Kaçak Gelinler dizisi ilk bölümüyle sosyal medyayı salladı

Reklamlar

Kaçak Gelinler dizisinde çok önemli ve benimde sevdiğim oyuncular oynamakta. Mesela bunlardan birisi de Şenay Gürler. Hangi role bürünse yakışan oyuncu bu dizi ile de adından sıkça söz ettirecek gibi.

kacak-gelinler-dizisiSomera’nın analizine göre sosyal medyada Pazartesi günü en çok Star TV’de iljk bölümüyle ekrana gelen ‘Kaçak Gelinler’ dizisi konuşuldu. Diziyi sıradasıyla TRT 1’de yayınlanan ‘Kamerun – Brezilya’ karşılaşması ve Kanal D’de ilk bölümüyle ekrana gelen ‘Ulan İstanbul’ dizisi takip etti.

Star TV’de yaz aylarında ekrana gelecek olan ve yapımını NTC Medya’nın yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, senaryosunu Engin Elgün’ün yazdığı, yönetmen koltuğunda ise Kerem Çakıroğlu’nun bulunduğu ‘Kaçak Gelinler’ dizisinin tanıtım fragmanı yayınlandı.

Selin Şekerci, Deniz Baysal, Açelya Topaloğlu, Furkan Andıç, Fırat Altunmeşe, Fırat Albayram, Cihan Yenici, Romina Özipekçi, Tarık Özenbaş, Tuğçe Kıltaç, Şenay Gürler, Ege Aydan’ın kadrosunda yer aldığı dizi nikah masasından kaçan ve İstanbul’a gelen 3 genç kızın hikayesini anlatıyor.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.