Twitter’da nasıl takipçi kazanılır

Twitterda nasıl takipçi kazanılır

Twitter takipçi sayısını arttırmak için neler yapılmalı ve yapılması gerekenleri bu yazımızda sizlere detaylıca anlatmaya çalışacağız.

twitterÖncelikle ben kendimden söyleyeyim kesinlikle güncel konular ve popüler olaylar hakkında yazılar yazın arkadaşlar. Önemli olaylar için mutlaka kelimenin başına # simgesini ekleyin.

İletişime Ve Sohbete Açık Olun:
Sizi takip etseler de etmeseler de, insanlarla iletişime geçin. Bu herkesin hoşuna gider. Üstelik muhtemel Follower’lar sizin iletişime açık olduğunuzu da görmüş olur ve sizi takip etmeye başlarlar.

İlginç Olun:
Twitter’da popüler olmanın anahtarı, insanların okumak ve Retweet (yönlendirme) ya da Reply (cevap verme) etmek isteyecekleri mesaj yazmakta gizlidir. İlginç mesajlar yazdığınız sürece insanlar sizin mesajlarınızı alabilmek için sizi takip edecektir.

Önemli Ve Etkili İnsanları Takip Edin:
Eğer birini takip etmeye başlıyorsanız, o kişinin de sizi takip etme olasılığı yüksektir, bu sebeple takip edeceğiniz (Following) insanları özenle seçin. Bu ilişkiyi başlatmanın ilk adımıdır, daha sonrasında Follower sayınız da artacaktır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı