dizi 1 sezon ve 29 bölüm sürmüştür.

Kaçak Gelinler konusu şu şekildedir. Gelinler bir şekilde düğünleri olmadan kaçıyorlar ve bu gelinler İstanbul’da kesişip ardından da dizi başlıyor. Biraz eğlence biraz komedi birazda duygusal sahneler ile harika bir dizi sizleri bekliyor.

Kaçak Gelinler dizisinde oynayan oyuncuların karakterleri de dahil rolleri ve dizinin konusu hakkında biraz bilgi edinelim.

Kaçak Gelinler Oyuncu Kadrosu

Almila

Açelya Topaloğlu

Gerçek adı Açelya Topaloğlu olan Almila, 12 yaşından beri fallarında çıkan kendisini görmemiş Akif Tatlıcı’ya aşıktır ama aslında Akif Tatlıcı yoktur. Sadece inanır. Kendisiyle nikah masasına oturmaya hazırlanan Hüsnü ile evlenecektir ama sonradan bir telefon sonucu ile İstanbul’a gitmeye karar verir. Hava alanında Şebnem ve Kainat ile karşılaşmış, arkadaş olmuşlardır. İstanbul’da Özgür ile karşılaşmış ve Hüsnü bunları görerek evlenmekten vazgeçmiştir.

Kainat

Deniz Baysal

Gerçek adı Deniz Baysal olan Kainat, Ege’ye aşıktır fakat Kasap adlı kişiyle nikah masasına oturmuştur. Onunla evlenmek istemiyordur fakat zorundadır. Sonunda İstanbul’a Ege’nin yanına gidecektir. Hava alanında Şebnem ve Almila ile karşılaşmıştır. Sonradan beraber İstanbul’a giderler. Ve Ege’nin kendisinden 20 yaş büyük bir kadınla beraber olduğunu öğrenir ve bir kanalda çalışan Can’a aşık olmaya başlamıştır böylece hayatları devam eder.

Şebnem

Selin Şekerci

Gerçek adı Selin Şekerci olan Şebnem, kendisi Arda’ya aşıktır. Arda değildir fakat Şebnem hamile olduğunu söylemiştir ve evlenmek zorunda kalmışlardır sonradan hamile olmadığını söylemiştir ve Arda evleneceği sırada kaçmıştır. Ve Şebnem de peşinden İstanbul’a gidecektir. Hava alanında Kainat ve Almila ile karşılaşmış, ve beraber İstanbul’a gitmişlerdir. Ve İstanbul’da Selim’e aşık olmuştur. Böylece hayatlarına devam ederler. Selim’in babasının iş yerinde çalışır.

Selim

Furkan Andıç

Gerçek adı Furkan Andıç olan Selim, zengin bir ailenin çocuğudur. Yakışıklı ve zariftir. Kimseye bir duygusu yoktur fakat görünce Şebnem’e aşık olmuştur. Arada sırada Şebnem’le komik tartışmaları olur.

Özgür

Fırat Albayram

Gerçek adı Fırat Albayram olan Özgür, Almila’ya aşık olmuştur fakat kendisini Akif Tatlıcı olarak tanıtmıştır. Daha sonra yaptığı motosiklet kazası sonucunda Almila, adının Özgür Sağlam olduğunu öğrenmiştir. Şu an araları bozuk olsa da Özgür, Almilla’yı çok seviyordur.

Ege

Cihan Yenici

Gerçek adı Cihan Yenici olan Ege, Kendisinden 20 yaş büyük bir kadınla ilişki yaşıyordu ve o zamanlar Kainat Ege’ye aşıktı ama Ege, Kainat’ı takmazdı. Daha sonra Ege Kainat’a aşık olmuştur ve bu sefer Kainat, Ege’nin kendisinden 20 yaş büyük birisiyle ilişki yaşadığını öğrenir. Ege’den nefret etmeye başlar ve Can’a aşık olmaya başlar.

Seniha

Şenay Gürler

Gerçek adı Şenay Gürler olan Seniha, İzmir’de yaşamakta, gururlu, zarif ve bazen de itici olan Seniha Sultan. Müfit’e aşıktır yaklaşık 20 yıl önce ilişkileri vardı fakat bir sorundan dolayı ayrılmışlardır. Zengindir ve Şebnem’in teyzesidir.

Kaçak Gelinler Diğer Oyuncuları

  • Can (Gerçek adı: Fırat Altunmeşe)
  • İzafet (Gerçek adı: Tuğçe Kıltaç)
  • Önder (Gerçek adı: Sertan Erkaçan)
  • Pınar (Gerçek adı: Serenay Aktaş)
  • Müfit (Gerçek adı: Ege Aydan)
  • Arda (Gerçek adı: Tarık Özenbaş)
  • Kasap (Gerçek adı: Ufuk Tosun)
  • Bakkal (Gerçek adı: Şevki Özan)
  • Hülya (Gerçek adı: Duygu Sarışın)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir